Zaregistrovaní bežci na podujatie LEAR RUN 2018

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte aj beh, na ktorý ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 565

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Eva Adamcikova 1972
Judita Ambrozová 1996
Marko Antuš 2003
Alena Augustínová 1965
Veronika Babičová 1987 Active life
Ivan Bačo 1988
Beáta Bačová 1990
Marcela Bakalarová 1980 Lear
Pavol Baláž 1991 Active life
Peter Baláž 1983 VITALEM
Michaela Balážová 1985
Andrea Balková 1995
Michaela Balkova 1995
Tomáš Balla 1988 KRŠ Zemplínsky Klečenov
Marek Balun 2006
Imad Barakat 1963 Active life - Síria
Peter Barjak 1984 ZS s MS Svinia
Viera Bartošová 1970
Michaela Bednarikova 1985 ZS s MS Svinia
Juraj Beliš 1993 ŠKP Prešov
Jozef Beňa 1972
Benjamín Beňa 2009
Slavomír Benč 1987 Prešov
Tomáš Benko 1984
Helena Benková 1986 Activelife
Helena Benková 1986 Active life
Jana Beňová 1989 MYMAMY
Viera Beňová 1980
Bronislava Beňová 2011
Bianka Beňová 2008
Bernard Berberich 1968
Jaroslav Berger 1980
Ján Berko 1988 Cohors
Edita Berková 1975 Active life
Ondrej Bernát 1991
Jozef Biben 1971 Active life
Erika Bibenová 1969 Active life
Štefan Bikár 1982 SCK Poprad
Barbara Blaškova 1993
Mirka Bobenicova 1972 Active life
Marián Bodnár 1987 Active life
Tomáš Boldižár 1986
Anton Bosak 1950 STK-Control Prešov
Zuzana Bosákova 1972 Kickbox pre ženy PANTERKY
Zuzana Bozsiková 1989 Active life
Mária Brandtová 1985
Lucia Brodova 1988
Denisa Brutovszká 1971 Detská organizácia MAMUT
Irena Buchova 1959 Lear
Milan Bukšár 1971 Nemešany
Milan Bukšár 1971 Nemešany
Radoslav Cabúk 1988 Realfit
Anna Cabúková 1997 Realfit
Peter Čačo 1978
Martin Čepko 1990 Active life
Erik Chmeľ 1994 MARAS Team
Štefania Cimgeľova 1993 Active life
Peter Cintalan 1980
Jaroslav Čiško 1974
Anna Čišková 1978
Peter Čižmár 1987
Lucia Cmárová 1991 Ladies Victory Club
Tamara Čonková 2000 Ladies Victory Club
Robert DANA 1982
Katarína Dancáková 1979 MARAS team
Jana Dančová 1999 Kickbox pre ženy PANTERKY
Lubomir Danko 1972 LEAR
Jakub Danko 2003 LEAR
Lubomir Danko 1972 LEAR
Jakub Danko 2003 LEAR
Andrea Daňková 1977 MARAS team
Štefan Dankovič 1983
Miroslav Dedina 1987
Marian Dittrich 1979 MARAS team
Zuzana Dovalová 1973 Fit centrum ALEX - Levoča
Miroslava Dubová 1988 Active life
Michal Dudas 1991
Miroslava Ďurišová 1985 Active life
Marek Dutko 1984 LEAR
Lenka Dutková 1985 ŠK pre radosť
Veronika Džubiková 1997
Michal Džugan 1996
Ivan Farkaš 1994
Miroslav Fazekaš 1987 Košický samosprávny kraj-ActiveLIFE
Miroslav Fazekaš 1987 Active life
Ondrej Fedor 1969 SC Road Runners
Matúš Fedor 1988
Lenka Fedorová 1980 Active life Košice
Viktória Fedorova 1974
Lukas Fekete 1991 Active life
Zdenek FLAŠKA 1972 Relax Team
Jozef Franko 1957 OBS-Prešov
Nicole Fuchsová 1975 MYMAMY
Monika Fugedyová 1976 Active life
Lenka Gáborová 2002
Daniel Gaduš 1993
Zuzana Gajdošova 1999
Gabriel Galeštok 1970 Active life
Tomáš Gáll 1983 Active life
Ján Gargalovič 1983
Jozef Gargalovič 1981 Sabinov
Daniela Gavliaková 1980 Lear
Stanislav Genčur 1988
Peter Girašek 1990
Mria Goliašová 1970 3 mr sport
Matúš Grega 1995
Matúš Grega 1995
Martin Grejtak 1982 Lear
Roman Grof 1979 Active life
Vratko Gubaš 2009 Detská organizácia MAMUT
Milan Gulika 1979 LEONIDAS
Milan Gulika 1979
Jakub Gurka 1993 www.jakubgurka.sk
Dávid Györi 2006 Active life Košice
Samuel Györi 2007 Active life Košice
Monika Györiová 1979 Active life Košice
Peter Hajduk 1985 Active life
Claudia Halachanová 1998 Kickbox pre ženy PANTERKY
Ján Halás 1977
Róbert Halás 1976
Gregorko Halás 2009
Andrea Halásová 1979
František Halečka 1965 Hypsteria
Jozef Hanko 1986
Réka Harajdová 2002 Guard - Kosice
Ľubomír Harčar 1974
eva Harčarova 2005
aneta Harčarova 2005
Jozef Havrilla 1985
Lucia Hedvigová 1988
Lenka Hilovska 1984 ActiveLife
Lukas Hilovsky 1985 ActiveLife
Lukáš Himič 1992
Marianna Hnízdilová 1974 Šrobárka
Daniel Honišek 1970 MARAS team
Marián Horenský 1984 Dobrovoľnícke centrum Košíc
Silvia Horváthová 1986
Marika Horvathova 1973 IMKOR RUNNING TEAM
Nikola Horvatova 1990
Radovan Hraško 1973
Lucia Hrašková 2000
Slávka Hricová 1991 MYMAMY
Daniela Hricova 1972 Made in Kosice
Dorotka Hricova 2011 Made in Kosice
Pavla Hricova 1971
Kristína Hricova 2003
Imrich Hromjak 1977
Eva Huculová 1991
Tomas Hudak 1983
Andrea Hudáková 1993 Active life
Miroslava Hunčíková 1968 Active Life, SVETIELKO POMOCI n.o. -
Róbert Husovský 1982
František HUSVÁR 1956 Active life Košice
Ľudmila HUSVÁROVÁ 1956 Active life Košice
Valéria Hvizdošová 1969 Active life
Monika Ihnatová 1967 Active life
Dušan Ivančík 1988
Juraj Ivanov 1983
Blanka Ivanovova 1984
Katarína Jakubková 1975
Lucia Jakubková 2007
Miroslav Jarkovský 1982 MML
Juraj Jaško 2001 Lear
Martina Jašková 1971 Lear
Veronika Jenčová 1997
Zuzana Jesenková 1964 MYMAMY
Martin Jonek 1970 MARAS team
Alex Juhás 2003 Bažo
Oliver Juhás 2007 Bažo
Daniel Juhás 2008 Bažo
Jozef Juhás 1974 Bažo
Jana Juhásová 1976 Active life
Dominika Juhászová 1991 Magneti Marelli
Adriána Juríková 1977 Active life
Peter Jurkovský 1986
Miloš Kačmár 1974 VTJ VÚ 6335 Prešov
Matúš Kadoun 1997
Matúš Kamenec 1979
Pavol Kandráč 1991
Miriam Kantorová 1973 Active life
Dana Kaňuková 1998 Kickbox pre ženy PANTERKY
Lenka Karafova 1989 www.jakubgurka.sk
Radana Kasakova 1983
Veronika Kaščáková 1987 Active life
Ján Kateržábek 1991 Srtg Košice
Gabriela Kecskes 1976 Active life Kosice
Peter Kička 1983
Peter Kička 1983 Active Life
Oto Király 1994
Peter Kiselak 1987
Dagmar Kissová 1965 Lear
Vladimira Kitkova 1988
Elena Kivaderova 1985
Peter Kizek 2000 TJ Sokol Ľubotice
Jakub Klamarčík 1991 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce
Gabriela Kleinová 1973
Matej Klešč 1991 Active life
Anastasiya Klevlyanyk 2004 Kickbox pre ženy PANTERKY
Emil Kočik 1978 Active life
Branislav Kočiš 1988
Matej Kočka 2007 realfit
Nina Kočkova 2007 Realfit
julia Kočkova 1980 realfit
Zuzana KOHUTOVÁ 1967 Relax Team
Viktória Koláriková 1988
Martina Kolibárová 1984 MARAS team
marek kompus 1971
Tomáš Konrády 1985
Katarina Kopcak 1979
Matej Košč 2011
Marek Koscelník 1987 Popapame
Iveta Koščová 1980
Róbert Kováč 1995 Active life
Jozef Kovaľ 1983 Lear
Rastislav Kovalčík 1978 Magneti Marelli
Simona Kovalčíková 2008 Lear
Marianna Kovalčíková 1979 Lear
Martina Kovalikova 1977 Irongym
Martina Kovalikova 1977 Irongym
Mária Kovaľová Kočišová 1975 Lear
Miroslav Kozárik 1960 UVV Prešov
Jozef Krafčík 1978 Cohors
Martin Kráľ 1980 -
Lenka Kratochvílová 1997
Gabriela Kredatusova 1984 Ladies Victory Club
Zuzana Krištófová Soldosová 1983 MARAS team
Elena Krušková 1988 MYMAMY
Stanislav Kubik 1974 Active Life Košice
Evka Kubiková 1971 Active Life Košice
Emil Kuchár 1951 Active life Košice
Štefan Kulcsár 1982 Lear
Miroslav Kundračik 1985 Lidl Prešov
Ján Kundrík 1973
Michal Kundrík 2001
Karol Kunec 1983
Jana Kunecova 1983
Mária Kušnírová 1996 Lear
Soňa Kvankova-Harmadyová 1975
Petronela Kyzeková 1989
Kristína Ľachová 1989 Lear
Ľuboš Lacko 1982 Active life
Zuzana Lackova 1983 Active life
Samuel Lang 2000 Bez klubovej príslušnosti
Ján Lapčák 1992
Paulína Lapčáková 1990
Renáta Lašutová 1974 Active life
Dorota Lazoríková 1997
Peter Lenart 1979 Lear
Patrik Lenart 2009 Lear
Marko Lenart 2013 Lear
Martin Lengeň 2003
Matej Lengeň 2004
Zuzana Lengeňová 1979 Active life Košice
Adriána Lešigová 1977 Bez klubovej príslušnosti
Michal Leško 1984
Kamila Libová 2008 Detská organizácia MAMUT
Michaela Lichvárová 2004 VITALEM
Vladislav Lipovský 1969 MBO Strážske
Vladimír Lipták 1969 Active life
Adela Liptakova 1978 Active life Kosice
Dorián Lovič 2008 Ľadoborci Košice
Marcel Lovič 1977 Ľadoborci Košice
Julianna Lovičová 2011 Ľadobroci Košice
Miriam Lovičová 1977
Lucia Lukáčová 1992 Magneti Marelli
Eva Lukáčová 2001
Peter Lupták 1977
David Lupták 1989
Lucia Luptáková 1977
Petra Luterančíkova 1981
Ivana Lyócsa 1985 -
Darina Macejova 1980 Lear
Tamara Macejova 2004 Lear
Nikola Macejova 2002 Lear
Ondrej Macko 1990 LORAF
Milan Majerník 1970 MARAS team
David Malik 1989
Danka Malikova 1960
Zuzana Noémi Maňáková 2009
Rastislav Mantič 1977 Active life
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Ronald Marek 1992
Juraj Margeta 1986 bepossITive
Radovan Máthé 1986
Ivana Máthéová 1988
Petra Matijova 1979
Marek Maurer 1978 Active life
Gabriela Maurerová 1988 Active life
Štefan Medvecko 1965
Terezia Medvecková 1966
Ľubomír Mencel 1992
Viktoria Mencelova 2002
Iveta Mencelova 1971
Lenka Mencelova 1991
Viktor Menyhert 1977 Active life
Peter Michalik 1988
Patrik Michalik 1996 Maras team presov
Patrik Michalik 1996
Mária Michaliková 1986 Sabinov
Martin Michalov 1981 Active life
Martin Miga 1980 Active life
Oliver Miga 2009 Active life
Štefánia Migová 1980 Active life - LPR
Karolína Migová 2009 Active life
Klaudia Miklodová 1969 Active life Košice
Michal Mikloš 1985
Daniel Milev 2003
Marcel Minár 1974 Lear
Anna Minárová 1977 Exisport
Šimon Mindáš 2001
Gabriela Mindášová 1966
Ema Miškovičová 1998 Ladies Victory Club
Henrieta Morvayová 1963 Active life
Sofia Mrázová 2004
Miriama Mulíková 1981 Lear
Kamila Munková 1999 SRTG Košice
Vojtech Nagy 1977
Vojtech Nagy 1977
Veronika Nagyová 1984
Štefan Nitkulinec 1989 Active life
Alexandra Nižníková 1996 Kickbox pre ženy PANTERKY
Peter Novák 1979 Detská organizácia MAMUT
Rastislav Novák 1975
Ľubica Nováková 1976
Juliána Novotná 1994
Miroslava Novotová 1988
Ľubomír Olearník 1982
Michal Onderko 1990
Filip Ondra 1996
Lukáš Oravec 1991
Stanislava Orečná 1977 LEAR
Blanka Orsagova 1972
Diana Palaščáková 1999 Exisport
Štefan Pálfi 1982 Active life, imkor, strechy stepal
Marek Palko 1982
Šimon Palko 2012
Jarmila Paľová 2018
Juraj Pástor 1982 SRTG Košice
Peter Paulik 1986
Michal Paulik 1989
Doberta Pavlinsa 1988
Doberta Pavlinsa 1988
Rastislav Pavlišin 1362 Lear
Radoslav Pekár 1979 Eurokofis
Radoslav Nathanael Pekár 2008 Eurokofis
Ladislav PEKÁR 1979 VTJ Prešov
Eva Eff Pentráková 1978 MŠK Spišské Podhradie
Peter Perhač 1963 Active life
Antonia Perhačová 1971 Active life
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA
Jozef Pillár 1979
Jozef Pillár 1979
Ivana Pitoráková 1992
Peter Pivarník 1988
Matej Platko 1996 TJ Sokol Ľubotice
Lucia Plavnická 1981
Csaba Pleša 1995 Exisport
Branko Pogány 1978 Active Life
Michal Poláček 1993 Activelife
Marcel Polivčák 1992
Radomíra Pollakova 1966
Lenka Polomová 1988
Monika Poníková 1993 Cohors
Martin Popadič 1982 Lear
Dagmar Potocká 1981
Daniela Potocká 2005
Katarína Potocká 2008
Martin Potocký 1973
Tobiáš Prokop 1997
Dominika Purdešová 2000
Alica Račková 1998
Andrea Rakacka 1974 Active life
Simona Rakačová 2002 Victory Ladies Club
Peter Remias 1977 Active life
Róbert Reuter 1973 Active Life
Michal Rohrböck 1980
Tamara Rohrböck 2008 INFINITY Dance school
Tibor Roland 1961 Roland Family
Helena Rolandová 1963 Roland Family
Patricia Rusnáková 1996 popapame
Marek Sabol 1991 Active life
Martin Jan Sabol 2009
Simona Sabolová 2000
Nina Sandtnerová 1983 MARAS Team
Korum Sanisjan 1977
Korum Sanisjan 1977
Peter Ščepák 1984 Bertotovce
Patrik Ščerbák 1982 LEAR
Michaela Schnitzerová 1978 Active life Košice
Veronika Šebastová 1986 Ant kardiofitnes
Matúš Sedlačko 1979
Apolónia Sejková 1967 MYMAMY
Igor Seman 1983
Michal Semančík 1991
Martina Semančiková 1997
Soňa Semančíková 1994
Pavol Semančo 1985 Lear
Lucia Šepeľáková 1985 MARAS team
Lukáš Sidorjak 1992
Igor Valentin Sijka 2003
Martina Šimčíková 1990
Martina Šimčíková 1990
Žofia Šimeková 1988 LEAR
Radoslav Šimko 1983
Emil Siska 1966 Lear Prešov
Martina Skladana 1974
Martina Skladana 1974
Magdaléna Skoncová 1980
Ľubica Slatina 1980 Active life
Petronela Slatinova 1977
David Slavkovsky 1992
Jaroslav Slobodník 1981 KRŠ Zemplínsky Klečenov
Marek Slobodník 1983 KRŠ Zemplínsky Klečenov
Samuel Smoter 1999
Martina Smotková 1977 MARAS Team
Alex Sokol 2000 SPŠE-PO
Lenka Sokolová 1990 VITALEM
Erina Soldosová 2006
Soňa Sopkova 1999
Samuel Sopúch 2000
Matej Špacai 1992 Active life
Vladimír Šperling 1992 Activelife
Natália Špiláková 1998 kickbox pre ženy PANTERKY
Veronika Špirengová 1988 Realfit
Lukáš Spodniak 1994 O2 Slovakia
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Rezervované SPŠE Prešov 2000 SPŠE Prešov
Lukáš Stach 1988 BSC SK
Jozef Stahovec 1987 Hrabkov
Jozef Stašik 1960 Bertotovce
Ernestína Stašková 1985
Ľubomír Stavač 1990 L.O.R.A.F.
Milan Stavač 1982 Lear
Daniel Stavač 2008 Lear
Teodor Stavač 2010 Lear
Róbert Stavač 1986 Lear
Adrián Stavač 2012 Lear
Petronela Stavačová 1987 Lear
Viktória Stavačová 1988 Lear
Juraj Štefánik 1988 Lear
Jozef Štenda 1987 Maxx running team
Andrej Štofa 1993 Magneti Marelli - Powertrain
Šimon Štofanik 1999 Activelife
Adam Štofaník 2002 Active life
Michaela Štovčíková 2001 Realfit
Lenka Štovková 1985
Sára Straková 1988
Michal Štrbák 1966 Active Life
Iveta Stromková 1985 MYMAMY
Michal Suchanič 1985
Marcela Suchaničová 1988
Viktor Sučka 1992 popapame
Milan Sučka 1968 popapame
Lenka Sučková 1991 popapame
Fero Svaton 1975 O5 BK Furca
Andrea Švihrová 1982
Peter Sýkora 1990
Daniel Sýkora 1988 ACTIVE LIFE
Marek Szakács 1974 Active Life Košice
Eva Tarbajova 1994 Activ life
Gabriel Tchir 1979
Erik Telepovský 1988 eMTe Trebišov
Jana Timková 1963 Mesto Prešov
Lenka Tlučáková 1984
Martin Tomáš 1978
Gabriela Tomášová 1982
Janka Tomášová 1986 ŤUKO
Robert Tomčík 1991
Lukáš Tóth 1991 Active life
Evka Tóthová 1986 MARAS team
Slavomír Tramita 1978 Lear
Slavomír Tramita 2005 Lear
Martin Trojčák 1977 Magneti Marelli Team
Lea Turčaníková 2001 Ladies Victory Club
Vojtech Turoczy 1978 Active life Kosice
Stano Uhrin 1981 Prešovskí amatere
Pavol Uličný 1976 MARAS team
Lýdia Utľáková 1976
Jakub Váhovský 1993
Ľuboslava Valičková 1975
Rastislav Varchola 1977
Diana Varcholova 1986
Dávid Varga 1990
Zuzana Varga Jurková 1994
Jana Vargová 1988
Dana Vašková 1972 SPIDER PODÚBKA
Peter Vatraľ 1995
Beata Vavrekova 1967
Daniel Velgos 1977 LEAR
MIchal Velgos 2012 LEAR
Daniel Velgos 2012 LEAR
Michaela Velgosová 1980 LEAR
Vilko Veličko 2008 AM AGRO
Mirka Veličková 1970 AM AGRO
Stanislava Veličková 1976 AM AGRO
Juraj Veterný 1987
Edita Vrbiaková 1978 AUTOSERVIS ERIKA
Zuzana Wolf 1981 gm training
Roman Zaboj 1967 Active life
Zuzana Zabojova 1970 Active life
Tinka Zámbory 1976 Active life
Katarina Zavadská 1981 Lear
Patrik Zavadsky 2017 Lear
Lukáš Zavadsky 2012 Lear
Richard Žec 1992
Michal Zemčák 1994 Lear
Marcel Žipaj 1980
Darina Životská 1970
Kamila Životská 1989 Exisport
Lukas Zivotsky 1987 Faux pas agency
Ladislav Zsiga 1986
Pavol Zubal 1962
Táto lišta slúži k tomu, aby sa ľudia v Európskej únií naučili bez rozmýšľania čokoľvek odkliknúť. Viac informácií