Zaregistrovaní bežci na podujatie Prešovský Mikulášsky beh 2017

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, kontaktujte nás.

Zaregistrovaní bežci: 457

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub Trať
Veronika Andiľová 1997 dlhá
Valentina Andrašíková 2005 krátka
Lenka Andrejkova 1985 krátka
Veronika Babičová 1987 krátka
Lucia Babjaková 1985 dlhá
Sebastián Badovský 1996 krátka
Jakub Baja 1991 dlhá
Miroslav Balun 1991 dlhá
Jana Banoci 1983 krátka
Mariana Banociova 1976 SPINEA krátka
Michal Baran 1997 dlhá
Radoslav Bednár 1987 dlhá
Jozef Beňa 1987 BBB team krátka
Jozef Beňa 1972 BBB team krátka
Benjamín Beňa 2009 BBB team krátka
Slavomír Benč 1987 Prešov dlhá
Filip Beno 2001 krátka
Viera Beňová 1980 BBB team krátka
Bianka Beňová 2008 BBB team krátka
Bronislava Beňová 2011 BBB team krátka
Viera Beňová 1980 BBB team krátka
Bianka Beňová 2008 BBB team krátka
Ján Bereščík 1992 LEAR dlhá
Ján Berko 1988 dlhá
Andrej Bernát 1984 dlhá
Milan Bibko 1965 dlhá
Ivan Bobák 1991 ATAK krátka
Martin Bobák 1989 ATAK krátka
Zuzana Bodnárová 1991 dlhá
David Brády 2003 Ziadny dlhá
Martin Brejcak 2003 Brejky klub krátka
Jakub Brejcak 2010 Brejky klub krátka
Leonard Brejcak 2010 brejky klub krátka
David Brejcak 2005 Brejky klub krátka
Lubomir Brejcak 1980 Brejky klub krátka
Adam Březina 1970 dlhá
Lucia Brodova 1988 Maras team dlhá
Miroslav Brunari 1997 krátka
Milan Bukšár 1971 dlhá
Martin Čajka 1975 Dubník Prešov krátka
Martin Čajka 2001 Dubník Prešov krátka
Zuzana Cechova 1990 krátka
Edita Cerna 1975 krátka
Edita Černá 1975 dlhá
dominik Černý 2005 krátka
Erik Chmeľ 1994 Humenné dlhá
Terézia Chovancová 2006 krátka
Monika Čiripová 1986 krátka
Zuzana Čiripová 1985 dlhá
Marek Čižmár 1999 krátka
Daša Cuperová 1992 dlhá
Marek Čurilla 1986 dlhá
Majkyy Čverha 1998 Star-bike Team dlhá
Robert DANA 1982 Gemerunners Rožňava krátka
Katarína Dancáková 1979 Maras team dlhá
Andrea Daňková 1977 MARAS team dlhá
Tomáš Demočko 1980 MARAS team krátka
Izabela Dendisová 2006 Rožňava krátka
Marian Dittrich 1979 Velky Saris dlhá
Viktória Dolinská 2005 SZŠ DSA Mukačevská krátka
Marek Dom 1988 krátka
Zuzana Dovalová 1973 Fit centrum ALEX dlhá
Peter Drabiščák 1978 Lear Corporation dlhá
Monika Dražinská 1998 krátka
Monika Dražinská 1998 dlhá
Dominik Dražinský 2001 dlhá
Silvia Dudova 1977 dlhá
Róbert Dugas 1978 SPINEA krátka
Matej Dugas 2007 SPINEA, s.r.o. krátka
Veronika Dugasová 1990 SZŠ DSA Mukačevská krátka
Jaroslav Dulík 1967 dlhá
Dávid Durilla 1982 MARAS team dlhá
Pavel Durkáč 1989 dlhá
Adriána Durkáčová 1991 dlhá
Milan Dvorščák 1969 Dubník Prešov krátka
Matej Dziý Balucha 1993 krátka
Damián Eliaš 1999 krátka
Jana Eliasova 1986 krátka
Radoslav Elizeuš 2001 krátka
Kristian Fabuľa 2005 krátka
Adriana Fabuľová 2002 krátka
Ondrej Fedor 1969 Round Runners dlhá
Tomáš Ferjo 2008 dlhá
Katarína Ferjová 1981 dlhá
Zdenek FLAŠKA 1972 Relax team dlhá
Samuel Fogaš 2002 krátka
Jozef Franko 1957 OBS-Prešov dlhá
Jozef Franko1 1957 OBS-Prešov dlhá
Monika Fugedyova 1976 krátka
Tomáš Gáll 1983 Active life dlhá
Dagmar Gardošová 1979 SC Road Runners krátka
Nela Gardošová 2008 SC Road Runners krátka
Marek Gedra 1986 krátka
Tatiana Gedrova 1988 krátka
Tatiana Girmalova 1982 LeViaSport Levoca krátka
Mária Goliašová 1970 dlhá
Radoslav Grega 1988 dlhá
Martin Grejták 1982 Lear Corporation dlhá
Veronika Grucova 1986 LeViaSport Levoca krátka
Milan Gulika 1979 krátka
Tobias Guman 2010 krátka
Timea Gumanová 1987 krátka
Sofia Gumanová 2010 krátka
peter hajduk 1985 active life dlhá
Matej Halčín 2006 Cross training Levoča krátka
Terèzia Halčínová 1985 Cross training Levoča krátka
Jozef Havrilla 1985 Maras team dlhá
Ivana Holingová 1994 krátka
Daniel Honišek 1985 Maras team dlhá
Ľudmila Horňaková 1976 SC Road Runners krátka
Soňa Horňaková 2004 SC Road Runners krátka
Sandra Horňaková 2007 SC Road Runners krátka
Peter Horváth 1968 dlhá
Monika Hrabčáková 1976 krátka
Peter Hric 1987 dlhá
Teo Hric 2009 Kosice krátka
Daniela Hricova 1972 Kosice dlhá
Dorotka Hricova 2011 Kosice krátka
Anton Hriczo 1976 dlhá
Stanislava Hrinková 1984 Active life krátka
Júlia Hudáčková 2002 dlhá
Marek Hudak 2010 Brejky klub krátka
Michal Hudak 1987 dlhá
Iveta Hudáková 1968 dlhá
Jozef Hurtuk 1984 krátka
Jarmila Hurtuková 1991 krátka
František HUSVÁR 1956 Active life Košice krátka
Ľudmila HUSVÁROVÁ 1956 Active life Košice krátka
Marek Hutník 1979 Cross Training Levoča dlhá
Monika Ihnatová 1987 Active life Košice krátka
Varga Ildikó 1970 HEGYALJA2050 dlhá
Varga Ildikó 1970 HEGYALJA2050 dlhá
Martin Illéš 1998 Spartan Patriot Team Slovakia dlhá
Zuzana Iľovová 1988 MARAS team dlhá
Peter Imrich 2003 krátka
Simona Imrichová 2003 dlhá
Ľudmila Imrichová 1991 krátka
Marek Ištok 2006 SPINEA, s.r.o. krátka
Jozef Ištoňa 1982 Omil Tým východ dlhá
Rastislav Istvan 1974 Lear dlhá
Dominik Jakubkovič 1993 MARAS team dlhá
Lucia Jančíková 1984 krátka
Bogár János 1970 HEGYALJA2050 dlhá
Bogár János 1970 dlhá
Michaela JARKOVSKÁ KAČMÁROVÁ 1986 M&M krátka
Miroslav JARKOVSKÝ 1982 M&M krátka
Danka Jendrichovská 1967 MARAS team krátka
Jana Juhásová 1976 WFM dlhá
Adriana Juríkova 1977 krátka
Vesna Jurkovska 1988 dlhá
Peter Jurkovský 1986 dlhá
Matúš Kanda 1999 krátka
Miroslav Kaščák 1979 dlhá
Veronika Kaščáková 1987 krátka
Vojtech Kassay 1946 MARAS team krátka
Sylvia Kavuličová 1975 krátka
Peter Kendra 1999 FK Rozvoj Pušovce dlhá
Damián Kendra 2000 FK Rozvoj Pušovce dlhá
Michaela Kevická 1978 dlhá
Peter Kička 1983 dlhá
Veronika Kišeľaková 1993 dlhá
Vladimira Kitkova 1988 krátka
Jakub Klamarčík 1991 HASIČI Žilinská univerzita dlhá
Gabriela Kleinová 1973 dlhá
Barbora Knapiková 1993 Street Workout dlhá
Radka Kobulská 2017 Spinea krátka
Juraj Kobulský 1971 Spinea dlhá
Alena Kocanova 1974 dlhá
Jakub Kočiš 2004 krátka
Matej Kočka 2007 Realfit krátka
Nina Kočkova 2007 Realfit krátka
Simona Kočkova 2004 Realfit krátka
Júlia Kočkova 1980 Realfit krátka
Martina Kolibárová 1984 MARAS team krátka
Adam Kolpák 1998 krátka
Quido Kopcik 2007 krátka
Xavier Kopcik 2012 krátka
Martin Kopcik 1984 krátka
Andrea Kopcikova 1981 krátka
Katarína Kopnická 1978 - dlhá
Tomáš Koščuško 1993 Bubbletrouble dlhá
Elena Kotradyová 1986 CrossTrainingLevoča dlhá
Rastislav Kovalčík 1987 Magneti Marelli dlhá
Simona Kovalčíková 1978 Magneti Marelli krátka
Marianna Kovalčíková 1979 GLUNZ & JENSEN dlhá
Michal Kovalik 1990 dlhá
Jozef Krafčík 1978 dlhá
Katarína Krajňáková 1967 MARAS team krátka
Amelia Kramer 2013 krátka
Lenka Kratochvílová 1997 krátka
Vladimír Kravec 1988 SPINEA krátka
Róbert Krištóf 1986 Rožňava dlhá
Zuzana Krištófová Soldosová 1983 Rožňava dlhá
Erik Kropuch 1971 dlhá
Adrián Kuba 1988 dlhá
Anna Kubisová 1969 dlhá
Karol Kučera 1979 dlhá
Zuzana Kučerová 1984 dlhá
Marek Kuchta 2000 krátka
Noro Kulcsar 1984 MARAS TEAM krátka
Stefan Kulcsar 1982 dlhá
Jana Kušnírová 2002 Lear Corporation krátka
Mária Kušnírová 1996 Lear Corporation krátka
Eva Lange 1985 krátka
Henrik Lange 1974 krátka
Adam Lange 2008 krátka
Ella Lange 2015 krátka
Veronika Langová 2003 ZS DSA Prešov krátka
Antonia Langova 2005 ZS DSA Prešov krátka
Ján Lapčák 1992 krátka
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
LEAR LEAR 1990 Lear dlhá
Zuzana Lengeňová 1979 WFM dlhá
Martin Lipták 1990 Active Life dlhá
Samuel Lokaj 2003 dlhá
Lenka Lukáčová 1992 krátka
Jakub Lupač 1992 krátka
Michal Majcher 1980 Spoznaj Trebišov behom krátka
Marianna Majcherova 1980 Spoznaj Trebišov behom krátka
Laura Maria Majcherova 2005 Spoznaj Trebišov behom krátka
Milan Majerník 1970 MARAS team dlhá
Zuzana Noémi Maňáková 1987 krátka
Kristína Maňkošová 1999 dlhá
Ladislav Maras 1987 MARAS team krátka
Dominik Marinič 1996 dlhá
Natália Matisková 1997 krátka
Šimon Maťuťa 1991 dlhá
Pavol Menšík 1980 SPINEA, s.r.o. krátka
Alena Menšíková 1981 krátka
Barbora Menšíková 2009 krátka
Karolína Menšíková 2011 krátka
Martina Menšíková 2015 krátka
Viktor Menyhert 1977 Active life dlhá
Ján Mesároš 1974 Active life dlhá
Michal Mikla 1998 REŠOV dlhá
Andrea Mikušová 1977 dlhá
Marek Mižanin 1981 dlhá
Daska Mochnacka 1979 Velky Saris krátka
Klára Mochnacká 2007 krátka
Katarína Mochnacká 2013 krátka
Jozef Molčan 1960 Lear corporation Prešov krátka
Jozef Molnár 1965 Sokoľ dlhá
Katarína Molnárová 1987 Lear krátka
Dávid Mrúz 2001 krátka
Karin Mrúzová 2002 krátka
Lucia Müllerová 1979 dlhá
Kamila Munková 1999 dlhá
Tomas Mutina 1974 dlhá
Martin Nazarej 1997 FK Rozvoj Pušovce dlhá
Marek Nazarej 1999 krátka
Adam Nemčík 1992 Street Workout dlhá
Martin Nemec 1997 Humenné dlhá
Patrícia Nihilová 1993 SPINEA krátka
Bibiana Novotna 1976 krátka
Jana Oľhová 1975 dlhá
Zuzana Ondovčáková 1989 krátka
Matúš Ondrija 1999 dlhá
Stanislava Orečná 1977 Maras team dlhá
Milos Pajdiak 1998 dlhá
Štefan Pálfi 1982 Active life,strechy stepal dlhá
Veronika Partilová 2002 SZŠ DSA Mukačevská krátka
Radoslav Pekár 1979 Heineken dlhá
Radoslav Nathanael Pekár 2008 Oco a JA krátka
Eva Eff Pentráková 1978 MSK Spišské Podhradie dlhá
Miloš Peržel 1976 SZS DSA Mukačevská 1 krátka
Zuzana Perželová 1975 SZS DSA Mukačevská 1 krátka
Jana Petrova 1979 MARAS team krátka
Jaroslav Petrus 1980 krátka
Júlia Piatnicová 1989 dlhá
Mária Piatnicová 1989 dlhá
Michaela Pinkova 1988 MAXX team - Misha krátka
Regina Pitrovska 1975 Trebisov krátka
Branko Pogány 1978 Active Life Košice krátka
Michal Polacek 1993 Realfit dlhá
Jakub Polacek 2005 krátka
Alexandra Polacková 2002 krátka
Kristína Polačková 1994 krátka
Marcel Polivčák 1992 krátka
Tamara Pončáková 2005 krátka
Lenka Pončáková 2000 krátka
Martin Popadič 1982 Lear krátka
Nikola Potocka 1990 N+T Running Team dlhá
Tomas Potocky 1987 N+T Running Team dlhá
Stanislav Pribula 2002 dlhá
Peter Prihoda 1972 Lear Corporation krátka
Róbert Reuter 1973 Active Life Košice dlhá
Oliver Ringer 1999 Maras Team krátka
Jaroslava Ružinská 1981 dlhá
Marek Sabol 1991 DHZ Prešov dlhá
Martina Sakarová 1988 krátka
Jaroslav Ščurka 1970 ALFA Poprad dlhá
Samuel Ščurka 1998 ALFA Poprad dlhá
Jakub Ščurka 2000 ALFA Poprad dlhá
Marko Šebej 2010 MARAS team krátka
Marka Šebejová 1986 MARAS team krátka
Jozef Sedlák 1981 dlhá
Jakub Seman 2010 krátka
Soňa Semanová 2006 krátka
Lucia Šepeľáková 1985 MARAS team dlhá
Radoslav Šimko 1983 DHZ Prešov krátka
Jozef Šinglár 2001 krátka
Jan Sinko 1980 dlhá
Martin Siska 1993 Lear Corporation dlhá
Emil Siska 1966 Lear Prešov dlhá
Magdaléna Skoncová 1980 krátka
Patrícia Skoncová 2008 krátka
Petra Slaminková 1988 Lear Corporation krátka
Adela Smetanová 1975 dlhá
Erina Soldosová 2006 Rožňava krátka
Richard Šoltis 1973 krátka
Samuel Sopúch 2000 dlhá
Spinea Spinea 1983 SPINEA krátka
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
SPINEA SPINEA 1990 SPINEA dlhá
Veronika Špirengová 1981 Realfit dlhá
Zuzana Spišaková 2005 SZŠ DSA Mukačevská krátka
Róbert Stavač 1986 Lear Corporation dlhá
Milan Stavač 1982 Lear Corporation dlhá
Viktória Stavačová 1988 Lear Corporation dlhá
Petronela Stavačová 1987 Lear Corporation dlhá
Juraj Štefánik 1990 dlhá
Igor Štefko 1988 dlhá
Jozef Štenda 1987 MAXX team - Ďodi krátka
Martin Štofčík 1977 LČ interier dlhá
Džesika Stojanovová 1995 Bubbletrouble dlhá
Patrik Strakay 1996 krátka
Gabriela Strakayová 1975 krátka
Iveta Strážiková 1975 Cross training Levoča krátka
Michal Štrbák 1966 krátka
Alexandra Štrbáková 2008 krátka
Erika Sučová 1979 Crosstraining Levoča dlhá
Štefan Suvák 1987 Kriwo team jantex Humenné dlhá
Eva Švec 1983 krátka
Anita Sventeková 1975 MARAS team krátka
Peter Sýkora 1990 dlhá
Marek Szakács 1974 Active Life Košice dlhá
Jana Tatrtalova 1973 krátka
Iveta Timková 1989 krátka
Hedviga Tomašova 1973 Round Runners dlhá
Slavomír Tramita 1978 dlhá
Slavomír Tramita 2005 dlhá
Lýdia Triščíková 1987 Maras Team krátka
Stano Uhrin 1981 MsÚ Prešov dlhá
Peter Uličny 1983 MARAS team dlhá
Pavol Uličný 1976 MARAS team dlhá
Kristian Uličný 1994 dlhá
Ľubomír Urban 1990 dlhá
Silvia Vagaska 1992 dlhá
Juraj Vagner 1966 krátka
Marek Valovič 1974 dlhá
Viktoria Vančová 2017 SPINEA, s.r.o. krátka
Gabriela Vančová 1978 SPINEA, s.r.o. krátka
Dárius Vandraško 1995 MSK Spišské Podhradie dlhá
Vladimír Vaňo 1987 dlhá
Matus Vardzik 1987 dlhá
Matus Vardzik 1987 dlhá
Matúš Vardzik 2000 dlhá
Adam Vasilenko 2002 krátka
Dominika Vaškebová 1987 Cross training Levoča krátka
Marcel Vaško 1978 SPINEA, s.r.o. krátka
Peter Vaško 1968 OcU-Brežany dlhá
Simeon Vass 1994 Oz Stopa dlhá
Peter Vatraľ 1995 dlhá
Daniel Velán 1997 krátka
Maria Veselovska 1979 krátka
Katarina Veselovska 2008 krátka
Marek Viazanko 1988 SC Road Runners dlhá
Bozena Voroninova 1967 dlhá
Edita Vrbiaková 1978 MARAS team krátka
Jozef Zábavník 1979 SC Road Runners dlhá
Zuzana Žabecká 1990 Cross Training Levoča dlhá
Kamil Zelenák 1980 MARAS team krátka
Tomáš Zvodár 1981 Leónidas´s sons Michalovce dlhá
Táto lišta slúži k tomu, aby sa ľudia v Európskej únií naučili bez rozmýšľania čokoľvek odkliknúť. Viac informácií