Zaregistrovaní bežci na podujatie MAGNA HILL RACE 2019

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 312

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub Trať
Zoltán Adam 1979 Magna Bike
Ján Ambrús 1985 MAGNA Bike
Pavol Andraši 1990 MAGNETI MARELLI- baba jaga Beh
Bohuš Antoška 1996 Columbia Montrail Team Beh
Martin Araňoš 1975 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Radoslav Bača 1988 Dvojité Legíny Košice Beh
Jaro Baláž 1958 ACTIVE LIFE Košice Beh
Andrea Balogová 1995 MARAS team Beh
Miroslav Balun 1991 Dynamo a Hrušky Beh
Imad Barakat 1963 Active life - Síria Beh
Tomáš Baran 1987 Magna Beh
Branislav Baran 1982 Magna Beh
Matúš Bednarčík 1981 Magna Beh
Matej Bednarčík 2011 Magna Beh
Lucia Bednarčíková 1981 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Zoja Bednarčíková 2014 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Dana Beerová 1978 Magna Beh
Vladimír Behula 1983 Magna Bike
Michael Behula 2012 Magna Bike
Michaela Behulová 1985 Magna Bike
Zdenka Behunová 1983 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Peter BELEJČÁK 1984 Marelli Beh
Tomáš Benko 1984 Bike
Helena Benková 1986 Active life Beh
Bernard Berberich 1968 Bike
Jana Bialko 1979 Magna Bike
Oliver Bialko 2013 Magna Bike
Marián Bialko 1980 Magna Beh
Marián Bodnár 1970 Active life Beh
Mária Brandtová 1985 MARAS team Beh
Martin Breza 1967 Bike
Richard Brunner 1988 Hi G Run Beh
Denisa Brutovszká 1971 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Tomáš Bukovský 1992 Magna Bike
Peter Butkay 1993 Beh
Miriama Butková 1993 Beh
Nikola Butková 1992 Beh
Roman Čalfa 1986 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Martin Čepko 1990 Active Life Bike
Edita černa 1975 Activelife Beh
Marta Česlová 1978 Beh
Erik Chmeľ 1994 MARAS team Beh
Matúš Čigáš 1986 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Adriána Čigášová 1994 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Dominika Čigášová 1997 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Peter Čižmár 1987 Beh
Robert Dana 1982 Beh
Ivan Danko 1978 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Ivan Danko 1978 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Marianna Danková 1979 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Maroš Demko 1985 Beh
Pavol Doboš 1990 Active life Beh
Marcela Droppová 1978 Beh
Miroslava Dubová 1988 Active life Beh
Miroslava Ďurišová 1985 Active life Beh
Milan Dvorscak 1969 MARAS team Beh
Veronika Džubiková 1997 Beh
Ladislav Džurňák 1992 Magna Beh
Lukáš Fekete 1991 Active life Beh
Lukáš Fekete 1991 Active life Beh
Tibor Ferko 1985 Magna Beh
Denis Ferko 2011 Magna Beh
Miriama Ferkova 1985 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Daniela Ferkova 2005 Magna Beh
Matej Ficeri 1985 Beh
Nándor Fisser 1983 Beh
Zdenek FLAŠKA 1972 Maras team Beh
Stanislav Gálik 1966 Active life Beh
Tomáš Gáll 1983 Active life Beh
Stanislava Gállová 1984 Active life Beh
Tibor Gergely 1988 Magna Beh
Zuzana Gerhátová 1996 Magna Bike
Peter Girašek 1990 MARAS team Beh
Ladislav Golenya 1990 MAGNETI MARELLI- baba jaga Beh
Marko Grac 1964 Poproč Beh
Edita Grančáková 1973 Beh
Milan Grus 1969 Activelife Beh
Milan Grus 2002 Poproč Beh
Vratko Gubaš 2009 Detská organizácia MAMUT Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Milan Gulika 1979 Leonidas Beh
Jennifer Gyenesová 1996 Beh
Eva Gyenesová 1974 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Peter Hajduk 1985 Active life Beh
Andrea Halásová 1979 Gemerunners Beh
Matej Haľko 2002 Skrabské Beh
Petra Havrilová 1974 Magna Bike
Peter Herbert 1978 Beh
Peter Herbert ml. 2007 Bike
Vanesska Herbertova 2009 Beh
Martin Hluchý 1970 Magna Bike
Veronika Hnatová 1987 Magna Beh
Pavol Hortík 1990 Beh
Maros Hrinda 1991 Haplus Beh
Miroslava Hunčíková 1968 Svetielko Pomoci Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Mária Hurajová 1984 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Valéria Hvizdošová 1969 Active life Beh
Igor Ihnat 1984 Beh
Monika Ihnatová 1967 Active life / MARAS team Beh
Renáta Ilavská 1978 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Tomáš Ivan 1983 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Edita Ivanová 1983 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Blanka Ivanovová 1984 MARAS team Beh
Zuzana Jamnicka 1990 Beh
Ľuboš Janek 1989 Crown Bevcan Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Stanislava Janeková 1977 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Jaroslava Jankaničová 1987 Magna Beh
romana juhasová 1995 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Katarína Juhászová 1978 Magna Beh
Richard Jurík 2005 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Adriana Juríková 1977 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Helena Jurkova 1966 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Denisa Justiková 1994 Marelli Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Róbert Kanász 1985 Beh
Tomáš Kapko 1989 Active life Bike
Mária Kapková 1989 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Adrián Kašper 1980 Magna Beh
Adam Kašper 2010 Magna Beh
Jakub Katanik 2019 Magna Bike
Ján Kateržábek 1991 Beh
Miroslav Kender 1986 Magna Beh
Patrik Kender 1986 Magna Beh
Peter Kiselak 1987 Beh
Alexandra Kisucká 1983 Košice Beh
Marek Kisucký 1973 Košice Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Vladimira Kitkova 1988 Beh
Jana Kižiková 1994 Active Life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Ema Kižiková 2015 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Marian Klika 1978 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Michal Klika 2011 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Zuzana Klikova 1981 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Alena Kocanova 1974 Beh
Róbert Kováč 1995 Active life Beh
Rastislav Kovalčík 1978 Marelli Running Team Beh
Marianna Kovalčíková 1978 Lear Corporation Beh
Stanislav Kubik 1974 Active Life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Evka Kubiková 1971 Active Life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Alena Kumičáková 1971 Beh
Marian Kuzmiak 1964 Beh
Petronela Kyzeková 1989 EGILETTE TEAM Beh
Zuzana Lacková 1983 Active life Beh
Klaudia Lendacká 1996 Beh
Martina Libakova 1980 Beh
Kamila Libová 2008 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Erika Linkeschová 1967 Active Life Beh
Vladimír Lipták 1969 Active life Beh
Adela Liptáková 1978 Active life Košice Beh
Jozef Lörinc 1982 o5 BK Furča - Košice Beh
Zuzana Lucanska 1970 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Martin Lucansky 1983 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Martin Lucansky 2016 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Matej Lukáč 1995 VŠBM Tri Team Bike
Matej Lukáč 1995 VŠBM Bike
Lukáš Macák 1992 Obec Čečejovce Bike
Zuzana Machova 1977 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Ondrej Macko 1990 L.O.R.A.F. Beh
Pavol Magda 1988 Bang Downhill Team Beh
Milan Majerník 1970 MARAS team Beh
Pavol Makara 1991 Magna Beh
Marek Malaťák 1970 Drsni bajkeri Bike
Rastislav Mantič 1977 Active life Beh
Ladislav Maras 1963 MARAS team Beh
Valéria Marko 1979 KOB ATU Košice Beh
Petra Matijova 1979 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Ján Matúš 1987 Beh
Gabriela Maurerová 1988 Active life Beh
Štefan Medvecko 1965 MARAS team Beh
Terézia Medvecková 1966 MARAS team Beh
Viktor Menyhért 1977 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Ján Mesároš 1974 Active life Beh
Martin Michalov 1981 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Martin Mičuch 1989 Beh
Martin Mičuch 2005 Beh
Lucka Mičuchova 2010 Beh
Diana Mihalova 1982 Kunova Teplica Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Imrich Mihok 1954 o5 BK Furča - Košice Beh
Michal Mikloš 1985 Haniska Beh
Ján Mikokai 1994 Magna Beh
Attila Miliczky 1983 Beh
Nikoleta Miškovič Kovacsova 1989 Essity running team Beh
Rastislav Miškuf 1975 ZVL AUTO Beh
Damián Mock 1998 ŠAKAL Kalša Beh
Štefan More 1990 Active life Beh
Gabriela Moreová 1990 Beh
Henrieta Morvayová 1963 Active Life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Otto Nehoda 1971 SRTG Košice Beh
Jan Nemergut 1969 Egilette team Bike
Renata Nemergutova 1970 Active life Beh
Branislav Nináč 1975 Beh
Štefan Nitkulinec 1989 Active life Beh
Ján Nižník 1960 Marelli PWT Beh
Stanislava Orečná 1977 Lear Beh
Jarmila Orosiová 1985 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Juraj Pachota 1995 Beh
Miroslava Pachotová 1997 Beh
Stefan Palfi 1982 Active life imkor Beh
Martin Pamula 1983 Run For Beer Beh
Jiri Panek 2009 Magna Bike
Maroš Paška 1980 mh19h5b2 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Richard Paška 2015 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Martin Perháč 1985 Magna Beh
Štefan Perháč 1989 Magna Beh
Lukáš Perháč 1988 Bike
Lenka Perháčová 1987 Beh
Martina Perháčová 1986 Bike
Pavol Petík 1979 Bike
Pavol Petik 1979 Bike
Petra Petnuchova 1979 Active life Beh
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA Beh
Stanislav Pobiják 1990 Beh
Radka Podprocka 1991 Rosenberg-Slovakia Beh
Ján Podprocký 1993 Beh
Robert Pohl 1994 Strechári Košice Beh
Michal Poláček 1970 Activelife Beh
Peter Pollák 1996 Maras team Beh
Radomíra Polláková 1966 Learr Prešov Beh
Klaudia Proschingerová 1975 Beh
Zdenek Prusa 2007 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Patrik Prusa 2009 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Patrik Prusa 2009 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Lubica Prusovs 1980 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Zuzana Radvaková 1994 Beh
Peter Remiáš 1977 Active life Beh
Róbert Reuter 1973 Active Life Beh
Gabriel Revák 1966 Magna Beh
Martina Reváková 1993 Magna Beh
Igor Rolný 1963 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Marko Roštár 1970 PROEfektKošice Bike
Ružena Ruščinová 1967 Beh
Miroslav Rusinko 1967 MARAS team Beh
Juraj Rusnák 1980 Košicé Tulene Beh
Marian Rybar 1971 BK Steel Košice Beh
Zuzana Rybková 2018 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Marek Sabol 1991 Active life Beh
Marek Šafárik 1989 bart.sk Beh
Miroslav Šándor 1985 M PWT Beh
Stanislav Schimara 1984 Magna Bike
Michaela Schnitzerová 1978 Active life Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Roman Sedlák 1987 Magna Beh
Marek Sedlák 1983 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Daniel Sedlák 2014 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Ján Sekeľ 1992 Beh
Katarína Sekeľová 1996 Beh
Pavol Semančo 1985 Hi G Run Beh
Štefánia Semanová 1987 Beh
Radoslav Šimko 1983 MARAS team Beh
Emil Siska 1966 Lear Prešov Beh
Marcela Skálová 1969 Active life Beh
Martina Skladana 1976 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Šimon Skopalík 2014 Magna Bike
Tomáško Skopalík 2011 Magna Bike
Tomáš Skopalík 1979 Magna Bike
Jana Slámová 1972 KOB ATU Košice Beh
Adela Smetanová 1975 Active life Beh
Matej Špacai 1992 Active life Beh
Ľubomír Špegár 1973 Magna Beh
Vanesa Špegarová 1998 Magna Beh
Anna Špegárová 1975 Magna Beh
Lukáš Spodniak 1994 Magna Beh
Jozef Stahovec 1987 Marelli SK Beh
Martin Stahovec 1977 MARAS team Beh
Dominika Stahovec 1987 MARAS team Beh
Michal Stano 1968 SGS Beh
Ľubomír Stavač 1990 L.O.R.A.F. Beh
Milan Stavač 1982 Hi G Run Beh
Róbert Stavač 1986 Hi G Run Beh
Tibor Štefánik 1984 Beh
Peter Štefanko 1975 Magna Bike
Jakub Štefurik 1994 Beh
Šimon Štofaník 1999 Polo GTI Beh
Samuel Strama 2009 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Martin Strama 1977 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Zuzana Stramova 1989 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Radovan Strompf 1970 Beh
Marek Svoboda 1977 Beh
Daniel Sýkora 1988 Active life Beh
Ladislava Szepesi Pepríková 1974 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Erik Telepovský 1988 Bike
Jozef Tkač 1971 ZVL AUTO Beh
Miroslava Tormová 1972 Magna Beh
František Tóth 1974 Beh
Annamária Tóthová 1978 Beh
Evka Tóthová 1986 MARAS team Beh
Simona Tothova 1995 Active life Beh
Dominik Trojčák 1995 Bike
Stela Tudevdorj 1976 Active live Košice Beh
Vojtech Turoczy 1978 Active life Košice Beh
Lucia Tverďáková 1991 Beh
Stano Uhrin 1981 Presov Beh
Marian Varga 1983 TJ-Legal Beh
Vladimír Varga 1992 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Jozef Varhoľák 1979 Magna Beh
Matúš Varhoľák 2012 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Roman Varhoľák 2014 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Júlia Varhoľáková 2018 Magna Beh
Liliana Varhoľáková 2010 Magna Beh
Martina Varhoľáková 1981 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Mária Varhoľáková 2014 Magna Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Júlia Vašková 1984 Magna Beh
Vladimír Verčimák 1988 3MR sport Beh
Richard Vojna 1984 Suntel Race Team Beh
Jaroslav Wiener 1986 Run for Beer Beh
Roman Záboj 1967 Active life Beh
Karolína Zábojová 2007 Active life Beh
Zuzana Zábojová 1970 Active life Beh
Anton Zajac 1972 Active life Beh
Daniela Zajakova 1970 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Martina Zamboryova 1976 Active life Beh
Peter Zatroch 2012 Prechádzka / Nordic walking – nesúťažné
Jana Závojnová 1959 Marelli PWT Beh
Viktor Želinský 1983 Moldava Beh
Marián Žido 1999 Magna Bike
Jozef Zuščák 1979 Košice Beh
Táto lišta slúži k tomu, aby sa ľudia v Európskej únií naučili bez rozmýšľania čokoľvek odkliknúť. Viac informácií