Zaregistrovaní bežci na podujatie Charitatívny Mikulášsky beh 2017 (Košice)

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, kontaktujte nás.

Zaregistrovaní bežci: 652

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Zoltan Adam 1979 GFT
Martin Adamjak 2000
Eva Albertová 1962
Mendez Antoine 1991
Veronika Babičová 1987
Daniel Babík 1994
Agáta Babinčáková 1985
Lucia Babjaková 1985
Radoslav Bača 1988 Active Life Košice
Mario Bača 1966
Jakub Baja 1991
Jaro Baláž 1958 Active Life Košice
Milan Balážik 1970 BBteam
Eva Balážiková 1970 BBteam
Andrea Balková 1995
Michaela Balková 1995
Eva Balušková 1993
Veronika Baňáková 1970
Michal Bandurič 1994
Michal Baran 1997
Lukáš Barč 1990
Tomáš Barci 2001 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Katarína Bavoľárová 1994
Matúš Beer 2012
Tomáš Beer 2017
Mária Beerová 1974
Katka Beerová 1970
Alena Begániová 1971 Maras team
David Ben Peretz 2009
Marcela Bendžuchová 1994
Marek Benedek 1995
Eva Beneová 1980
Janka Benkova 1983
Helena Benková 1986
Bernard Berberich 1968
Ivana Beregszasziová 1995
Stanislav Béreš 1992 Michalovce
Ondrej Bernát 1991
Lenka Melichar Berunka 1975
Jozef Biben 1971
Erika Bibenová 1969
František Bikár 2001 Kac Košice
Alexandra Bilkeiová 1989
Vladimír Bindzár 1995
Veronika Blaskova 1989 ACTIVE LIFE KOSICE
Andrea Blickhardtova 1983
Peter Blišťan 1972
Rado Bobenic 1971 BB team
Mirka Bobenicova 1972 BB team
Katarína Bobíková 1987 MARAS team
Alena Bobková 1971
Rudolf Boczek 2006
Michal Bodnár 1983 SRTG Košice
Marian Bodnár 1987
Zuzka Bodnárova 1986 Active life
Stanislav Bogdan 1990
Tomas Boldižár 1986
Jozef Boldy 1967
Ladislav Boroš 1998
Róbert Boros 1982 BK Spartak Medzev
Boris Boros 2010 BK Spartak Medzev
Michal Borza 1984
David Brády 2003 Ziadny
David Brády 2003 Ziadny
Karin Brandeburová 1998
Lubomir Brejcak 1980 brejky klub
Leonard Brejcak 2010 brejky klub
David Brejcak 2005 brejky klub
Martin Brejcak 2003 brejky klub
Miroslava Brejcakova 1983 brejky klub
Marek Brenišin 1988 bez klubovej príslušnosti
Kristina Brinckova 1993
Lucia Brodova 1988 Maras team
Marek Brziak 1974 Združenie bežcov Košice
Veronika Bucherova 1995
Patrik Bukovina 2000 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Milan Bukšár 1971
Peter Butkay 1993 Ele-peke
Michal Byrtus 1985
Katarína Byrtusová 2009
Kristína Byrtusová 2012
Mária Byrtusová 1986
Michaela Čajková 1993
Miloš Čalfa 1963 Košice
Simona Čalfová 1994 Košice
Andrej Čarnoký 1984 KLAS *A*N*K*
Dávid Čebreňák 1996
Martin Čepko 1990 Active Life
Edite Černá 1975
Ludovit Chamrada 1991
Erik Chmeľ 1994 Humenné
Lucia Chomova 1976 rosničky
Vanda Chovanová 1966
Peter Chromiak 1987 Letná záhradka
Mária Činčárová 1995
Kristína Cinová 1999
Monika Čiripová 1986
Zuzana Čiripová 1985
Ján Cirner 1989 Košice
Karolina Conkova 1981 WFM
Jana Cooper 1979
Andrea Crawley 1973
Marianne Louise Crawley 2000
Beata Csankova 1990
Kornél Cseresznyés 2001
Maroš Čuba 2006 Detská organizácia Mamut
Denisa Daduľaková 1970
Marek Dančišin 1995
Denisa Danková 1991 Leónidas´s sons Michalovce
Andrea Daňková 1977 MARAS team
Kamila Dankovčiková 1994
Karim Darfid 2001
Ronan de Brassier 1996
Ronan de Brassier 1996
Ronan de Brassier 1996
Peter Dedič 1980
Erika Demeterova 1973 ProRun
Juraj Demko 1994
Tomáš Demočko 1980 MARAS team
Hilda Dioszegiova 1963 Šemsa v pohybe
Slavomír Dlugoš 1976
Jan Dobransky 1981
Martin Dorcak 2002 Detská organizácia mamut
Simona Dorkova 1989 Jurmilka
Laura Dringušová 1993
Benjamin Ďubek 2002 Team Anakonda
Silvia Dudová 1977
Daniela Dvončová 1987 Cykloklub Peklisko
Marianna Džuberová 1974 Šemša v pohybe
Sofia Džubikova 2011
Gabriela Džubiková 2010
Veronika Džubiková 1997
Sebastián Dzuro 2002 Gymnázium Park mládeže Košice
Martina Egryová 1981 Active life
Monika Erdelyi Kolarska 1970 Active life
Matúš Fábry 2001 Gymnázium Park mládeže Košice
Jakub Farbula 2001
Marek Farbula 1972
Katarína Farbulová 1974
Katarína Farbulová 2006
Adriana Farkašová 1974
Miroslav Fazekaš 1987 Košický samosprávny kraj
Rastislav Fazekaš 1994 Budimír
Ondrej Fedor 1969 SC Road Runners
Ondrej Fedor 1969 Road Runners
Marta Fedorková 1994
Lenka Fedorová 1980 Active life Košice
Lukáš Fertáľ 1995
David Ficík 1989
Michal Figura 1993
Zdenek FLAŠKA 1972 Relax team
Jozef Franc 1982
Monika Fugedyová 1976
Bruno Gál 2008
Hugo Gál 2006
Gabriel Gál 1975
Tomáš Gáll 1983 Active life
Lukáš Gánovský 1990 OZ Psy Ulice
Slavomír Gašpar 1988 Active life
Lucia Gašparová 1982
Alena Gavulová 1983
Alexandra Gavulová 2007
Viktória Gavulová 2009
František Geletka 1988
Radoslav Geňo 1973
Nicolas Gergel 2002
Rastislav Gergeľ 1976 Rady Active
Johannka Gergeľova 2009
Noémi Gődérová 1999
Diana Goffová 1988
Erika Gordoňová 1975
Mikulaš Graban 1986
Tomáš Gregorovič 1994
Roman Grof 1979
Dominik Grujo 2001
Vratko Gubaš 2009 Detská organizácia MAMUT
Milan Gulika 1979
Jennifer Gyenesová 1996
Samuel Györi 2007 Active life
Dávid Györi 2006 Active life
Sebastián Györi 2012 Active life
Monika Györiová 1979 Active life
peter hajduk 1985 active life
marek halahyja 1997
Gregorko HALÁS 2009
Alena Halveland 1981 Šemsa v pohybe
Ľubomír Hanečák 1995
Erik Hanušovský 1989
denisa hanzelova 1976
magdalena hanzelova 1987
Peter Harich 1986
Nikol Haríňová 2008
Pavol Havrila 1989 Active Life Košice
Lenka Havrilova 1980
Cecilia Havrilova 1988
Lenka Hilovska 1084
Lukas Hilovsky 1085
Veronika Hnatová 1990 Active life
Marianna Hnízdilová 1974 šrobárka
Barbora Hnízdilová 2005 ZŠ Trebišovská
Ladislav Hocman 1988
Peter Horbulák 1996
Silvia Horvathová 1986
Nikola Horváthová 2000 KKP Košice
Ján Hreňo 1982
Pavol Hreško 1975 SKP Trebisov
Karolína Hrešková 1988
Vladimir Hric 1980
Teo Hric 2009 Kosice
Kamil Hricišin 1995
Daniela Hricova 1972 Kosice
Dorotka Hricova 2011 Kosice
Anton hriczo 1976
Michaela Hroncova 1998
Eva Huculová 1991
Marek Hudák 1985
Andrea Hudáková 1993 Active life
Stela Hudáková 1980 Kosice
František HUSVÁR 1956 Active life Košice
Ľudmila HUSVÁROVÁ 1956 Active life Košice
Valéria Hvizdošová 1969
Monika Ihnatová 1967 Active life
Renáta Ilavská 1978
Martin Illéš 1998 Spartan Patriot Team Slovakia
Jan Imling 1954 BK Spartak Medzev
Lenka Ing.Mgr.Kovačevičová 1975 Active life
Andrea Ištóková 1987
Dušan Ivan 2007 BT Mirindy
Sandra Ivanková 2002 Gymnázium Park mládeže, Košice
Alena Ivanova 1970 Active life
Renáta Ivanová 1977 BT Mirindy
Denisa Jackova 1970
Patrik Jakubišin 2000
Lucia Jančíková 1984
Richard Jančošek 2000 Sam za seba
Janette Janitorova 1993 Ele-pele
Tamara Jarosova 2008
Nina Jarosova 2012
Danka Jendrichovská 1967 MARAS team
Martina Jesenská 1988
Róbert Jopek 1978 In Box Agency
Christian Juhas 2007
Marianna Juhasova 1973
Jana Juhásová 1976 WFM
Alica Juhásová 1982 Šemša v pohybe
Magdaléna Jurčíková 1950 BT Mirindy
Alžbeta Jurčišinová 1986 Active Life Košice
Adriána Juríková 1977
Alexej Jurko 2002 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Martin Jurko 1994
Simona Jurová 1999
Jan Kalafus 1988
Lenka Kalafusova 1985
Richard Kalinský 1989
Jozef Kapsiar 1981 Ke.Cy
Marek Karabaš 1976 MARAS team
Veronika Kaščáková 1987
Vojtech Kassay 1946 MARAS team
Erika Kaszová 1997
Ján Kateržábek 1991 SRTG Košice
Martina Kažíkova 1984
Liliana Kažíkova 2011
Dagmar Kažimírová 1989
Monika Kelbel 1987 Addictin club
Robert Keresztesi 1973
Palko Keri 1976 BK Pesa
František Keruľ 1982 StudentTIMES
Daniel Kiča 1976
Peter Kička 1983
Terézia Kirilová 2000 Gymnázium Park mládeže, Košice
Alexandra Kišová 2001 Gymnázium Park mládeže, Košice
Jana Kižiková 1994
Tinka Klemová 1975 MARAS TEAM
Róbert Kléri 1985
Lukáš Knašinský 1993 ActiveLife
Slavomír Knut 1990
Tomáš Kober 2000 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Michal Kocan 1973
Alena Kocanova 1974 Kosice
Alica Kočanová 1968
stanislav Kocka 1974
Peter Kočka 1981
Lucia Kočková 1979
Jana Kolesárová 1988
Nika Kolesarová 1988
Martina Kolibárová 1984 MARAS team
Marek Kompuš 1971
Diana Koncosova 1992
Eva Konkoľová 1990
Magdaléna Kopasová 1966
Orsolya Kopaszová 2000
Kamil Kopčo 2007
Dominik Koreň 1994
Henrieta Kosárová 1979 WFM
Lukas Kotik 2006
Michal Kováč 1995
Jozef Kováč 1993 Dlhé nad Cirochou
Róbert Kováč 1995 Active life Košice
Michal Kováč 1987
Katarína Kováčová 1985
Zuzana Kováčová 1987 Active Life
Kristína Kováčová 1983
Radka Kovaľ Mazáková 1988
Martina Kozakova 1975
Martin Kozár 2001 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Martin Krajňák 1982
Nicolas Krajňák 2007
Martin Krajňák 1991
Katarína Krajňáková 1967 MARAS team
Fanni Krajnyík 2001
Anton Kriš 1987 SRTG Košice
Dušan Kristan 1975
Róbert Krištóf 1986 ŠKP Rožňava
Zuzana Krištófová Soldosová 1983 Rožňava
Karina Krullová 1994
Ján Kuba 1986
Eva Kubačková 1993
Stanislav Kubik 1974 Active Life
Evka Kubiková 1971 Active Life
Mariana Kubikova 1986 Lubela
Martina Kubova 1987
Alexandra Kučerová 2002 TUKE
Silvia Kuková 1976
Terézia Kulíková 1993
Martin Kunc 1996 LEMRA Cycling team Košice
Katarína Kupcová 1974
Janka Kurucová 1980 Active life Kosice
Samuel Kušnír 2008 ZS Poziarnicka VSS Barca Kosice
Vladimír Kušnír 1985
Denisa Kvetková 1975
Stanislav Lacko 1990
Ľuboš Lacko 1987 Active life
Zoltan Lang 1977
Paulina Lapčáková 1990
Renáta Lašutová 1974 Active life
Dana Lazárová 1989
Zoltán Leco 2017
Zoltán Leco 2003
Zuzana Lengeňová 1979 WFM
Daniel Lengyel 1980 pro-body triatlon team Košice
Jana Lengyelova 1982 Active life
Lívia Lešková 1970
Katarína Lešková 1992
Livia Leškova 1994
Kamila Libová 2008 Detská organizácia MAMUT
Roland Ličko 1974
Alexandra Ličková 2004
Nicole Lipková 1994 Speed4dogs
Vladimír Lipták 1969 Active life
Martin Lipták 1990 Active Life
Adela Liptáková 1978 Active life
Helena Litváková 1957
Jozef Lörinc 1982 o5 BK Furča - Košice
Štefan Lőrincz 2002
Zsuzsanna Lőrincz 1979
Ľubica Lorková 1997
Lucia Lovásová 1988
Marcel Lovič 1977 ĽadoBorcov Košice
Dorián Lovič 2008 ĽadoBorcov Košice
Miriam Lovičová 1977 ĽadoBorcov Košice
Julianna Lovičová 2011 ĽadoBorcov Košice
Laci Lukac 1987 Brezovsky beh zdravia
Matej Lukáč 1987
Matej Lukáč 1995 activelife
Viktória Lukáčová 1996
Jozef Maceášik 1969
Adriana Maceášiková 1969
Matej Mach 1970
Alexandra Magerová 2000 Gymnázium Park mládeže, Košice
Michal Magyar 2003 Team Anakonda
Katarina Magyarova 1984 Team Anakonda
Michal Majcher 1980 Spoznaj Trebišov behom
Ľudmila Majcherová 1985
Marianna Majcherova 1980 Spoznaj Trebišov behom
Laura Maria Majcherova 2005 Spoznaj Trebišov behom
Martin Majerník 1990
Miloš Majerník 1982 -
Milan Majerník 1970 MARAS team
Dana Malachovská 1981
Kristína Maliňaková 1997
Kristína Maňkošová 1999
Martina Manková 1990
Rastislav Mantič 1977 Active life
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Igor Marcin 1990
Noro Marcin 1976 Activ live
Martin Marek 1991 Cassovia Steelers
Boglárka Marko 2002
Peter Marušiak 2003
Richard Matis 1991
Jan Matus 1989
Tomas Matus 1991
Gabriela Maurerová 1988
Stanislava Mazáková 1970
Viktor Menyhert 1977 Active life
Ján Mesároš 1974 Active life
Michal Michvocik 1988 SRTG KE
Rastislav Mico 1980
Beata Mihelyova 1968 WFM
Imrich Mihok 1954 o5 BK Furča - Košice
Kevin Mikita 1999 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Lubos Mikovcak 1978 Kosice
Juraj Mikula 1964 BK Furmint
Marcela Mikulčíková 1989
Simona Minčáková 1999 Gymnázium Park mládeže, Košice
Zoli Mitro 1980
Marek Mižanin 1981
Ivana Mlynarčíková 1992
Martina Molnárová 1990 Active life
Henrieta Morvayová 1963 WFM
Eva MUDr. Forgácsová 1979
Kamila Munková 1999
Aneta Nedbalova 1984
Patrik Nedzbala 2006
Simona Nedzbalová 2009
Otto Nehoda 1971 SRTG Košice
Lucia Nehodova 1981 SRTG Košice
Barbora Němcová 1997 AK Slávia TU Košice
Martin Nemec 1997 Humenné
Richard Nemergut 1991
Ingrid Ney 1969 WFM
Dušan Ney 1967 WFM
Štefan Nitkulinec 1989 Active life
Lukáš Novák 2006
Lenka Nováková 1981
Patrik Nunhart 1991
Jozef Obušek 1972 DM Fans
Pavol Olejár 1988
Adam Ondika 1987
Adam Ondika 1987
Filip Ondra 1996
Barbora Ongradyova 1994
Martin Onisik 2000
František Oravkin 1984
Pavol Osif 1985
Peter Pabin 1981 Humenne
Štefan Pálfi 1982 Active life,strechy stepal
Mária Paľková 1993
Anton Paĺovčík 1971 Kassa Hills
Martina Papova 1976 rosničky
Jozef Pastor 1982
Juraj Pástor 1982 SRTG Košice
Jan Pastorek 1987
Juraj Pavlič 1987
Erik Pavlik 2001 FF Košická Nová Ves
Mária Pavlíková 2972
Patrik Pavlišin 2005
Martina Pavlišinová 1975
Andrea Pavlišinová 1992
Jozef Pazera 1989 MARAS team
Peter Pecha 1966 Valaliky
Mária Pechová 1969 Valaliky
Patrik Pecuch 2017 Pro run Moldava
Patrik Pecuch 2001 Pro run Moldava
Peter Peľák 1975
Magdaléna Peľáková 1965
Martina Pelecova 1994
Viera Peštová 1998 Active life
Veronika Peštová 1994
Pavol Petik 1979
Petra Petnuchova 1979
Pavol Petricek 1976 Relax Team
Jana Petrova 1979 MARAS team
Edgar Peťura 1995
Mária Piatnicová 1989
Ján Pijala 1980 Active Life
Slavomír Pijala 1972 Košice
Peter Pilár 2010
Michaela Pilárová 1983
Michaela Pinkova 1988 MAXX team - Misha
Shani Pinto 1982
Vasil Pircak 2006
Rene Pircak 2010
Renata Pircakova 1982
Juraj Pitlanič 1979
Zuzana Pitlaničová 1982
Zuzana Pitlanicova 1982
Regina Pitrovska 1975 Trebisov
Lenka Ploščicová 1987
Maroš Plšík 1993
Alexandra Poboriová 1999
Jan Podstavsky 1978
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Michal Polacek 1993 Realfit
Jerguš Pomorský 1994
Dávid Popovič 2002
Drahoslav Popovic 1978
Loriana Popovicova 2005 Triatlonový klub Košice
Viviana Popovicova 2008 Triatlonový klub Košice
Jana Popovicova 1979
Branislav Potoma 1988 FBC Red Wing Košice
Stanislav Pribula 2002
Michaela Prokopová 1993
Henrieta Pulenová 1988 Gemerunners Running Club
Jano Raffaelis 1976 Benestra
Ivan Rajduga 1972
Tomáš Rákocy 1996 Active Life Michalovce
Viktória Ráková 1983 Active life
Csaba Reiter 2000
Csaba Reiter 2000
Peter Remiáš 1977 Active life
Róbert Reuter 1973 Active Life Košice
Renáta Revesová 1976 BT Mirindy
MARGHERITA RICCHEBONO 1993
Marián Richveis 1966
Ladislav Rik 1978
Ivan Rokyta 1982
Matej Roth 1994
Paul #28 Rusič 2002
Natália Rusnáková 1977
Samko Ružbachy 2003
Jaroslava Ružinská 1981
Marek Sabol 1991 DHZ Prešov
Marek Šafárik 1989
Anna Salajová 1994
Slavomír Salončuk 1987
Slavomír Salončuk 2003
Miroslav Salončuk 1977 Active life
Carlos Santana 1970
Boglárka Sáradi 2001
Dušan Šašš 1985 Active life Koromľa
Natália Savková 1993
Ivan Schmidt 1994
Veronika Schmidtová 1998
Dominik Schürger 1992 Cassovia Steelers
Robert Schwartz 2002
Zuzana Schwartzová 1994
Katarína Šebáková 2004
Martina Sedláková 1980
Tomáš Šefara 1977
Miroslava Šefcová 1991
Marek Sekerák 1986 Active life
Hanka Semančíková 2007
Lenka Semanová 1984
Adriána Sendeková 1995
Gabriela Serenčková 1978 Active life
Jozef Sestak 1987 Active Life
Ivana Šestáková 1986
Rasto Sidor 1977 Škn košice
Lenka Šimonová 1998 Attacker.sk
Kamila Šimuničová 1989 Akuze Garat
Eleonora Sincakova 1968
Vladimíra Širáková 1993
Petronela Školníková 1979 WFM
Magdaléna Skoncová 1980
Miriam Slavkovská 1976
Richard Sliva 1998
Romana Šmelková 1992
Jaroslava Šmelková 1993
Adela Smetanová 1975
Pavel Šmida 1954
Michaela Sobinovska 2010
Svetlana Sobinovska 1979
Juraj Sobinovsky 1980
Helena Sokolová 1957 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Dália Šoltésová 2007
Zuzana Soltesova 1976
Martina Soroková 1991
Matej Špacai 1992 Active life Košice
Liliana Spavelkova 2006 Detská organizácia mamut
Veronika Špirengová 1981 SC Road Runners
Lukáš Spodniak 1994
Lukáš Stahovec 2007
Jozef Stahovec 1987
Veronika Stajková 1988
Róbert Bae Kahoku Stangl 1983 Akuze Garat
Jozef Stanko 2002 Team Anakonda
Ivana Štefaňáková 1993
Romana Štefaníková 1993
Matej Štefkovič 1999
Jozef Štenda 1987 MAXX team - Ďodi
Marián Sterančák 1982
Martin Štofčík 1977
Zuzana Štofková 1979
Pavol Stolár 2002 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Anna Súkeníková 1986 Active life
Michaela Šuliková 1993 MARAS team
Eva Švábová 1958
Sophie Sviteková 2001 Gymnázium Park mládeže, Košice
Marek Svoboda 1977
Daniel Sýkora 1988 ACTIVE LIFE
Kristína Sykorova 1997
Marek Szakács 1074 Active Life Košice
Marek Szakács 1974 Active Life Košice
Liliana Szegedi 2011 Active life
Tomáš Szegedi 1979 Active life
Marek Szilágyi 2001
Darinka Szkurkayová 1991
Alena Tabakova 1986 Active life
Peter Takac 1983
Jan Takáč 1996
Sofia Takáčová 2005 Nemam
Ivana Takacova 1990
Mária Takáčová 1969
Juraj Talan 1986 ACTIVE LIFE KOSICE
Martin Timko 2000 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Tomáš Tkáč 1999 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Hedviga Tomášova 1970 RC Road Runners
Hedviga Tomašova 1973 Road Runners
Tamara Tomeckova 2007 Zs.bernolakova16
Evka Tóthová 1986
Lukas Turcer 1981 Košice
Vojtech Turóczy 1978 Active life Kosice
Lenka Turoková 1971 Active life
Ondrej Tyrpak 1980 OZ PODNET
Lýdia Utľáková 1976
René Vais 1966 Gemerunners Running Club
Tomáš Valenta 1997 Maratón klub Rajec
Giuseppe Valentini 1992 "How much do you risk?"
Štefan Vanický 1979
Jarka Vargová 1989
Jana Vargová 1988
Mária Vargová 1993 Košice
kristína Vargová 2003
Bibiána Vargová 1983
Michael Varhol 1995
Dana Vašková 1972 Spider Porúbka
Lukáš Vávra 1999 KKP Košice
Maria Verbovská 1884
Kristína Veselovská 1999
Richard Vlk 2002 Gymnázium Park mládeže Košice
Katarina Vojacek 1076 active life
Daniel Volf 2002 ŠI pri ŠG Košice Trieda SNP 104
Janka Volšíková 1997
Mykyta Voronin 2007
Martina Wagnerová 1976
Roman Zaboj 1967 Active life
Zuzana Zabojova 1987 Active life
František Záborský 1975 FITAVIT.EU
Alexander Žaják 1997 Trebišov
Ján Záleš 1970
Tinka Zambory 1976 Active life
Michal Závatzký 1991 Cassovia Steelers
Michal Závojna 1984
Jakub Zbojan 1987 SRTG Košice
Martin Zboján 2002
Ľuboš Ždiňák 1992
Iveta Žecová 1968
Kamil Zelenák 1980 MARAS team
Natália Železníková 2000 Gymnázium Park mládeže, Košice
Maroš Žigala 1990
vladimira Zubakova 1982
Tomáš Zvodár 1981 Leónidas´s sons Michalovce
Karolina Łozińska 1989
Táto lišta slúži k tomu, aby sa ľudia v Európskej únií naučili bez rozmýšľania čokoľvek odkliknúť. Viac informácií