Zaregistrovaní bežci na podujatie Virtuálny Mikulášsky beh 2020

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 572

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Magdalena Adamovska 1981 Telekom Running Team
Peter Andraši 1989
Peter Andraši 1989
Zuzana Andrasiova 1987
Alica Andrijková 1998
Aneta Andrijková 2004
Marek Angelovič 1988
Natália Angusová 1979 Enduro klub Tepličany
Rastislav Apiar 1975
Richard ÁRON 2006
Lenka ÁRONOVÁ Fedoreňková 1978
Petronela Babilonská 1980 Záhrada pohybu
Klaudia Bábová 1983
Radoslav Bača 1988 Dvojité Legíny Košice
Anna Bahurinska 1960 Marasteam
Anna Bahurinska 1960 Marasteam
Anna Bahurinská 1950 MARAS team
Jaro Baláž 1958 Activelife Team o.z. Košice
Milan Balážik 1970
Eva Balážiková 1970
Katarína Baltesová 1990
Tatiana Baltesová 1972
Viera Baníková 1989
Anna Baníková 1987
Monika Baranová 2001
Mária Beerová 1974
Zdenka Behunová 1983
Nikoleta Benčová 2001
Zuzana Bendíková 1993
Hana Bendová 1974 Jozue
Lukas Benedik 1994
Miroslav Benedik 1964 Rrtc Košice
Helena Benková 1986 Active life
Lucia Benova 1980
Zuzana Beresova 1983
Ivan Berezňanin 1977
Katarína Berezňaninová 1981
Ivan Bilička 1994
Michal Bilohlavek 1987
Beata Bilohlavkova 1990
Alena Blahovská 1974
Jaroslav Blaškovan 1977
Mirka Bobenicova 1972
Marián Bodnár 1987 Activelife
Nikoleta Bogárová 1988
Paulína Brajovská 1990
Justin Brat 1977
Martin Brincko 1973 GM training
Eva Brincková 2020
Dominika Brincková 1999
Ivana Brodňanová 1987 Pollux
Jaroslav Broško 1980
Denisa Brutovszká 1971 Detská organizácia MAMUT
Katarína Budayová 2001
Peter Budinsky 1980
Simona Bugošová 1989
Michaela Buláková 1989 Kosice
Jana Bušová 1978 Seběhli se na netu
Tereza Bušová 2006 Seběhli se na netu
Michaela Buzogaňová 2002
Majka Byrtusová 1986
Katka Byrtusová 2002
Ladislav Čabai 1984 Active life
Lenka Cáková 1970
Lenka Capuliaková 1993
Martin Čepko 1990 Active life
Anna Čepková 1989 Active life
Ivana Černajová 1978
Josef Černý 1977 Seběhli se na netu
Zuzana Chlebovcova 1978
Kristína Chorvátová 1990
Martin Chyla 1989 Energyfit runners
Anna Čibenková 1984
Michaela Čiefová 1991
Jozef Cienky 1982
Nathan Čillík 2016
Štefania Cingelova 1993 Active life
Zuzana Čiripová 1985
Renáta Compolyová 1977
gabriel cubjak 1987
Darina Czingelyová 1971
Zuzana Damko 1980 ProRun Moldava
Miroslava Dančeková 2020
Martina Danišková 1994 TBT team
Slavomír Demčák 1977
Katarina Demska 1991
Jana Diabelková 1988
Gabriela Dobranská 1964
Jan Dobransky 1981
Jana Dobrovičová 1974 Active life
Jitka Dolezalova 1980 Šílená smečka
Jitka Dolezalova 1980
Terézia Dovalová 1998
Zizana Dovalová 1973 Lektvare
Pavol Dovičovič 1975
Monika Dovičovičová 1978
Rastislav Droppa 1981 Active life
Marcela Droppova 1978 Active life
Eva Droppová 1986
Dávid Duda 1994
Martin Dudáš 1986
Michal Dudaš 1985
Ľudmila Dudová 1993
Radka Dudová 1993 The_Chlumec_Run
Silvia Dudova 1977
Martina Dugasova 1985
Katarína Ďurišová 1980
Miroslava Ďurišová 1985 Active life
Beáta Ďurišová 1986 Family team
Marianna Džuberová 1974 Šemša v pohybe
Veronika Džubiková 1997
Martin Eperjesi 1984 Team Magenta
Monika Erdélyi Kolárska 1990 Active life
Barbara Eštvanová 1967
Leonard Fabian 1976
Monika Falisová 1990 -
Veronika Farbulova 2020
Michaela Farská 1988
Mikuláš Fazekaš 1987
Lenka Fazekašová 1992
Frederik Fecák 2000 Michalovce
Pavol Fecenko 1987
Jana Fecková 1979
Adrián Fedor 1999
Sofia Fedoreňková 2005
Sandra Fedorová 2005
Dagmara Fejko 1990 Fejks
Viliam Fencik 1990 KST Brzda Vinné
Molnár Ferenc 1982
Matúš Ferko 1990
Lukáš Flam 1983
Zdenek FLAŠKA 1972 Maras team
Mario Frimmel 1981
Zuzana Frűhwirth 1983
Ján Fungáč 1985
Gabriela Fungacova 1986
Jana Fungáčová 1980
Kristina Gafrikova 1999
Lenka Gajdošová 1980
Gabriel Galeštok 1979 Active life
Stanislav Galik 1966
Jarmila Galiková 1968
Tomáš Gáll 1983 Active life
Ingrid Garajová 1981
Martina Gašparínová 1986
Zuzana Gavorová 1990 Eleven Run Team
Zuzana Gažiková 1984
Martina Giňovská 1985 ŠK pre Radosť
Ladislav Golenya 1990
Miroslava Golenyova 1996
Alexandra Gombitová 1986
Alena Griesbachová 1972
Michal Grosmann 1970 PFK Piešťany
Michal Grosmann 2011
Radka Grosmannova 1978
Nikolka Grúberová 1996 STG Pezinok
Milan Gulika 1979 LEONIDAS
Števko Guth 2011
Nataša Guth 1986
Nataška Guthová 2013
Marcela Guttová 1980 GM Training
Jennifer Gyenesová 1996
Monika Györiová 1979 Active life
Gregor Halás 2009 Záhrada pohybu o.z.
Martin Halas 2020 Košice
Julius Halas 1983 Košice
Andrea Halásová 1979 Active life
Tamarka Halásová 2013 Záhrada pohybu
Jozef Hančarik 1993
Dominika Hanobiková 1998
Karina Hanuskova 1993
Mária Hanušovská 1981 Active Life
Dominika Harčárová Čižmárová 1991
Hana Harcsová 1980
Nikol Haríňová 2008
Erika Havlíková 1985 Fíšani
Petronela Havranová 1970 Ak Tlmače
Miroslav Hazucha 1972 MARAS team
Lucia Hedvigová 1988
Barbara Heneková 1990
Viera Hentek 1986
Jaroslav Herbert 1991
Daniela Hladká 1997
Milan Hlavata 1986 Telekom Running Team
Lucia Hlavčová 1983
František Hmelár 1973
Veronika Hnatová 1990 Active life
Petra Holik Spielbockova 1987
Katarína Hollosyová 1997
Marián Horenský 1984 KVP Reprezent
Ondrej Horňák 1984
Ondrej Hornik 1989
Slavomira Hornikova 1990
Janka Horváthová 1984
Daniela Hricová 1972 Košice
Kristína Hricová 2003 MARAS-team
Tomáš Hrnčiar 1988
Matúš Hudák 1989 Podpor Pohyb Košice
Tomáš Hudák 1989 Sačurov
Andrea Hudáková 1993 Active life Košice
Stela Hudakova 1980 Košice
Júlia Hudáková 1982
Miroslava Hunčíkova 1968 Svetielko Pomoci
Valéria Hvizdošová 1969 Active life
Monika Ihnatová 1967 Active life
Karolína Jakubcová 2015
Zuzana Jamnická 1990
Adam Jančár 2014
Barborka Jankechová 1987
Jana Janočková 1988
Zuzana Jarošová 1980
Viera Jaseňáková 1984
Lubos JASKO 1991 Active Life
Lukáš Jevčik 1990
Dominik Jirásek 1998
Lenka Joneková 1985
Mária Juhásová 1983 Enduro klub Teplicany
Jana Juhásová 1976 Enduro Klub Tepličany
Anna Juhasova 1981
Katarína Juhászová 1978 Active Life
Richard Jurík 2005
Samuel Jurík 2007
Adriana Juríková 1977
Petra Jusková 1979
Jan Kalafus 1988
Lenka Kalafusova 1985 Active life
Miroslava Kalafusova 1984
Richard Kalinský 1989
Silvia Kalkova 1973
Mária Kalmárová 1985
Robert Kanasz 1985
Adriana Kandracova 1975
Petra Kanianska Mašlonková 1982
Ladislava Kanyaiova 1982
Stanislav Kapasny 1970
Gabriela Kapitánová 1986
Jozef Kapsiar 1981 KOŠICE DARGOVSKÝCH HRDINOV
Zuzana Kaputova 1999
Michaela Karabčíková 1991
Diana Karpjáková 1975 MARAS team
Gabriela Kasanická 1984 Filištínsky pobehaji
Miroslav Kaščák 1979
Jakub Kaščák 2013
Martin Kašprišin 1979
Vojtech Kassay 1946 MARAS team
Matúš Kasznár 1990
Soňa Kerekešová 1988
Ondrej Keresteš 1985 Active life
Lívia Kerliková 1993
Jana Kižiková 1994 Active life
Róbert Kléri 1985
Slavomir Klimkovsky 1978
Viera Klimová 1972
Lucia Klincová 1998
Alena Kocanova 1990
Katarina Kocisova 1984 Team Anakonda - Secovce
Lucia Kočková 1979 Active life
Marcel Kohláč 1986
Zuzana KOHUTOVA 1967 MARAS team
Erika Kolláriková 1977
Simona Kollárová 1997
Adam Kolpák 1998
Katarina Komarová 1986
Ivan Koniarik 1982
Lucia Kopeščanská 1991
František Korytko 1977
Viera Korytková 1970
Zuzana Kosová 1982
Šimon Kováč 1990
Róbert Kováč 1995 Active life
Michaela Kováčová 1977
Mário Kovács 1970
Andrea Kovácsová 1974
Martin Kozak 1988
Františka Kozáková 1978 Active life
Stanislav Kožár 2010
Veronika Kozarikova 1985
Lucia Sarah Kožárová 2012
Katarína Krajňáková 1967 MARAS team
Ladislav Králik 1978
Ivana Kralovičová 1972
René Kročka 1976
Vladimira Kruzliakova 1981
Katka Kubicová 1979
Stanislav Kubik 1974 Active Life Košice
Evka Kubiková 1971 Active Life Košice
Peter Kubosek 1984 Hlavice
Emil Kuchár 1951 Active life
Tunde Kuňa 1983
Marie Kunstátová 1979 Seběhli se na netu
Marie Kunstátová 1979 Šneci v běhu
Zuzana Kupčová 1983
Tomas Kupec 1984
Alexandra Kurciková 1987
Samuel Kušnir 2008 FC Košice
Peter Kuzma 1982
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Gustáv Labuda 1980
Ľuboš Lacko 1982 Active life
Katarína Lacková 1901
Jana Lelakova 1968
Simona Leškova 1985
Kamila Libová 2008 Detská organizácia MAMUT
Dana Licakova 1986 Derby Triathlon Club
Richard Lichvár 1982
Lucia Lihocká 1990
Barbora Línek 1993
Vladimír Lipták 1969 Active life
Adela Liptáková 1978 Active life Košice
Kvetoslava Liptáková 1961
Šimon Loffler 2010
Lenka Lofflerova 2008
Zuzana Lucanska 1985
Henrieta Lucká 1983
Matej Lukáč 1987
Marek Lukac 1982 TJ Toplan Lucka
Monika Lukáčová 1974
Petra Lukacovic Uzakova 1977
Ingrid Luptakova 1982
Michal Macák 1986 Autoservis Furman - Myslava
Marian Majerčík 1978
Eva Majercikova 1979
Milan Majerník 1970 MARAS team
Jana Majerova 1982
Pavol Makara 1991 Active life
Macka Mala 1985
Danka Malachovská 1981
Zuzana Noémi Maňáková 2009
Rastislav Mantič 1977 Active life
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Jana Marčičiaková 1985
Zdenko Marcin 1976
Juraj Margeta 1986 Active life
Adriana Mateickova 1980
Silvia Matejkova 1970
Richard Matis 1991
Gabriela Maurerová 1988 Activelife
Lenka Mecelová 1987
Andrea Medve 1988
Viktor Menyhért 1977 Active life
Ján Mesároš 1974 Active life
Adriána Mesíková 1982
Martin Michalov 1981 Active life
Beáta Michelčíková 1977
Veronika Michelčíková 2007
Vladimír Mihuc 1969
Eva Mihucova 1972
Tomáš Mik 1980
Katarina Miklosova 1995 Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia
Juraj Mikula 1964 BK Furmint
Gabriela Miškovová 1981
Ján Mišlej 1965 T-SYSTEMS SLOVAKIA
Jarmila Mižičková 1986
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Martina Molnárová 1990
Štefan More 1990 Active life
Tobias Moskál 2009
Matúš Moskál 2011
Pavol Moskál 1980
Petra Moskálová 1984
Sofia Mrázová 2004
Nevenka Mudrončeková 1977
Anikó Murová 1987
Helena Nagyová 1982
Miriam Nedelkova 1977
Jiřina Němcová 2975 Jiskra Raspenava
Veronika Nevigyanská 1981 Energyfit runners
Martin Nguyen 1997
Eva Nociarova 1979
Peter Novák 1979 Detská organizácia MAMUT
Katarína Nováková 1994 FPT Slovakia
Katarina Nováková 1981
Tatiana Nováková 1978
Silvia Novakova 1975
Jozef Obročník 1983
Linda Obročníková 2007
Nella Obročníková 2010
Karolína Ochodnická 1988
Ľudmila Ogurčáková 1986
Saskia Oľhová 1971
Zita Ondrušová 1977
František ORSÁG 1976
Karin Orságová 2007
Radoslav Padej 1979
Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš
Jozef Pankiewicz 1974
Jakub Pankiewicz 2004
Jozef Pankiewicz 1994
Karina Paulíková 1988
Peter Pavlik 1970
Agáta Pavlisova 1984
Iveta Pavlovská 1968
Radoslava PAŽÍTKOVÁ 1975
Dominika Pažítková 2002 PORU
Lukas Pekár 1985
Ivka Penciaková 1982 Mamy v behu
Eva Pentráková 1978 MŠK Spišské Podhradie
Petra Petnuchova 1979 Active life
Jaroslav Petráš 1990
Lenka Petrášová 1991
Zdenka Petriľakova 1982
Zuzana Petrova 1990
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA
Júlia Piatnicová 1989
Katarína Pirožeková 1993
Vladimír Pjecha 1985 SbK Lipany
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Michal Polacek 1993 Activelife
Jennifer Poláková 1991
Linda Polomová 2008
Linda Polomova 2008
Anna Potoniecova 1970
Katarina Potroková 1986
jana prekopova 1987
Martin Pukluš 1988 Puky Team
Miloslava Puklušová 1962 Puky Team
Tomáš Puškáš 1988
Lucia Puškašová 1990 Milujeme behať Martin
Valéria Ráczová 1979 MARAS team
Jana Raganová 1977
Andrea Rakacká 1974
marta rakicová 1961 Nam8Babuco Majka
Viktória Ráková 1983 Active life
Apiar Rastislav 1975
Maria Repčokova 1968 Active life
Norbert Reuter 2010 Active Life
Róbert Reuter 1973 Active Life
Renáta Revesová 1976
Ján Rezničák 1979
Dianka Rezničáková 2011
Tomáš Richter 1992 The_Chlumec_Run
Zuzana Rísová 1987
Judita Rokošná 1995
Denisa Rothmajerová 1994
Ľubomír Rusnák 1982
Marcel Rusnák 1974 STG Prievidza
Jana Ruzbacka 1987
Zuzana Rybkova 1978 Active life
Lenka Rzeszotová 1988
Veronika Rzuhovska 1993
Marek Sabol 1991 Actuve life
Sofia Sabolová 2008 Záhrada pohybu
Marek Šafárik 1989 bart.sk
Silvia Šalatová 1964
Viktoria Salociova 2000
Tomáš Sedlar 1990 GYMHO
Bretislav Sehnal 1951 ProRun Moldava
Monika Sehnalová 1077 chcela by som sem písať Active life :)
Ľuboslava Senková 1965
Marek Ševčík 1990 Motel Skalka & Autostop
Igor Valentin Sijka 2003
Radoslav Šimko 1983 MARAS team
Ulrika Simonicsová 1993 Nesvady
Zuzana Simonová 1978
Zuzana Simová 1978
Barnabáš Šivák 1962
Marcela Šiváková 1972
Petronela Školníková 1979
Monika Škovrunska 1979
Jozef Škvarek 1963
Nicole Slašťanová 1978
Janka Slavkovská 1967 Gm training
Ľubomír Slavkovský 1969 Gm training
Zuzana Slovíková 1992
Róbert Šmajda 1983
Tatiana Šmelková 1979 Hnilec
Zuzana Šmelková 1967 Šemša v Pohybe
Adela Smetanová 1975 Active life Košice
Eva Sninčáková 1975 GM Training
Mirka Sobotová 1976
Silvia Sobotova 1974
Zuzana Somoshi 1991
Matej Špacai 1992 Active life
Peter Sreiner 1979 Veruzeajhej
Lukáš Stach 1970
Maria Stanecka 1990
Zuzana Staňová 1980
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovensko
Zuzana Stellmachova 1990
Peter Štober 1988
Lenka Stoklasová 1979
Elena Stoláriková 1994
Mariana Stoličná 1983
Alexandra Stránska 1983
Martina Strinkova 1989
Katarína Strohnerová 1978
Kristína Štupáková 1998
Šimon Stupinský 1996
Zuzana Suchá 1976
Jozef Suchý 1977
Anna Súkeníková 1986
Katarína Sulíková 1980 Horalka Nový Smokovec
Angela Süliová 1979
Zuzana Šupova 1980 Hobby bežci Sliač
Martin Šuraba 1986
Ivica Šurláková 1972
Veronika Suslova 1990
Sebastian Švec 2014 Active life
Marián Svekus 1984 Active life
Milan Švider 1983
Richard Svitek 1994
Daniel Sýkora 1988 Active life
Jana Takács Horníčková 1978 Active life
Veronika Takácsová 1990 BANG Team
Eva Taranenkova 1984 TaRUNenko
Patrik TATARKA 1989
Štefan Thierova 1983
Ľubica Thierova 1985
Jozef Timuľák 1983
Marcela Tlučáková 1970
Lýdia Tomaščíková 1976
Ladislav Tomášek 1980
Milan Tomasik 1982 Tcko - Furca
Katarína Tooľančinová 1991
Patrik Topoľančin 1987
František Tóth 1974 Active life
Lukáš Tóth 1991 Active life
Miroslav Toth 1987
Dušana Tóthová 1988
Evka Tóthová 1986 STG Rožňava
Peter traj 1994
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Zuzans Trojčáková 1975
Stela Tudevdorj 1976 Active live
Vojtech Turoczy 1978 Active life
Marián Turóczy 1980 Šakal
Lenka Turoková 1971 Active life
Jana Tuturová 1985
Viktória Tverdakova 1993 Virtual challenge
Katarína Uhrinová 1985
Pavol Uličný 1976 MARAS team
Lýdia Utľáková 1976
Jana Vachanová 1979
Andrea Valkova 1982
Zuzana Vaňová 1983
Ján Varga 1982 MARAS team
Ján Varga 1982 Maras Tím
Gergely Varga 1990
Gabriela Vargaeštok 1978
Vladimír Vargaeštok 1979
Martina Vargová 1981
Nelka Vargová 2009
Iveta Vargová 1977
Natália Vašáková 1983
Patrik Vascinec 1988
Ivana Vasiľová 1993
Danka Vašková 1990 Spider Porúbka
Emilia Veghova 1974 Zeliezovce
Monika Vendráková 1978
Veronika Vidlicka Nemcekova 1970
Ján Virostko 1985 GoPassive
Katarina Vojacek 1976 Active life
Tomas Vojakovics 1985
Vladimír Volek 1981 SPOZNAJ TREBIŠOV BEHOM
Bozena Voroninova 1967 Maras
Mária Vučevská 1981
Rastislav Vučevski 2011
Zuzana Wolf 1970 GM training
Zuzana Zábojová 1970 Active life team
Helena Zahradníková 1968 Seběhli se na netu
Boris Zavadský 1997
Dominika Záviská 1997
Zuzana Zelenkova 1988
Martina Želizňaková 1977
Erika Zemanovičová 1998
Eva Žigová 1981
Peter Žigrai 1975 Šemša v pohybe
Ingrid Žigraiová 1981 Šemša v pohybe
Marcela Živčáková 1975
Lubos Zlatohlavy 1983
Tomáš Zvodár 1981 LEONIDAS SQUAD SLOVAKIA
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií