Zaregistrovaní bežci na podujatie CHARITY RUN WEEK – Pre deti z onkológie

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 1125

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Katarina Abelova 1958 @Spartan Race Training Group Prievidza
Scarlet Albertova 1974 Plamienok nádeje
Zuzana Andrasiova 1987 Mareli
Marek Angelovič 1988 DHZ Lemešany
Gabriela Angelovičová 1983
Vladimír Anguš 1974
Františka Angušová 1978
Zuzana Antalova 1968
Miroslava Antolová 1985
Rastislav Apiar 1975
Lenka ÁRONOVÁ Fedoreňková 1978
Lenka Arpášová 1985
Zuzana Azizi 1983 Telekom running team
Martina Babicová 1997
Petronela Babilonská 1980 Záhrada pohybu Lemešany
Matúš Bača 1994
Imrich Bača 1985 Spider Porúbka
Tetiana Bačová 1984 Spider Porúbka
Anna Bahurinská 1950 MARAS team
Peter Bajzecer 1988
Barbora Balatova 1976 -
Milan Balážik 1970 BB team
Eva Balážiková 1970 BB team
Dagmar Balážiková 1997 BB team
Sophie Balejová 2006 Energyfit runners
Soňa Ballová 1976 STG Nové Zámky
Jaroslav Balog 1981
Michaela Balogová 1989
Katarina Baltesova 1991
Katarína Balušíková 1985
Viera Baníková 1989
Imad Barakat 1963 Active life
Branislav Barej 1987 MARAS Team
Justinián Bartko 1972 LeuskoAnakin team
Teodor Bartko 2001 LeuskoAnakin team
Gabika Bartkova 1974 LeuskoAnakin team
Silvia Bartošová 1994 OLD STARS TRNAVA
Filip Bednár 1997
Zuzana Bednáriková 1977
Mária Beerová 1974
Zdenka Behunová 1991 Svetielko pomoci
Zuzana Bellová 1980 STG Prievidza
Michal Benda 1984 STG Prievidza
Helena Benková 1986 Active life
Renáta Beňová 1972 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Monika Beňušková 1977
Barbora Bérešová 2013
Barbora Bérešová 2013
Marek Berezňanin 1990
Róbert Beseda 1978 STG Prievidza
Martina Bieliková 1989
Slávka Bieliková 1974 AK Žiar nad Hronom
Patrícia Bieliková 2011 AK Žiar nad Hronom
Michal Bilohlávek 1987
Beáta Bilohlavkova 1990
Andrej Biro 1980
Patrik Biroščák 1997
Katarina Birova 1983
Nikola Biziková 1997
Natalia Bizubova 1985
Cynthia Blágová 1996
Mirka Bobenicova 1972
Jakub Bobrik 1993 Žiadny
Lukáš Bobuľa 1995 STG Prievidza
Lydia Bobulova 1986 Lydia
Adriana Bobulova 1966 STG Prievidza
Matias Bódis 2013 STG Nové Zámky
Marián Bodnár 1987 Activelife
Dávid Bodnár 1970
Tünde Bók 1983
Natalia Boškova 2001
Lubica Boškovičova 1980
Matus Bozogan 1990
Paulína Brajovská 1970
Justin Brat 1977
Jana Brázdilová 1981
Ivana Brcková 1989 STG Prievidza
Igor Breja 1986
Ivana Breznicka 1987 STG Prievidza
Lýdia Brichtová 1955 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Ivana Brodňanová 1987 Pollux
Ingrid Bubeníková 1970 STG Pezinok
Nikola Bubeníková 1992 STG Pezinok
Peter Buc 1984
Jakub Buček 1988 Active life team
Marcela Bučekova 1994 Active life team
Daniela Bučeková 1996
Tomas Buch 1984
Martina Budovcova 1997
Michaela Buláková 1989
Igor Bumbera 1987
Helena Burgerova 1976 Eleven run team
Marian Butaš 1968 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Peter Butkay 1993 Bk Spartak Medzev
Ľudmila Butorova 1982
Magdaléna Búzková 1989
Ladislav Cabai 1984
Nikola Cagáňová 1991
Darina Cagáňová 1966
Tomáš Čech 1988
Lucia Čemová 1983
Martin Čepko 1990 Active life
Anna Čepková 1989 Active life
Lenka Čermakova 1989
Pavol Certicky 1989
Samuel Červinka 2009 Hc Košice
Vladimír Chalupka 1988
Igor Chlebik 1976
Vladimír Chott 1992
Lívia Chrinová 1997
Mária Chválová 1964 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Zdenko Chyba 2021
Martin Chyla 1989 My bežci Prievidza
Anna Čibenková 1984
Michaela Čiefová 1991
Jozef Cienky 1982 Active Life
Jaroslav Činčura 1977 STG PRIEVIDZA
Štefania Cingelova 1993 Active life
Peter Činko 1983
Katarina Csikova 2021
Hajnalka Csörgő 1978
Márk Csörgő 2005
Irena Čulenová 1957 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Daniela Čulková 1986
Daniel Cuper 1984 STG Nové Zámky
Darina Czingelyová 1971
Damien Damko 2006
Zuzana Damko 1980
Robert Dana 1982
Jana Danaová 1980
Michal Daru 1991
Lenka Debnárová 1985 TJ Dynamo DK
Slavomir Demčák 1977
Jana Diabelková 1988
Natalia Dianova 1991 Endorphins
Michal Dírer 1988
Marian Dittrich 1979 MARAS team
Nikoleta Dobošová 1981
Gabriela Dobranská 1964
Katarína Dobríková 1987
Jana Dobrovičová 1974 Active life
Jitka Dolezalova 1980
Soňa Doležalová 1961 Mami v behu
Marcela Dolinska 1981 STG Prievidza
Miroslava Domaničová 1994 DHZ Kecerovce
Šimon Dragúň 1994 STG Nové Zámky
Dominik Drančák 2002
Rastislav Droppa 1981 Active life team
Marcela Droppova 1978 Active life
Eva Droppová 1986 Active life team
Martin Dudáš 1986
Henrich Dudáš 1984
Henrich Dudáš 1984
Martina Dugasova 1985 Active life
Igor Dulina 1975
Peter Dunčko 1985
Alexandra Ďurajová 2004
Katarína Ďurišová 1980
Miroslava Ďurišová 1985 Active life Košice
Peter Ďuroška 1984
Katarína Ďurošková 1990
Marianna Džuberová 1974 Šemša v pohybe
Veronika Džubiková 1997
Andrea Dzurillová 1992
Michal Ecker 1989
Monika Erdelyi Kolarska 1970
Michaela Estok Dutkova 1988
Kikuš Faitová 1996
Kikuška Faitová 1996
Kristína Faková 1970
Zuzana Faltínová 1991
Adamko Faltýnek 2009 MKL Kremnica
Jana Fančovičová 1976 SK Trnava Panthers (softball)
Veronika Farbulova 1991
Radoslav Fedorčak 1978
Sofia Fedoreňková 2005
Sofka Fedoreňková 2005
Nikola Fedorová 1992
Ľubica Fedorová 1975 Active life
Matúš Ferko 1990
Sebastian Firkala 2011
Martina Firkaľová 1989 Active life
Zdenek Flaška 1972 Active Life
Martin Florek 1991 Tatari v bumbajkách
Roberta Fótyiková 1993
Zuzana Frűhwirth 1983
Adriana Gajdošìková 1978 STG Nové Zámky
Anna Gajdošová 1963
Katarína Gajdošová 1985
Anna Gajdošová 1979
Matej Gaľ 1995
Janka Galbavá 1985
Gabriel Galestok 1979 Acrive Life
Tomáš Gáll 1983 Active life team
Tomáš Gáll 1983 Active life team
René Gáplovský 1998 STG Prievidza
Ingrid Garajová 1981
Martina Gašparínová 1986
Michaela Gatialová 1985
Marta Gatialova 1986 STG Prievidza
Laura Gavurova 2000
Martina Giňovská 1985 ŠK pre Radosť
Majka Glovová 1987
Miroslava Goleňová 1982
Darina Gombarčíková 1989
Zuzana Gondolova 1980 OZ Onkomamky
Daniel Gonos 1992 Black street boys
Monika Gore 1979 STG Nove Zamky/NZBK
Lucia Hubová GRANDEN s.r.o. 1982 GRANDEN s.r.o.
Marcel Blažek GRANDEN s.r.o. 1984 GRANDEN s.r.o.
Štefan Čermak GRANDEN s.r.o. 1986 GRANDEN s.r.o.
Richard Panák GRANDEN s.r.o. 1993 GRANDEN s.r.o.
Michal Miškovský Granden s.r.o. 1993 GRANDEN s.r.o.
Marek Sabo GRANDEN s.r.o. 1985 GRANDEN s.r.o.
Jozef Lehocký GRANDEN s.r.o. 1995 GRANDEN s.r.o.
Alžbeta Grejtáková 1991 Goju-ryu
Andrea Grešková 1979
Zuzana Griešová 1970 KK Chabenec
Patricia Grmanova 1997
Silvia Grnja 1976
Zlaťa GROSSOVÁ 1970
Nikolka Grúberová 1996 STG Pezinok
Milan Gulika 1979
Nataša Guth 1986
Števko Guth 2011
Nataška Guthová 2013
Jennifer Gyenesová 1996
Monika Györiová 1979 Active life
Attila Gyüre 1991
MATÚŠ Habľák 1970 Orava tím
Jana Habľáková 1994 Orava tím
Peter Hajduk 1985 Active life
Tomáš Halagan 1988
Gregor Halás 2009
Martin Halas 2014
Lenka Halás Birková 1981
Andrea Halásová 1979 Active life
Matej Haľko 2002 HBO
Matej Haľko 2002 HBO
Alena Halveland 1981 Šemša v pohybe
Zuzana Hamindova 1987 Activ live
Jozef Hančarik 1993
Karina Hanuskova 1993
Mária Hanušovská 1981 Active life
Lukas Hanzlík 1984 BeeeH
Mária Haraszthy 1979
Hana Harcsová 1991
Katarina Haringova 1983
Nikol Haríňová 2008
Marian Haris 1970 Nesvady
Zuzana Hauskrechtova 1993
Erika Havlíková 1985 Fíšani
Miroslav Hazucha 1972 MARAS team
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
HC Košice HC Košice 1970 HC Košice
Lucia Hedvigová 1988
Eva Hegedus 1984
Štefánia Hegedušová 1984
Barbara Heneková 1990
Henrieta Herczegova 1991
Peter Heriban 1986 Team running snails
Zuzana Herková 1978 GlobalLogic
Ivana Hernández 1984
Marta Heseková 1984
Jaroslav Hirman 1973 HC Košice
Daniela Hladka 1997
František Hmelár 1973
Kristián Hnát 2000
Lukáš Hnat 1997
Peter Hoc 1981
Katarína Horáková 1987
Ondrej Horňák 1984
Ján Horník 1979 Fispro team
Michaela Horská 1978 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Marcel HORVÁT 1984 Inter Horná Ves
Zuzana Horvatova 1991
Martina Hrachiar 1982
Laura Hrachiar 2013
Juraj Hraska 1970 Korfbal Nitra
Ivana Hraskova 1987 Korfbal Nitra
Peter Hrebeňák 1986
Ján Hreško 1990
Miroslava Hrešková 1992
Ladislav Hric 1995
David hricisak 1994
Miroslav Hrinko 1974
Ritchie Hritz 1993
Petra Hrubšová 1987
Radovan Hruša 1978
Ivan Hudak 1992
Tomáš Hudák 1989
Andrea Hudáková 1993 Activelife Košice
Antonia Hudakova 1973
Stela Hudakova 1980
Júlia Hudáková 1982
Simona Hudoková 1994 STG PRIEVIDZA
Michaela Huléni 1982 STG Prievidza
Miroslava Hunčíková 1968 SVETIELKO POMOCI n.o.
Mária Hurajová 1984
Maria Hurajova 1984
Petra Husarčíková Flórová 1982
Igor Husnaj 1986
Hugo Huťa 2012
Valéria Hvizdošová 1969 Active Life
Monika Ihnatová 1967 Active life
Adriana Illés 1990
Peter Illés 1987
Ladislav Imrecze 1966
Stanislava Imrichova 1991 active life team
Matúš Ivanko 1987
Maria Ivankova 1980
Martina Jaborníková 1978
Frantisek Jacko 1964 OcU Zemplinska Siroka
Marcela Jackova 1970
Attila Jakab 1992 ProRun Moldava
Gabriel Jakab 1984 CsK
Martina Jakabová 1990
Zuzana Jamnická 1990
Jaroslav Janček 1978
Natália Janiuková 1998 Fight Division Malacky
Nikola Janiuková 1993
Marcel Jankura 1984
Jana Janočková 1988 Active life
Lucia Jánošíková 1970 Activne live
Nikoleta Jánošová 1986
Zuzana Jarošová 1980
Marcel Jaseňák 1982
Viera Jaseňáková 1984
Ľuboš Jaško 1991 Active Life
Adriana Jedináková 1986 STG Prievidza
Robert Jopek 1978
Anita Józsová 1990
Oliver Juhás 2007 Enduro Klub Tepličany
Mária Juhásová 1983 Enduro klub Teplicany
Jana Juhásová 1976 Enduro Klub Tepličany
Katarína Juhászová 1978 Active life
Maria Jurcisinova 1993
Petra Jurčová 1988
Michal Jurda 1989
Simona Jurenková 1996 STG Prievidza
Samuel Jurík 2007 Active life
Tomáš Jurík 1988 Juríci
Adriana Juríková 1977 Active life
Jana Juríková 1990 Juríci
Katarína Jurkovičová 1982 Mami v behu
Nela Jurkovičová 2012 Mami v behu
Petra Jusková 1979
Claudia Justova 1978
Lubor Kacian 1958 FONET
Danica Kacianova 1962 FONET
Romana Kádeková 1992
Elena Kaiserová 1966 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Jan Kalafus 1988
Miroslava Kalafusová 1984
Lenka Kalafusova 1985
Róbert Kaleta 1992 STG Nové Zámky
Radka Kaletova 1987 STG Nové Zámky
Ján Kalmár 1981
Mária Kalmárová 1985 Active life
Barbora Kamenská 1987 BS Tatran Turany
Kristína Kanásová 1987
Dadka Kánássy 1971
Robert Kanasz 1985
Róbert Kandráč 1972
Adriana Kandráčová 1975
zuzana kapec hargašová 1974
Gabriela Kapitánová 1986
Tomáš Kapko 1984 Active life
Maria Kapkova 1988 Active life
Zuzana Kaputová 1999 DHZ Lemešany
Michaela Karabčíková 1991
Helena Karabčíková 1970
Diana Karpjáková 1975 Active life, MARAS team
Viktoria Kasak Potockova 1994
Veronika Kaščáková 1987 MARAS team
Ján Kateržábek 1991
Andrej Kazakov 1980 Yeti
Zuzana Kažmérová 1978
Marek Kebisek 1980
Petra Kečkéšová 1992 4PRO SemeRUNky
Michaela Kelemenová 1989
Veronika Kellnerová 1990 Active life
Zdenka Kellnerova 1990
Štefan Kerekes 1992
Ondrej Keresteš 1985
Lívia Kerliková 1993
Martin Kertész 2013
Kristína Kertészová 1984
Tereza Kertészová 2013
Lucia Kesslerova 1975 Bernohy
Miriam Kišeľáková 1996
Viera Kisucká 1976
Jana Kižiková 1994 Active life team
Lucia Klačanská 1992
Jakub Klamarčík 1991 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce
Katarina Klasova 1977
Zoltán Klementik 1987
Matej Klešč 1991
Silvia Kleštincová 1981
Viera Klimová 1972
Lenka Klusová 1984
Mária Knapíková 1982
Natália Knappová 1990 Active life team
Zuzana Kňažeková 1994
Alena Kocanova 1991 Active life
Lenka Kocelová 1989
Vlastimil Kocián 1974 KROS
Katarina Kocisova 1984 Team Anakonda Secovce
Lucia Kočková 1979 Active life
Alexander Kocsis 1991
Lucia Kocúrová 1991
Zuzana Kohutová 1985
Peter Kokočák 1990
Robbie Ray Kolarik 2012 HC Košice
Gabriela Kolcunová 1994
Mariana Kolesarova 1976
Katarína Koleštíková 1981
Simona Koleštíková 2007
Peter Kollár 1971
Denisa Kollárovicsová 1979
Katarína Komarová 1996
Lucia Komorova 1986
Dávid Kondor 1991
Jozef Koniar 1963 BK PESA
Ivan Koniarik 1982
Magda Koniarova 1968 Kosicke Tulene
Richard König 1980 STG Prievidza
Stanislava Königová 1988 STG Prievidza
Ellie Kopčáková 2013
Lucia Kopeščanská 1991 Active Life
Martin Köppl 1976 Oldstars Trnava Slowpitch
Gabriela Kornhauserová 1980
Lukáš Koščelniak 1988 Mybezci
Alžbetka Košková 2001
Gabriela Kotercová 1981
Šimon Kováč 1995
Jakub Kováč 1986
Martin Kováč 1992 STG Prievidza
Katarína Kováčiková 1982
Monika Kováčová 1974
Michaela Kováčová 1977 -
Mário Kovács 2001
Andrea Kovácsová 1974
Rebeka Kovácsová 1997
Nikola Kovanicova 1982
Mária Kovárová 1997
Veronika Kovárová 1983
Františka Kozáková 1978 Active life
Erika Kozelova 1985
Iveta Kozelova 1963
Mária Kozubová 1980
Milan Kožuch 1981
Petra Kracíková 2000
Eva Krajčíková 1975 STG Prievidza
Hana Krajčírová 1990
Róbert Krajňák 2009 HC Košice
Richard Krajňák 2012 HC Košice
Jana Krajňáková 1980 Active live team
Dávid Krajník 1989
Peter Kralčák 1984
Miroslava Kralčáková 1983
Veronika Kralikova 1992
Andrea Krchňavá 1975
Beáta Krišáková 1973
Tomas Kriško 1991 Active life
Klaudia Kristiníková 1991
Marián Krištof 1975
Jana Krištofovičová 1979
Ria Krnacova 1980
František Krošlák 1991
Lukáš Kubica 1985
Katka Kubicová 1979
Stanislav Kubík 1974 Active Life Košice
Evka Kubiková 1971 Active Life Košice
Michaela Kubikova 1979 Fčelly Karpatske
Emil Kuchár 1951 Active life
Lukáš Kucharčík 1970
Edita Kucharčíková 1992
Peter Kuchcak 1981 nemam :)
Viktor Dominik Kucik 2006
Katarína Kucková 1994
Pavel Kucman 1972 STG Prievidza
Martina Kucmanova 1975 STG Prievidza
Stanislav Kudláč 1979
Marek Kudrec 1980
Tomáš Kulišiak 1986
Marie Kunstátová 1979
Zuzana Kupčová 1983
Miroslav Kupec 1982 Nitrianska Hokejbalová Organizácia
Tomas Kupec 1984
Alexandra Kurciková 1987 Active life
Michal Kuruc 1987 Active life
Peter Kušnír 1973
Erika Kušnírová 2000
Katarína Kušnírová 1976
Roman Kútik 1985
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Renáta Labancová 1987 STG Prievidza
Gustáv Labuda 1980
Lukáš Labuda 1991
Zuzana Labudová 1980
Stefan Lacko 1968 GlobalLogic Slovakia
Ľuboš Lacko 1982 Active life
Katarína Lamošová 1991 Eleven run team
Dominika Lanáková 1993
Norbert Lapos 1984 STG Nove Zamky/NZBK
Darina Laššakova 1977 Active life
Darina Lassakova 1977 Active life
Renátka Lašutová 1974 Active life
Jana Laszloova 1987
Marcela Lecká 1988
Martin Lehotsky 1980 STG-PRIEVIDZA
Tomáš Leško 1987
Simona Lešková 1985
Eva Leskovska 1983
Barbora Letková 1994
Kamila Libová 2008
Richard Lichvár 1982
Vladimír Ličko 1988 VÚB Banka Runners
Vladimír Lipták 1969 Active life team
Martin Lipták 1990 Active Life
Adela Liptáková 1978 Active life team
Mária Listinská 1987
Ľuboš Lištinský 1983
Erik Ľoch 1991
Júlia Lomnická 1997 STG Prievidza
Jana Lorincova 1974 Active Life
Mário Los-Chovanec 1994
Tomáš Lošonský 1985 Active life
Dagmar Lučanská 1968 Leuskoanakin
Zuzana Lučeničová 1987
Štefan Ludik 1977 STG Prievidza
Matej Lukáč 1987 Active life
Marian Lukač 1982
Marek Lukac 1982 AK Slaviu TU Kosice
Štefan Lukáč 1992
Ladislav Lukáč 1985
Daniel Lukáč 1969
Jana Lukáčová 1988
Monika Lukáčová 1974
Renata Lukacova 1967
Petra Lukáčová 1979
Ľubica Lukáčová 1974
Katarína Lukáčová 1988
Petra Lukacovic Uzakova 1977
Ingrid Luptakova 1982 Active life
Bohuš Luža 1997
Ivana Lyócsa 1985 -
Michal Macák 1986 Autoservis Furman - Myslava
Monika Magočová 2000
Zuzana Majčík Súderová 1988
Ľuboš Majdák 1994
Milan Majerník 1970 MARAS team
Pavol Makara 1991 Active life
Jakub Mako 1991
Marek Makul 1970
Rastislav Mantič 1977 Active life team
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Patrik Marcin 1995
Viktor Marcin 1995
Ľuboš Marcinov 1984
Oľga Marečková 1963 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Jozef Margetin 1979
Jozef Margetin 1979
Pavel Marinčák 1984
Valéria Marko 1979 KOB ATU Košice
Kamil Martinusík 1997 STG Prievidza
Michal Marton 1983
Adriana Mateičková 1980
Silvia Matejkova 1085
Richard Matis 1991
Jan Matousek 1988 STG Pezinok
Daniel Matta 1998
Marek Maurer 1978 Active Life
Gabriela Maurerová 1988 Activelife
Katarína Mazáňová 1980
Zdenka Mecelová 1985
Matus Meczo 1990
Andrea Medve 1988
Terézia Medvecková 1966 MARAS team
Maria Medvecova 1980
Etela Medvecová 1980
Pavol Medveď 1972
Matúš Medviď 2001 FDM Combat Team
Milan Mego 1981 SK PANTHERS Trnava
Sophia Megová 2005 SK PANTHERS Trnava
Viktor Menyhért 1977 Active life team
Samuel Merva 2002
Barbora Mičenec 1988
Ľuboš Mičenec 1987 Čekmejt
Martin Michalov 1981 Active life
Martin Michalovič 1979
Martin Miga 1980 Active life
Štefánia Migová 1980 Active life
Beáta Mihelyová 1968 Active life
Ivana Mikluš 1990
Katarína Miksová 1987
Juraj Mikula 1964 BK furmint
Jarka Mikulova 1992
Iveta Mikulova 1970
Jana Mišiaková 1995
Nikoleta Miškovič Kovácsová 1989 Running /Walking team Kunová Teplica
Gabriela Miškovová 1981 Piešťany
Ján Mišlej 1965 DEUTSCHE TELEKOM IT SOLUTIONS SLOVAKIA
Iveta Mitríková 1985
Iveta Mitrova 1981
Jarmila Mižičková 1986
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Ján Mokoš 1992 STG Prievidza
Viera Molčáková 1978
Zuzana Monoková 2001
Štefan More 1990 Active life Team
Gabriela Moreová 1990
Henrieta Morvayová 1963 Active life
Helena Mozdzenova 1992
Miloš Mražik 1982
Andrea Mrázová 1980 Mamy v behu
Terézia Mrvová 1994
Lisa Msjerova 1973 -
Júlia Muránska 1988
Anikó Murová 1987
Martin Mušinský 1985 Spoločnosť detskej onkológie Košice
Andrea Nagy 1983
Michaela Naništová 1979
Miriam Nedelkova 1977
Veronika Nejedlikova 1990 Veve
Miroslava Nekorancova 1985
Ester Nemckova 1978 STG Nove Zamky
Karoli Nemckova 2009 STG Nove Zamky
Renata Nemergutova 1970 Active life
Renáta Nemergutová 1970 Active life
Veronika Nevigyanská 1981 Energyfit runners
Ingrid Ney 1969 WFM
Dušan Ney 1967 WFM
Miroslav Noga 1991
Cecilia Nováková 1973
Katarina Novakova 1981 Turcianske nanuky
Alzbetka Novakova 2011 Turcianske nanuky
Martina Novotná 1984 Šemša v pohybe
Jozef Obročník 1983
Linda Obročníková 2007
Silvia Odelgová 1982 MARAS team
Pavol Olčak 1980
Ivana Olejarova 1983
Juraj Olos 1989
Martina Olosová 1984 TRAMP HUBOVÁ
Vladimír Ondáš 1984
Stanislava Ondogreculová 1988
Jana Ondrejičková 1986 TG Prievidza 1.0
Monika Ondrejková 1990
Katarina Oravcova 1976
Dominik Orencak 1996 AT MARTIN
Pavel Orosz 1976
Daniel Orosz 2012
Pavol Orosz 1986
Natalia Oroszova 2010
Terézia Oršulová 1998
Patricia Osmolská 1991
Lilla Ozorakova 1993
Juraj Pado 1991
Vladimír Pajgert 1968 Třista60 SK
Viera Pajgertová 1972 Třista60 SK
Janette Palenčárová 1991
Nikoleta Paličková 1989
Eva Paľová 1985
Andrej Palovčík 1983
Anton Paľovčík 1971 MARAS Team
Ivana Palovčíková 1984
Gabriela Panáková 1975 Eleven Run Team
Radka Pančáková 2000
Nikola Panulinová 1991
Martin Panuska 1991 -
Dávid Papcun 2010
Laura Papcunova 2014
Veronika Paprčiaková 1995
Lenka Pástorová 1988
Alena Paumerová 1983
Ivan Pavlík 1984 Ak Spartak Dubnica nad Váhom
Jan Pavlik 1981
Marek Pavlik 1980
Martina Pavlikova 1982
Katarína Pavoničová 1967
Veronika Pavukova 1982
Radoslava Pažítková 1975
Dominika Pažítková 2010 PORU
Michal Pekar 1981 STG Prievidza
Ivka Penciaková 1982 Mamy v behu
Eva Pentráková 1978 MŠK Spišské Podhradie
Dominika Peterčáková 1994
Petra Petnuchova 1979 Active life
Michal Petráš 1989
Michaela Petrášová 1984
Jakub Petrila 2006
Martin Petrila 1981
Zdenka Petriľakova 1982
Jana Petrilová 1981
Miriam Petrilová 2008
Roberta Petrisková 1991 STG Prievidza
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA
Karolína Petruchová 1990
Petra Petrulova 1986
Anna Pidaničová 1986
Michaela Pillárová 1985
Tibor Pipíška 1992 STV Prievidza
Filip Piroščák 1996
Jana Piskurová 1974
Lucia Piskurová 2007
Ingrid Pitoňáková Jurčová 1976 TriTatry Triathlon Team
Magdaléna Plevjaková 1992
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Michal Poláček 1993 Activelife
Maroš Polacký 1989 STG PRIEVIDZA
Martin Polacký 1989 STG Prievidza
Jennifer Poláková 1991
Soňa Polerecká 1982
Veronika Polievková 1988
Marcel Polivčák 1992
Ladislav Pollák 1970
Eliška Polyácsková 1970
Maria Pomajbova 1979
Gabriela Porubská 1996
Marek Prachar 1978 Speed 4 dogs
Tímea Prasličáková 2000
Dana Pribilová 1960
Ľudovít Prídavok 1976
Robert Priehoda 1990 GlobalLogic
Kvetoslava Prigancová 1951 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Erik Prokein 1988
Martin Proner 1985
Ján Psotný 1984 Janči
Patrik Puckaller 2001
Patrik Puckaller 2001
Patrik Puckaller 2001
Tomáš Puškáš 1988
Martin Racay 1989
Erik Račko 1994 Stg prievizda
Erika Ráczová 1966
Bettina Ráczová 1988
Valéria Ráczová 1979 MARAS team
Katarina Radačovská 2004 GlobalLogic
Tibor Radacovsky 1976 GlobalLogic
František Radi 1979
Zuzana Radičová 1968 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Jano Raffaelis 1976 Homeoffice runner
Jana Raganová 1977
Denisa Ragasová 1992
Katarína Rajňáková 1984 OZ Onkomamky
Tomáš Rajnoha 1994 STG Prievidza
Andrea Rakacká 1974
Viktória Ráková 1983 Active life Kosice
Michaela Rakusova 1978 ZŠ vancurova
Michaela Rakúsová 1991 ZS Vančurka
Paulina Raniakova 1981
Ivona Rapsova 1987
Matus Rebic 1988
Patrik Redaj 1987
Oliver Redžepovič 2009 HC Košice
Marek Rehák 1991 Stg Holič
Peter Remiáš 1977 Active life
Jarka Renková 1978
Michaela Repiská 1977
Kristina Repiska 1985
Michal Repisky 1986
Ján Repiský 1981
Róbert Reuter 1973 Active Life
Róbert Reuter 1973 Active Life
Renáta Revesová 1976
Ján Rezničák 1979 ActivLife
Dianka Rezničáková 2011 ActivLife
Jurík Richard 2005 Active life
Stanislav Richnavsky 1980
Renata Richterova 1986 STG Nové Zámky
Martin Riečický 1990
Silvia Rigova 1972
Veronika Rizikyová 1988
René Rodzik 1993
Zuzana Romanova 1981
Vasyl Rosoha 1996 Zubna prax
Jitka Rösslerová 1973 Šneci v běhu
Denisa Rothmajerová 1994
Roman Rovensky 1978 brokeback mountains
Štefan Rus 1980
Lubomir Rus 1972
Ľubomír Rusnák 1982
Marcel Rusnák 1974 STG Prievidza
Miriam Rusova 1975
Jana Ruzbacka 1987
Beáta Ružbarská 1988
Zuzana Ružbašanová 1976
Marián Rybár 1982 STG Nové Zámky
Branislav Rybár 1979 STG Nové Zámky
Erik Rybiansky 1973 STG Nové Zámky
Zuzana Rybkova 1978 Active life
Miriam Rychnavska 1974 STG Nové Zamky
Martin Rychnavský 1990
Veronika Rzuhovska 1993
Jozef Sabol 1988
Marek Sabol 1991 Active life
Monika Sabolčíková 1997
Sofia Sabolova 2008 Záhrada pohybu Lemešany
Eva Sádovská Gregorová 1976
Marek Šafárik 1989 bart.sk
Veronika Šafranová 1989
DAGMAR SAHAJOVÁ 1991
Miriam Sajdáková 1979
Silvia Šalatová 1964
Kristína Šaturová 1993
Heidi Schmidtová 1969
Dominik Schmiedl 2010 FC Čaňa
Roman Sedlák 1987 Active Life
Michaela Sedláková 1989
Dana Segéňová 1984
Břetislav Sehnal 1951 ProRun Moldava
Monika Sehnalová 1977
Marta Sehnalová 1951
Natália Šeligová 1990
Slavomíra Seligová 1982
Slavomíra Seligová 1982
Slavomíra Semanová 1982
Katarína Šimková 1984
Ulrika Simonicsová 1993 Nesvady
Eva Simonicsová 1969 Nesvady
Ľudmila Šišková 1961 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Soňa Šišmišová 1991 GlobalLogic
Denisa Sivuľková 1982 MARAS team
Radovan Sivy 1988
Tomáš Škodi 1995 Active life
Sabína Škodová 2003 FDM Combat Team
Petronela Školníková 1979
Vladena Škorvagová 1977
Andrea Škultétyová 1971
Andrea Škultétyová 1971
Jozef Škvarek 1963
Marcela Skybova 1976
Ing.Vanda Sláviková 1987
Jana Slivková 1993
Radovan Sloboda 1975 FDM Combat Team
Róbert Šmajda 1983 Active Life
Martin Smatana 1985 STG Prievidza
Jana Smažáková 1979
Zuzana Šmelková 1967 Šemša v Pohybe
Adela Smetanová 1975 Active life Košice
Barbora Smieskova 1997
Marek Smižanský 1973 Spoločnosť Williamsovho syndrómu
Marianna Smolkova 1978
Andrea Sobotova 1979
Stanislav Solčiansky 1970
Alena Solišová 1985
Katarína Sotáková 1978
Matej Špacai 1992 Active life team
Barbora Stašáková 1998
Simona Štefaničová 1995 OcU Zemplinska Siroka
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovensko
Viktória Štefková 1992
Peter Stehlík 1979
Sylvia Stehlíková 1976
Veronika Steinerová 1984
Peter Štober 1988 Active Life
Mária Štofiková 1999
Alena Štorová 1978 Behaj pre Malacky
Zuzana Stramova 1981
Martina Strinkova 1989
Katarína Strohnerová 1978
Zuzana Struckova 1982
Peter Stupňan 1986
Lenka Sučanská 1984
Monika Suchá 1976 MARAS team
Tomáš Šujan 1984 Žiadny
Anna Súkeníková 1986
Lucia Šuleková 1988 BeeeH
Martin Šuraba 1986
Milan Šurkala 1982 STG Prievidza
Peter Šurkala 1980 STG Prievidza
Ivica Šurláková 1972
Daniela Surmiková 1999
Barbora Švantnerová 1988
Eva Svatíková 1978 Spartan Training Group Považská Bystrica
Milan Švider 1970
Richard Svitek 1994
Petra Svitkova 1981
Daniel Sýkora 1988 Active life
Júlia Sýkorová 1982
Ľubica Sýkorová 1982 ziadny
Lucia Szabóová 1990
Marek Szakács 1974 Active Life Košice
Lívia Szaniszlóová 1982
Tomáš Szegedi 1979
Nea Szepesi 1991
Samuel Takacs 1995
Jana Takács Horničkova 1978 Active life
Kamila Takácsová Zacharová 1970
Michal Talaba 1988 Nutrilite team
Marián Tarajcák 1987
Roman Ťažký 1980
Adela Teichertova 1988
Zuzana Telepakova 1986 Activelife
Lucia Telepovská 1991
Zuzana Terescakova 1989 GlobalLogic
Jakub Timko 1998
Jozef Timuľák 1983
Miroslav Tomanec 1963
Denisa Tomastová 1983 Martin
Roman Topolčány 1978
Lukáš Tóth 1991 Active life team
František Tóth 1974 Active life
Janka Tóthová 1992 Active life
Mária Tóthová 1959 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Evka Tóthová 1986 STG Rožňava
Katarina Tothova 1994
Annamária Tóthová 1978 Active life
Miriama Trembáčová 1994
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Vladimir Trojanovic 1983 Buchtickari
Zuzana Trojčáková 1975
Stela Tudevdorj 1976 Active live
Peter Tulak 1958 Active life
Pavol Tulec 2004
Peter Turčík 1983
Vojtech Turóczy 1978 Active life
Lenka Turoková 1971 Active life
Martina Turoňová 1981 Oldstars Trnava
Dana Turoňová 1983
Jana Tuturova 1985
Viktória Tverďáková 1993 Virtual challenge
Gabriela Tvrdošinská 1977 Wewewerice
Michaela Uhrinova 1993
Katarína Uhrinová 1985
Katarina Ujcová 1980
gabriela ulehlova 1981
Ján Ulický 1977 STG Prievidza
Pavol Uličný 1976 MARAS team
Ingrid Urbánová 1974
Richard Uríček 1983
Dominika Ursínyová 1989
Gabriela Václavíková 1976
Gabriela Václavíková 1976 Skalica
Lukáš Vajda 1991
Zuzana Vajdová 1977
Jozef Vajs 1997
Jakub Vajs 1994
Jozef Vaľko 1985
Martina Vaľková Bačíková 1991
Helena Valsová 1980
Andrea Vančová 1995
Natalia Vaňová 1970 Nemocnica Košice Šaca running team
Zuzana Vaňová 1983
Karol Varga 1989
Alojz Varga 1955 MARAS team
Gabriela Vargaeštok 1978
Vladimír Vargaeštok 1979
Martina Vargová 1981
Nelka Vargová 2009
Iveta Vargová 1977
Eva Vargová 1957
Anka Vargova 1979 Active life
Michaela Vartovníková 1970
Patrik Vaščinec 1988 Active Life
Lucia Vaščinecová 1990
Gabriel Vasil 1984
Jakub Vasil 2009
Iveta Vaskebova 1978
Ivana Vaskova 1980 Active life
Ivana Vaškova 1992
Jarmila Vašková 1970
Danka Vašková 1972 Spider Porúbka
Tibor Vastag 1969
Vladislav Vavrák 1999
Martina Vavrova 1979 STG Nové Zámky
Jozef Vdovjak 1980
Viera Vdovjaková 1979
Emilia Véghová 1974 Želiezovce
Emília Véghová 1974 Želiezovce
Zdenka Verzalova 1984
Iveta Veselá 1970
Kristina Vicenová 1992 Bratislavarunners
Veronika Vidlička 1989
Mila Viglaš 1978 Pumba
Hana Viglašová 1981 Pumba
Adriana Vilinská 1976
Ján Virostko 1985 GoPassive
Ivana Višňovská 1994
Maroš Višňovský 1987
Jana Vnenčáková 1981
Katarina Vojacek 1976 Active life team
Tomas Vojakovics 1985
Tímea Vojakovics Friedeich 1984
Radoslav Vojtas 1977
Petra Vojtasová 1978 Activlife
Miroslava Vojtekova 1991
Vladimir Volek 1981 SPOZNAJ TREBIŠOV BEHOM
Michaela Volochova 1976
Marek Volosin 1976
Terezka Volosinova 2011
Silvia Vozíková 1986
Katarína Vrbová 1980
Mária Vučevská 1981
Martina Wagnerová 1976 Active life
Roman Záboj 1967 Active life team
Zuzana Zábojová 1970 Active life Team
Katarína Záborská 1973 Eleven Run Team Slovensko
Natália Zacharová 1988
Zuzana Zajaková 1981
Lenka Zákutná 2013
Lucia Zákutná 1982
Mariana Zapotoková 1981
Zuzana Zelenková 1988
Lucia Zeleznikova 1989
Michal Želizňák 1969
Tomáš Žembery 1985
Michal Zemčák 1966
Peter Zicha 1986
Katarína Zicháčková 1977
Peter Žigrai 1975 Šemša v pohybe
Ingrid Žigraiová 1981 Šemša v pohybe
Stanislav Zihlavnik 1983
Jana Žipajová 1981
Marcela Živčakova 1975
Veronika Zlatošová 1988
Majka Zolotova 1969
Majka Alexandra Zolotová 2012
Zuzana Zozuľáková 1976 Aktíve life
Tímea Župčanová 1993
Viki Žužičová 1991
Zdenka Zvaričová 1984
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií