Zaregistrovaní bežci na podujatie SOS PRÍRODE

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 297

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Radoslav Adamjak 1976
Ari Yann Andrejo 2012
Andrea Andrejova 1987
Gabriela Angelovičová 1983 Active life team
Miroslava Antolova 1985
Rastislav Apiar 1975
Martina Arpášová 1992
Anna Bahurinská 1950 MARAS team
Dana Bamburová 1993 Kadernictvo Danka
Zdenka Behunová 1983 Svetielko pomoc
Helena Benková 1986 Active life team
Marek Berezňanin 1990
Jozef Bibe 1971 Active life no
Erika Bibenová 1969 Active life no
Slávka Bieliková 1974 AK Žiar nad Hronom
Patrícia Bieliková 2011 AK Žiar nad Hronom
Miloslava Bindasova 1974
Andrea Blašková 1992 Active life team
Marián Bodnár 1987 Active life team
Nikoleta Bogárová 1989 active life
Natalia Bojnanska 1983
Lubica Boškovičova 1980
Justin Brat 1977
Peter Breza 1989
Maťka Budovcová 1997
Michaela Buláková 1989
Michaela Buláková 1989
Lenka Capuliaková 1993 Active life
Martin Čepko 1990 Active life
Anna Čepková 1989 Active life
Anna Čibenková 1984
Jozef Cienky 1982 Active Life
Stefania Cingelova 1993 Active life
Miroslav Čonka 1992
Daniela ČULKOVÁ 1986
Nelka ČULKOVÁ 2011
Darina Czingelyová 1971
Zuzana Damko 1980
Pavol Danek 1985
Majka Daneková 1990
Lenka Debnárová 1985 TJ Dynamo DK
Natalia Dianova 1991 Active Life
Mária Dobócziová 1973
Lucia Dobócziová 2001 SOS PRÍRODE
Gabriela Dobranská 1964 Active life team
Jana Dobrovičová 1974 Active life
Michaela Dochánová 1970
Jitka Dolezalova 1980 Šílená smečka
Rastislav Droppa 1981 Active life
Marcela Droppova 1978 Active life
Eva Droppová 1986 Active life
Peter Dunčko 1985
Ľudmila Ďuríčková 1992 STG PB
Miroslava Ďurišová 1985 Active life team
Monika Falisová 1978
Veronika Farbulova 1989
Mariya Fedorko 1999
Zuzana Frűhwirth 1983
Adriana gajdosikova 1978 Stg Nové Zámky
Matej Gaľ 1995
Tomáš Gáll 1983 Active life team
Tomáš Gáll 1983 Active life team
Ingrid Garajová 1981
Martina Gašparínová 1986
Mária Gembalová 1990
Zuzana Gondolova 1980 OZ Onkomamky
Patricia Grmanova 1997
Silvia Grnja 1976
Milan Gulika 1979
Samuel Györi 2007
Sebastián Györi 2012
Monika Györiová 1979 Active life
Peter Hajduk 1985 Active life
Peter Hajduk 1985 Active life
Tomáš Halagan 1988
Martin Halas 2014
Andrea Halásová 1979 Active life
Matej Haľko 2002 HBO
Peter Hanušin 1979 ActiveLife Košice
Barbora Hanušinová 2015
Mária Hanušovská 1981
Hana Harcsová 1980
Nikol Haríňová 2008
Marian Haris 1972 Nesvady
Barbara Heneková 1990
Peter Hermel 1985
Ivana Hladoníková 1994
František Hmelár 1973
Marián Horenský 1984 KVP Reprezent
Marta Horňákova 1952
Michaela Horská 1978 NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
Petra Hrubšová 1987
Tomáš Hudák 1989 Sačurov
Patricia Hudakova 1981
Stela Hudáková 1980
Gabriel Humeňanský 2012
Miroslava Hunčíkova 1968 Svetielko Pomoci
Maria Hurajova 1984
Petra Husarčíková Flórová 1982 Active life
Hugo Huťa 2012
Matias Huťa 2014
Valéria Hvizdošová 1969 Active life
Monika Ihnatová 1967 Active life
Adriana Illés 1990
Šimon Jakubov 2004
Alžbeta Jakubová 2000
Zuzana Jamnická 1990
Jana Janočková 1988 Active life
Zuzana Jarošová 1980
Viera Jaseňáková 1984
Anita Józsová 1990 Active life
Oliver Juhás 2007 Enduro klub Tepličany
Daniel Juhás 2008
Jana Juhásová 1976 Active life
Zuzana Jurčiová 1987
Michal Jurda 1989
Richard Jurík 2005 Active life
Samuel Jurík 2007 Active life
Adriana Juríková 1977 Active life
Petra Jusková 1979
Katrin Kajošová 1991
Silvia Kalkova 1973
Mária Kalmárová 1985 Active life
Diana Karpjáková 1975 Active life
Ján Kateržábek 1991
Ondrej Keresteš 1985
Miriam Kišeľáková 1996
Jana Kižiková 1994 Active life team
Ema Kižiková 2015
Róbert Kléri 1985
Slavomir Klimkovsky 1978
Viera Klimová 1972 Active life team
Iveta Kmetíková 1972
Kamil Kobak 1991
Katarina Kocisova 1984 Team Anakonda Secovce
Oliver Kocúr 2012
Oliver Kocúr 2012 sos prirode
Michaela Kocúrová 2010 sos prirode
Lucia Kocúrová 1980 Activ life - sos prirode
Stanislav Korem 1986 dnestepujem.sk
Lukáš Kostišče 1988
Andrea Kovácsová 1974
Rebeka Kovácsová 1997
Nikol Kovanicova 1982
Daniela Kovářová 1989
Františka Kozáková 1978 Active life
Stanislav Kožár 2010
Lucia Sarah Kožárová 2012
Eva Krajčíková 1975 STG Prievidza
Beáta Krišáková 1973
Tomáš Kriško 1991
Zita Kruciková 1984
Katka Kubicová 1979 Active life team
Katka Kubicová 1979 Active life team
Viktor Dominik Kucik 2006
Marie Kunstátová 1979
Alexandra Kurciková 1987 Active life team
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Ľuboš Lacko 1982 ACTIVE LIFE
Mariana Latináková 1972 Active life klub
Tomáš Leško 1987 Active life
Richard Lichvár 1982
Martin Lipták 1990 Active Life
Emil Lipták 1997
Adela Liptáková 1978 Active life team
Jana Lorincova 1974 Active life
Bianka Lučanská 1994
Zuzana Lučeničová 1987
Matej Lukáč 1987 Active life
Marian Lukač 1982
Monika Lukáčová 1974
Ľubica Luláčová 1974
Ingrid Luptakova 1982 Active life
Milan Majerník 1970 MARAS team
Danka Malachovská 1981
Jana Malinová 1992
Michaela Manczalová 1993
Rastislav Mantič 1977 Active life team
Rastislav Mantič 1977 Active life team
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Viktor Marcin 1995
Michal Marton 1983
Adriana Mateičková 1980
Richard Matis 1991
Daniel Matta 1998
Gabriela Maurerová 1988 Active life team
Katarína Mazaňová 1980
Andrea Medve 1988 Active life
Viktor Menyhért 1977 Active life team
Martin Michalov 1981 Active life
Martin Miga 1980 Active life
Štefánia Migová 1980 Active life
Ivana Mikluš 1990
Gabriela Miškovová 1981
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Zuzana Monokova 2001
Štefan More 1990 Active life Team
Henrieta Morvayová 1963 Active life
Júlia Muránska 1988
Anikó Murová 1987 Active life
Maxim Nedelka 2013
Miriam Nedelkova 1977
Nikola Nedviďová 1990
Milan Nemec 1993 -
Renáta Nemergutová 1970 Active life
Janka Nováková 1998
Ivana Olejarova 1983
Monika Ondrejková 1990
Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš
Anton Paľovčík 1971 MARAS Team
Aneta Paľuchová 1984
Katka Panisová 1975 ELEVEN RUN TEAM
Erika Papšíková 1987
Alena Paumerová 1983
Ivka Penciaková 1982 Plavecký Štvrtok
Dominika Peterčáková 1994
Petra Petnuchova 1979 Active life
Klárka Petriľakova 2012
Zdenka Petrilakova 1982 Active life
Jana Petrová 1979 Autoservis ERIKA
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Veronika Polievková 1988
Roman Pollák 1995
Dana Pribilová 1960
Valéria Ráczová 1979 MARAS team
Jana Raganová 1977
Andrea Rakacká 1974
Viktória Ráková 1983 Active life Košice
Kamila Reicherova 1957 Spoznaj Trebišov behom
Michaela Repická 1994
Róbert Reuter 1973 Active Life
Renáta Revesová 1976 Active life
Ján Rezničák 1979 Activ Life
Dianka Rezničáková 2011 ♥️
Silvia Rigová 1972 Active life team
Zuzana Romanova 1981
Denisa Rothmajerová 1994
Jana Ruzbacka 1987
Zuzana Rybková 1978 Active life
Šimon Sabo 2014
Marek Sabol 1991 Active life
Monika Sabolčíková 1997
Eva Sádovská Gregorová 1976
DAGMAR Sahajová 1979
Dominik Schmiedl 2010
Dominik Schmiedl 2010
Monika Sehnalová 1977 Active life
Tomáš Simančík 1989
Eva Simonicsová 1969 Nesvady
Ulrika Simonicsová 1993 Active life team
Zuzana Šmelková 1967 Šemša v Pohybe
Katarína Sotáková 1991
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovensko
Alena Štorová 1978 Behaj pre Malacky
Anna Súkeníková 1986
Martin Šuraba 1986
Milan Švider 1983
Richard Svitek 1994
Lucia Szabóová 1990
Jana Takács Horníčková 1978 SAK SOM VASA NEEE :)
Veronika Takácsová 1990 BANG Team
Gabriel Tomáš 2003
František Tóth 1974 Active life
Lukáš Tóth 1991 Active life
Lukáš Tóth 1991 Active life team
Lukáš Tóth 1994
Dušana Tóthová 1988 Active Life
Peter Traj 1994
Peter Tulak 1958 Active life
Marián Turóczy 1980 Šakal Team
Vojtech Turóczy 1978 Active life team
Lenka Turoková 1971 Active life
Viktoria Tverdakova 1993 Virtual challenge
Katarína Ujcová 1980
Pavol Uličny 1976 MARAS team
Alojz Varga 1955 MARAS team
Anka Vargova 1979 Active life
Martina Vargová 1981
Nelka Vargová 2009
Patrik Vaščinec 1988 Active Life
Jarmila Vašková 1970
Emília Véghová 1974 Želiezovce
Iveta Verešpejová 1967 Active life
Iveta Veselá 1991
Ján Virostko 1985 GoPassive
Ella Virostková 2012 GoPassive
Radoslav Vojtas 1977
Petra Vojtasová 1978 Activelife
Vladimir Volek 1981 Active life team
Tamara Vyšná 1988
Martina Wagnerová 1976 Active life
Maria Wencel 1984
Zuzana Zábojová 1970 Active life team
Karolína Zábojová 2007 G mini dance team
Janka Závojnová 1959
Zuzana Zelenkova 1988
Michal Zemčák 1966
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií