Zaregistrovaní bežci na podujatie CHARITY CAKE RUN

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 374

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Radoslav Adamjak 1976
Scarlet Albertová 1974 Plamienok nádeje
Gabriela Angelovičová 1983 Active life team
Miroslava Antolová 1985
Petra Arpin 1980
Katarína Balušíková 1985 -
Imad Barakat 1963 Active life
Martina Baranská 1975 Active life
Justinián Bartko 1972 LeuskoAnakin team
Gabika Bartkova 1974 LeuskoAnakin team
Dáša Bartošová 1982
Michal Bc.Kuruc 1987 Active life Košice
Mária Beerová 1974
Zdenka Behunová 1983
Zuzana Benejová 1980
Helena Benková 1986 Active life team, o.z.
Bernard Berberich 1968
Marek Berezňanin 1990
Ivan Berezňanin 1977
Katarína Berezňaninová 1981
Jozef Biben 1971 Active life n..o.
Erika Bibenova 1969 Active life n.o.
Martina Bieliková 1989
Slávka Bieliková 1974 AK Žiar nad Hronom
Michal Bilohlavek 1987
Beata Bilohlavkova 1990
Miloslava Bindasova 1974
Natalia Bizubova 1985
Mirka Bobeničova 1972
Marián Bodnár 1987 Activelife
Gabriela Bodnárová 1988 Activelife
Lubica Boškovičova 1980
Paulína Brajovská 1990
Justin Brat 1977
Terézia Briškárová 1980
Peter Buc 1984 Lama team
Tomáš Bukovský 1992
Michaela Buláková 1989
Lenka Capuliaková 1993 Active life
Peter Čech 1972
Martin Čepko 1990 Active life team n.o.
Anna Čepková 1989 Active life
Anna Čibenková 1984
Adela Cisarikova 1990 T-systems Slovakia
Patrícia Čižmariková 1998
Zuzana Cizmarova 1980
Miroslav Čonka 1992
Beáta Cop Redajová 1970 Enduro klub Tepličany
Viktória Csicsváková 1994
Erik Csomor 1970 Active life team
Darina Czingelyová 1971
Zuzana Damko 1980
Lenka Debnarova 1985 Tj Dynamo DK
Alexandra Demeterova 1987
Nikoleta Dobošová 1981 MBK Veľké Kapušany
Gabriela Dobranská 1964 Active life team
Jana Dobrovičová 1974 Active life
Michaela Dochánová 1987
Šimon Dragúň 1994
Rastislav Droppa 1981 Active life team
Eva Droppová 1986 Active life team
Marcela Droppova 1978 Active life
Slavomír Dubjel 1982
Monika Dubjel 1977
Teodor Dubjel 2010
Gregor Dubjel 2012
Gorazd Dubjel 2021
Peter Dunčko 1985
Martin Ďurčo 1980
Miroslava Ďurišová 1985 Active life team o.z.
Veronika Džubiková 1997
Andrea Dzurillová 1992
Michaela Estok Dutkova 1988
Gabriel Fedak 1984
Antónia Figľarová 1979
Anna Gajdošová 1963
Matej Gaľ 1995 Radvaň nad Laborcom
Tomas Gáll 1983 Active life team
Lívia Gaľová 1988
Lívia Gaľová 1988
Ingrid Garajová 1981
Martina Gašparínová 1986
Daniel Giebel 1975 DTIT
Daniel Gonos 1992 Black street boys
Silvia Grnja 1976
Nikolas Gróf 1991
Milan Gulika 1979
Peter Hajduk 1985 Active life
Tomáš Halagan 1988
Andrea Halásová 1979 Active life
Stanislav Haluška 1977
Dana Halušková 1976
Hana Hana 1980
Peter Hanušin 1979 Active Life Košice
Mária Hanušovská 1981 Active life
Hana Harcsová 1980
Hana Harcsová 1980
Marian Haris 1972 Nesvady
Lucia Hedvigová 1988
Barbara Heneková 1990
Jozef Herceg 1979 HERC
Peter Hermel 1985
Marta Heseková 1984
Dominika Hirakova 1990
František Hmelar 1973 ACTIV life
Lucia Holíncová 1983
Michal Holub 1986 Classic NAS
Marián Horenský 1984 KVP Reprezent
Marta Hornakova 1961
Peter Horváth 1968 AK VETERÁN Prešov
Jozef Hrezo 1976
Ladislav Hrivko 1964
Petra Hrubšová 1987
Zuzana Hudakova 1984
Miroslava Hunčíková 1968 Svetielko Pomoci
Monika Ihnatová 1967 Active life team, o.z.
Michaela Iľková 1993
Kinga Imreczeova 1989 Active life team
Lenka Ivankova 1979
Ronald Izsak 1991
Adriana Jakimová 1982 Active life❤️
Slávka Jakubišinová 1972 Active life
Zuzana Jamnická 1990
Ladislav Jančár 2012
Natália Janiuková 1998 FDM Combat Team
Jana Janočková 1988 Active life
Lucia Jánošíková 1989
Viera Jaseňáková 1984
Denisa Jesenska 1984
Lukáš Jevčik 1990
Lenka Joneková 1991
Robert Jopek 1978
Anita Józsová 1990 Active life
Mária Juhásová 1983
Jana Juhásová 1976 Active life team, Enduro Klub Tepličany
Katarína Juhaszova 1970
Zuzana Jurčiová 1987
Alica Jurčišinová 1990
BARBARA Jurigova 1981
Richard Jurík 2005 Active life
Samuel Jurík 2007 Active life
Adriana Juríková 1977 Active life
Viktória Juruš 1995
Jaroslav Jusko 1983
Petra Jusková 1979
Jan Kalafus 1988
Lenka Kalafusová 1985 Active life team Kosice
Ján Kalmár 1981 Active life
Mária Kalmárová 1985 Active life
Matej Kalna 1990
Tomáš Kapko 1984 Active life team
Mária Kapková 1988 Active life team
Stanislav Karpják 1970 MLČ Prešov
Diana Karpjáková 1975 Active life
Gabriela Kaselyová 1991 Nemocnica Agel Košice - Šaca
Jana Kašperová 1984
Matej Katuščák 1991
Miroslav Kavuľa 1972 Active Life team
Petra Kečkéšová 1992 4PRO SemeRUNky
Veronika Kellnerová 1990 Active life
Ondrej Keresteš 1985 Active life team
Júlia Kišková 1981
Jana Kižiková 1994 Active life team
Silvia Kleštincová 1981 Active life
Viera Klimová 1972
Natália Knappová 1990 Active life team o.z.
Kamil Kobak 1979
Alena Kocanova 1974 Active life
Lucka Kocúrová 1980 Active life
Denisa Kollárovicsová 1979
Nikola Koložová 1998 Košický samosprávny kraj
Martina Konečná 1976
Michal König 1990
Andrea Kovácsová 1974
Rebeka Kovácsová 1997
Pavlína Kovářová 1992
Daniela Kovářová 1989
Mária Kovárová 1997
Františka Kozáková 1978 Active life
Lea Kozlayová 1991
Eva Kozmova 1982
Beáta Krišáková 1973
Patrik Križan 1998
Katka Kubicová 1979 Active life team
Peter Kubík 1978
Mária Kubis 1985
Adriana Kubova 1983
Daniel Kučma 1979
Janka Kudelkova 1979
Maroš Kudlik 1988
Zuzana Kupčova 1983
Tomas Kupec 1984
Alexandra Kurciková 1987 Active life team
Kristína Kurucová 1998
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Ľuboš Lacko 1982 ACTIVE LIFE
Jana Laszloova 1987
Mariana Latinakova 1972 Active life team
Linda Laurincikova 1995
Zuzana Lengeňová 1979
Lenka Lenka 1987
Tomáš Leško 1987 Active life
Kamila Libová 2008
Adela Liptáková 1978 Active life Košice
Jana Lorincova 1974 Active Life
Mário Los-Chovanec 1994 Black street boyz Run cult commando
Matus Lukac 1988 TJ Nizna Mysla
Matej Lukáč 1987 Active life team o. z.
Peter Lukáč 1984
Ľubica Lukáčová 1974
Andreas Lupp 1969 none
Milan Majerník 1970 MARAS team
Rastislav Mantič 1977 Active life
Ľuboš Marcinov 1984 Active life team
Michal Marton 1983
Adriana Mateičková 1980 Active life
Richard Matis 1991 Active Life
Dominik Matis 1997 Active life team, o.z. Košice
Marek Maurer 1978 Active Life team o. z.
Katarína Mazaňová 1980
Matúš Medviď 2001 FDM Combat Team
Viktor Menyhért 1977 Active life team o.z.
Ján Mesároš 1974 Active life team
Michal Michal 1989
Miloš Michalčík 1979
Martin Michalov 1981 Active life
Beata Michelčíková 1977 Active life
Barbora Mihalikova 1988
Beáta Mihelyova 1968 Active life
Vladimir Mihok 1979
Barbora Mikitova 1988
Ivana Miklus 1990
Marián Miko 1979
Milan Mikuš 1995
Gabriela Miškovová 1981
Jan Mislej 1965 Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia
Jarmila Mizickova 1986
Anna Mjartanová 1994 Ľadoví bežci
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Juraj Mokriš 1983
mihu molny 1988 tatra sokolany :-)
Štefan More 1990 Active life team, o.z.,
Petra Moskálová 1984
Silvia Mrázková 1990
Viliam Múdry 1960
Júlia Muránska 1988
Tamara Naďová 1986
Miriam Nedelkova 1977
Renáta Nemergutová 1970 Active life
Jozef Obročník 1983
Ľudmila Ogurčáková 1986
Patrícia Olšavská 1998 DTIT
Pavol Orosz 1986
Viera Oroszova 1979
Silvia Ottingerová 1994 Fitnessklinik
Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš
Daniela Papačová 1983
Martina Pappová 1981 Active life team
Veronika Paprčiaková 1995
Rado Pavelko 1983
Martina Pavlikiva 1982
Radoslava Pažítková 1975
Dominika Pažítková 2010 Poru
Lukas Pekár 1985 Čergovrun
Zdenka Petriľakova 1982 Active life team
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA
Júlia Piatnicová 1989
Branko Pogány 1978 Active Life Team
Michal Poláček 1970 Activelife
Veronika Polievková 1988
Antónia Polorecká 1984
Bibiana Popovnakova 1973
Anna Potoniecova 1970 activ life
Stanislav Prachař 1987
Dana Pribilová 1960
Ľudovít Prídavok 1976
Natalia Pristachova 1978
Valéria Ráczová 1979 MaRAS team
Bettina Ráczová 1988
Andrea Rakacká 1974
Patrik Redaj 1987
Radovana Redajová 1995
Marianna Redajová 1969 Enduro Tepličany
Maria Repčokova 1968 Active Life o.z.
Michaela Repická 1994
Róbert Reuter 1973 Active Life
Renáta Revesová 1976 Active life
Janko Rezničák 1979 Active Life Team ❤️ o.z. , Košice
Renata Richterova 1986 STG Nové Zamky
Denisa Rothmajerová 1994
Jana Rozhoňova 1992 Active life
Jana Rusková 1970
Natália Ružová 2007 FDM
Erik Rybiansky 1973 Stg nove zamky
Monika Sabolčíková 1997
Eva Sádovská Gregorová 1976
Dagmar Sahajová 1979
Miriam Sajdáková 1979
Silvia Šalatová 1964 Active live
Ján Šašak 1992
Marian Scerbak 1970
Dominik Schmiedl 2010 Active life team o.z.
Tomáš Sedlár 1990 GYMHO
Bretislav Sehnal 1951
Monika Sehnalová 1977 Active life
Tomáš Simančík 1989 Activ life
Katarína Šimková 1984
Eva Simonicsová 1969 Nesvady
Ulrika Simonicsová 1993 Active life team
Juraj Šipoš 1974
Marcela Šiváková 1972
Zuzana Šmelková 1967
Katarina Sotakova 1978
Matej Špacai 1992 Active life team
Daniel Sshmidt 1976
Ondrej Štefanko 1880 Ľadoborci Slovenská
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovensko
Peter Štober 1988 Active Life
Alena Štorová 1978 Behaj pre Malacky
Martin Straka 1983 ŠK KOMPAS
Katarína Strohnerová 1978
Peter Stupňan 1986
Dušan Suchý 1992 VL RUN
Anna Súkeníková 1986
Katarina Sulikova 1980 Apartman Horalka
Martin Šuraba 1986
Ivica Šurláková 1972
Milan Švider 1983
Richard Svitek 1994
Monika Szabová 1984 Active life
Marek Szakács 1974 Active Life Košice
Klaudia Takáčová 1989
Jana Takacs Hornickova 1978 Active life
Tomáš Támár 1975
Róbert Timko 1974 Active life Košice
Jakub Timko 1998
Ladislav Tomášek 1980
Marek Tóth 1983 BK Spartak Medzev
František Tóth 1974 Active life
Evka Tóthová 1986 STG Rožňava
Dušana Tóthová 1988 Active Life
Miriama Trembáčová 1994
Zuzana Trojčáková 1975 Enduroklub Tepličany
Marián Turóczy 1980 Šakal cross Team
Vojtech Turóczy 1978 Active life team, o.z Košice
Lenka Turoková 1971 Active life
Katarína Ujcová 1980
Kristina Urbancikova 1983
Zuzana Vajdová 1977
Anna Valancová 2000
Oliver Vaňo 1990
Martina Vargova 1981
Nela Vargova 2009
Iveta Vargová 1977
Patrik Vaščinec 1988 Active Life Team, o.z., Košice
Patricia Vaskova 1998
Jarmila Vašková 1970
Iveta Verešpejová 1967 Active life team, o.z.
Kristína Vicenová 1992 Fitstylrunningteam
Romana Viglašová 2002
Ján Virostko 1985 GoPassive
Tomas Vojakovics 1986
Radoslav Vojtas 1977
Petra Vojtasová 1978 Active life, o.z.
Miroslava Vojtekova 1989
Vladimír Volek 1981 Active life team
Gabriela Walterova 1977 Active life, n.o
Rudolf Wencel 1979
Maria Wencel 1984
Zuzana Zábojová 1970 Active life team o.z.
Silvia Zákopčanová 1983
Tomáš Zborai 1986
Michal Zemčák 1966 Active life
Ingrid Žigraiová 1981 Šemša v pohybe
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií