Zaregistrovaní bežci na podujatie Narcisový beh 2022

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 227

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Eva Adamčíková 1972
Tomáš Adamko 2000
Lucia Andrejčíková 1991
Marek Angelovič 1988 DHZ Lemešany
Lujza Angelovičová 2017 DHZ Lemešany
Adam Antal 2009 Koryo TKD Slávia UPJŠ Košice
Ema Bálintová 1994 EXIsport
Timotej Baloga 2014
Tadeáš Baloga 1980
Juraj Baloga 1985
Rút Balogová 1995
Marianna Balogova 1980
Martina Baranská 1975 Active life,n.o.,Košice
Michal Bariak 1981 Eperia/CBRE
Lenka Bednarikova 1983
Zuzana Belejová 1976
Artúr Benes 1963
Helena Benková 1986 Active life team
Zuzana Beresova 1983
Zuzana Beresova 2013
Danica Biroš Hronská 1987
Tamara Birošová 2017
Ivan Bobák 1991
Martin Bobák 1989
Marián Bodnár 1987 Activelife team
Gabriela Bodnárová 1988 Activelife team
Terézia Briškárová 1980 Active life
Terézia Briškárová 1980 Active life
Dorota Briškárová 2017
Adam Broda 2008
Monika Bučková 1978
Monika Bujnakova 1981
Mária Buková 1995
Veronika Buková 1992
Jozef Cienky 1982
Beáta Cop Redajová 1970 Enduro Klub Tepličany
Dóra Demeter 2008
Erika Demeterová 1973 ŠK Bodva
Gabriela Dobranská 1964 Active life team, o.z.
Marcela Droppova 1978 Active life
Peter Dunčko 1985 Active Life
Marta Duračinská 1995
Miroslava Ďurišová 1985 Active life team
Mária Dziaková 2000
Michaela Fajnorová 1990 Enduro klub Tepličany
Jana Fecková 1979 Enduro Klub Tepličany
Denisa Fialková 1995
Nicolas Ficík 2012 Active life team
Lucia Findišová 1995
Simona Gajdošová 1996
Petronela Galdunová 1989
Tomáš Gáll 1983 Active life team
Tobiáš Gavrun 2001
Adam Gavrun 1997
Ráchel Gavrunová 2003
Bohumír Geleta 1982
Bibiána Geletová 1995
Peter Gmitro 1989
Kristína Goliášová 1995
Kristína Goliášová 1995
Simona Goliášová 2004
Tomáš Grančay 1996
Monika Grejtakova 1987
Milan Gulika 1979 Active life team
Jana Hajduckova 1976
Andrea Halásová 1979 Active life
Mária Hanušovská 1981 Active life
Slavomír Harčár 1997
Šimon Harčarik 1997 RZP Sabinov
Jozef Herceg 1979 Enduro Klub Tepličany
Marie Holodňáková 1964
Peter Horváth 1968 AK VETERÁN Prešov
Štefan Hudák 1991
Dominika Hudáková 1993
Anna Hurajtová 1963
Robert Hyrja 1982
Donika Hyseniová 1996
Monika Ihnatová 1967 Active life team, o.z.
Kinga Imreczeová 1989 Active life
Viera Ivancová 1982
Amália Jasenská Fedorová 1994
Jana Juhásová 1976 Active life, Enduro Klub Tepličany
Mária Juhásová 1983 Enduro klub Teplicany
Dávid Jurek 1992 Žiadny
Veronika Juščáková 1994
Petra Jusková 1979
Tamara Jusková 2012
Lívia Kaduková 1979 Active life team, Košice
Daniela Karabinošová 1993 Active life team
Lujza Karabinošová 2018
Stanislav Karpják 1970 MLČ PREŠOV
Diana Karpjáková 1975 Active life team
Annamária Kastella 1980 Eperia/CBRE
Jana Kižiková 1994 Active life team
Ivana Klobušovska 1986
Marina Klobušovska 2017
Karol Kocúr 1982 ----
Oliver Kocúr 2012 ----
Lucia Kocúrová 1980 Activ life
Michaela Kocúrová 2010 ---
Martna Konečná 1976
Maroš Kopčák 2015
Martin Kopčák 1983
Monika Kopčáková 1985
Michaela Kopcakova 2014
Alla Korolevska 1985
Anastasia Korolevska 2005
Jaro Kosť 1970 STG Prešov
Františka Kozáková 1978 Active life
Stanislav Kubik 1974 Active Life Team Košice
Evka Kubíková 1971 Active Life Team Košice
Anastasiia Kuranova 1993
Alexandra Kurciková 1987 Active life team
Lenka Lamperová 1996 Tim Raiffeisen
Zuzana Lengeňová 1979 BO Enduro klub Tepličany
Martin Leško 2017 Raiffeisen
Tomáš Leško 2008 Raiffeisen
Paulína Leškova 2009 Raiffeisen
Eva Lešková 1983 Sokol Ľubotice
Daniela Leškova 1981 Raiffeisen
Iuniia Liesnova 1987
Ľuboš Ľuboš 1982 Active life
Rastislav Mantič 1977 Active life team
Maximilián Mantič 2013 Active life team
Miroslav Maťaš 1991
Richard Matis 1991 Active life team
Radka Maťufková 1989
Viktor Menyhért 1977 Active life team
Martin Michalov 1981 Active life
Zuzana Mickova 1979
Anna Mišeková 1979
Eva Mišlaiová 1979 VET
Samuel Mlynár 2017 DHZ Lemešany
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Juraj Mohler 1962 MLČ Prešov
Simona Murinová 1996 Tim RAIFFEISEN
Anna Okruhľanská 1984
Eva Oleárová 1979 ----
Vladimír Olej 1991
Štefan Oros 1990
Zuzana Orosová 1994 EXIsport
Natália Oršuľáková 2012
Richard Palenčar 2013
Radoslav Paľuch 1979
Martin Pavlík 1980
Hugo Pavlík 2010
Lukáš Pernisch 2010 Koryo TKD Slávia UPJŠ Košice
Rastislav Pernisch 1976 Koryo TKD Slávia UPJŠ Košice
Simona Emma Pernischová 2007 Koryo TKD Slávia UPJŠ Košice
Alexandra Peszekiová 1991 Eperia/CBRE
Jana Petroušková 1982
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA
Nikoleta Platková 1998
Karolína Pokorná 2013
Michal Poláček 1993 Activelife
Petra Poláková 2002 Raiffeisen
Patrik Radačovský 1991
Andrea Rakacká 1974 Active life
Viktória Ráková 1983 Active life Košice
Áron Restei 2005
Viktoria Resteiova 1979
Martina Revakova 1993
Ján Rezničák 1979 Active Life Team o.z. , Košice
Diana Rezničáková 2011 Active Life
Slavomír Román 1990 EXIsport
Veronika Rubisová 1989 EPERIA klub :-)
Marek Sabol 1991 Active life
Miriam Sajdáková 1979 Active life
Mária Šarossyová 1992 Raiffeisen
Monika Sehnalová 1977 Active life Team
Michal Semančík 1991 Mesto Prešov
Patrik Semančík 1993
Karolína Sepešiová 2003
Tomáš Simančík 1989 Activlife
Alena Šimová 1975
Ema Šimová 2007
Mário Široký 2003
Alena Sivčová 1971 STG Prešov
Lenka Skoncová 1980
Natália Sobotová 2002
Šimon Šreiner 2009 Koryo TKD Slávia UPJŠ Košice
Vladimíra Šreinerová 1984 Koryo TKD Slávia UPJŠ Košice
Michaela Stachová 1989
Emma Stanekova 2015
Miroslava Stanekova 1983
Daniela Štieberová 1968
Oliver Štofan 2020
Daniel Štofanko 2002 DHZ Žipov
Sofia Štofanová 2011
Gabriela Strakayova 1975
Anna Súkeníková 1986
Martin Šuraba 1986 Active life
Ema Mária Švecová 2019 Koryo TKD Slávia UPJŠ Košice
Jana Tartaĺova 1973
Margaryta Tkačenko 1985
Valéria Tomková 1976
Lukáš Tóth 1991 Active life
František Tóth 1974 Active life
Annamária Tóthová 1978 Active life
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Peter Tulak 1958 Active life team
Dominika Tuptová 1991
Martin Uhliar 1995
Jakub Vaňo 2012
Zuzana Vaňová 1983
Katarína Vaňová 2015
Danka Vašková 1972 Spider Porúbka
Zuzana Viazanková 1991 Eperia klub :)
Peter Vidašič 1992
Viliam Vidašič 2015
Miroslav Vlček 1986 Eperia
Mirko Vlček 2016 Eperia
Richard Vlček 2005
Slavomíra Vlčkova 1988 Eperia
Michaela Vlčková 2008
Katarina Vojacek 1976 Acrive life
Jaroslav Vojacek 1970 Active life
Veronika Výrostková 1991
Zuzana Zábojová 1970 Active life team
Rastislav Zachar 1985
Alex Zachar 2018
Peter Zachar 1987
Peter Zachar 2018
Eva Zacharová 2015
Vlasta Zacharová Muličáková 1989
Anka Závodníková 1983 STD Vranov
Iveta Žecová 1968 Enduro Tepličany
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií