Zaregistrovaní bežci na podujatie ART RUN – Pre Huga a Artura

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 101

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Radoslav Adamjak 1976 Active life
Silvia Bagová 1979
Katarína Balušíková 1985 Babice v behu
Michal Bc Kuruc 1987 Active Life Košice
Renáta Bednárova 1983
Katarína Belková 1987
Helena Benková 1986 Activelife team o.z
Marek Berezňanin 1990
Ivan Berezňanin 1977 Active life
Katarína Berezňaninová 1981
Terézia Briškárová 1980 Active life team
Vladimira Brndiarova 1978
Peter Čegiň 1981
Lenka Čegiňová 1980
Anna Čibenková 1984
Patrícia Čižmariková 1998 Active Life Team
Zuzana Damko 1980 Active life team
Mário Daňko 1992
Gabriela Dobranská 1964 Active life team, o.z.
Peter Dunčko 1985 Active Life
Miroslava Ďurišová 1985 Active life team
Michal Ecker 1989
Monika Falisová 1978 Active life team
Marcela Farkas 1982
Miro Galik 1992
Tomáš Gáll 1983 Active life team
Katarína Gregorčoková 1991
Monika Grejtakova 1987
Nikolas Gróf 1991
Milan Gulika 1979 ActiveLife
Andrea Halásová 1979 Active life
Peter Hanušin 1979 Active Life Košice
Barbora Hanušinová 2015 Active Life Košice
Lucia Hedvigová 1988
Jozef Herceg 1979 Enduro Klub Tepličany
František Hmelar 1973
Marta Horňáková 1952
Kinga Imreczeová 1989 Active life team
Lucia Jánošíková 1989
Anita Józsová 1990 Active life
Katarína Juhászová 1978 Active life
Zuzana Jurčiová 1987
Diana Karpjáková 1975 Active live
Martina Kebísková 1984
Lucia Kiss 1985
Vladimír Kohan 1986 Active life
Zuzana Kohútová 1983
Katarína Kováčiková 1982
Stanislava Krausová 1983 Active life team
Janka Kudelková 1979 Active life
Zuzana Kupčova 1983
Tomas Kupec 1984
Sasha Kurcik 1987 Active life team
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Mariana Latináková 1972 Active life team
Zuzana Lengeňová 1979 Active life Košice
Katarína Letková 1979
Jana Lorincova 1974
Ľubica Lukáčová 1974
Miroslava Makajiová 1993
Miroslava Maková 1988
Patrik Marcin 1995
Viktor Menyhért 1977 Active life team
Barbora Mihalikova 1988
Gabriela Miškovová 1981 Active life team
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Júlia Muránska 1988
Tamara Naďová 1986
Daniela Papačová 1983
Martina Pappová 1981 Active life team
Martina Pavlikova 1982
Petra Petnuchova 1979 Active life
Zdenka Petriľakova 1982 Active life
Branko Pogány 1978 Active Life Team
Stanislav Prachař 1987
Maria Repčokova 1968 Active Life - Košice
Marek Sabol 1991 Active life
Dadka Sahajová 1979 Active life
Miriam Sajdáková 1979 Active life team
Katarína Savková 1982
Daniel Schmidt 1976 Active life team
Monika Sebestian 1975 Active life team o.z.
Bretislav Sehnal 1952 Active life team
Monika Sehnalova 1977 Active life team
Tomáš Simančík 1989 Active Life Košice
Ulrika Simonicsová 1993 Active life
Daniel Širka 1984
Ondrej Štefanko 1970 Trebisovske kosatky
Katarína Strohnerová 1978 Activelife
Peter Stupňan 1986
Martin Šuraba 1986 Active life
Daniela Surmiková 1999 -
Monika Szabová 1984 Active life
Marek Tóth 1983
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Katarína Ujcová 1980
Miroslava Vojtekova 1989 Active life team o.z.
Vladimír Volek 1981 Active life team
Gabruela Walterova 1977 Active life
Marika Wencel 1984 Active Life
Rudolf Wencel 1979 Active Life
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií