Zaregistrovaní bežci na podujatie BEH S ÚSMEVOM 2022

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 227

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Marek Angelovič 1988 DHZ Lemešany
Gabriela Angelovičová 1983 Active life team
Rastislav Apiar 1975 Nem
Andrea Bacusan 1988
Mojmír Balko 1989 GlobalLogic
Katarína Balušíková 1985
Imad Barakat 1963 Active life - Sýria
Michal Bc Kuruc 1987 Active Life Košice
Zdenka Behunová 1983
Hana Bendová 1974 Active life team
Ivan Berezňanin 1977 Active life
Marek Berezňanin 1990
Katarína Berezňaninová 1981
Stefan Blicha 1975 GlobalLogic
Michal Bodnár 1983 Stg Košice
Natalia Bojnanska 1983
Terézia Briškárová 1980 Active life
Vladimira Brndiarova 1978
Michaela Buláková 1989
Lenka Capuliaková 1993 Active life team
Peter Čech 1972
Martin Čepela 1984 GlobalLogic Slovakia
Martin Čepko 1990 Active life team
Katarína Chabanová Zurianová 1981
Anna Čibenková 1984
Patrícia Čižmariková 1998 Active Life
Erik Csomor 1970 Active life team
Darina Czingelyová 1971
Zuzana Damko 1980 Active life
Mário Daňko 1992
Nikoleta Dobošová 1981 MBK Veľké Kapušany
Gabriela Dobranská 1964 Active life team, o.z.
Jana Dobrovičová 1974 Active life
Marcela Droppova 1978 Active life
Martina Duchoňova 1979 Active life team
Peter Dunčko 1985
Jarmila Ďurčová 1971
Miroslava Ďurišová 1985 Active life team
Michal Ecker 1989
Michaela Fajnorová 1990 Enduro klub Tepličany
Monika Falisová 1978 Active life team
Marcela Farkas 1982
Tomáš Ferencz 1993 Active life
Antónia Figľarová 1979
Anna Gajdošová 1963
Juraj Gaľa 1993
Miro Galik 1992
Tomáš Gáll 1983 Active life team
Andrea Gaľová 1978 Active life
Martina Gašparínová 1986
Bibiána Geletová 1995 Rozbeháme Ľubotice
Dagmara Gondová 1996
Katarína Gregorčoková 1991 Active life
Nikolas Gróf 1991
Gabriel Grusovsky 1977 GlobalLogic Slovakia
Milan Gulika 1979 Active life
Andrea Halásová 1979 Active life
Pavla Halasova 1985 Globallogic Slovakia
Dominika Hanobiková 1998 Bardejov
Peter Hanušin 1979 Active Life Košice
Barbora Hanušinová 2015 Active Life Košice
Mária Hanušovská 1981 Active life team
Lucia Hedvigová 1988
Jozef Herceg 1979 Enduro Klub Tepličany
František Hmelar 1973 Active life
Marián Horenský 1984 KVP Reprezent
Marta Hornakova 1962
Juraj Hraska 1983 Korfbal Nitra
Ivana Hraskova 1987 Korfball Nitra
Miroslava Hunčíková 1968 SVETIELKO POMOCI n.o.
Monika Ihnatová 1967 Active life team, o.z.
Zsolt Illés 1977 Veľkomederský bežecký klub
Kinga Imreczeová 1989
Peter Ivancenco 1984
Vladimír Jacko 1987 GlobalLogic Slovakia
Slávka Jakubišinová 1972 Active Life
Lucia Jánošíková 1989
Robert Jopek 1978
Anita Józsová 1990 Active life
Jana Juhásová 1976 Active life team, Enduro Klub Tepličany
Katarina Juhászová 1978 Active life
Zuzana Jurčiová 1987
Barbara Jurigova 1981 activelife
Jan Kalafus 1988
Stanislav Kapasný 1966 Active life
Zuzana Karčáková 1989 GlobalLogic Slovakia
Diana Karpjáková 1975 Active life
Soňa Kasajová 1991 GlobalLogic Slovakia
Miroslav Kavuľa 1970 Active Life team
Miroslav Kavuľa 1972 Active life team
Martina Kebísková 1984
Kristina Kerteszova 1984 GlobalLogic
Ladislav Kilian 1985 GlobalLogic Slovakia
Lucia Kiss 1985
Lucia Kočková 1984 Active life team
Lucia Kocúrová 1980 Active life
Vladimír Kohan 1986 Activlife
Zuzana Kohútová 1983
Lenka Kohútová 1990
Ivan Koniarik 1982 FC-Žolik Malacky
Michal Kónya 1992 GlobalLogic Slovakia
Ivan Koštiaľ 1978 GlobalLogic Slovakia
Katarína Kováčiková 1982
Michaela Kováčová 1977
Andrea Kovácsová 1974
Stanislava Krausová 1983 Active life team
Beáta Krišáková 1973 Active life team, o.z.
Rastislav Krivy 1977
Katka Kubicová 1979 Active life team
kristina kubovicova 1985
Stanislav Kuchar 1979 GlobalLogic Slovakia
Janka Kudelková 1979 Active life
Stanislav Kudláč 1979 GlobalLogic Slovakia
Zuzana Kupčova 2022
Tomas Kupec 1984
Alexandra Kurciková 1987 Active life team
Barbora Kurutzová 1994 GlobalLogic
Erik Kuta 1990 GlobalLogic
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Stefan Lacko 1968 GlobalLogic
Mariana Latináková 1970 Active life team
Roman Lelovič 1991
Zuzana Lengeňová 1979 Active life
Vladimír Lipták 1969 Active life
Adela Liptáková 1978 Active life team, o. z.
Jana Lorincova 1974 Active Life
Alexandra Lozanová 1992 GlobalLogic
Peter Lukáč 1984
Ľubica Lukáčová 1974 Snina
Monika Macáková 1990 Active life
Miroslava Makajiová 1993
Miroslava Maková 1988
Skarlet Málnásiová 1991
Rastislav Mantič 1977 Active life team
Daniela Marinicová 1994 GlobalLogic
Robert Martoncik 1990 GlobalLogic Slovakia
Adriána Mateičková 1980 Active life
Dominik Matis 1997 Active life team, o.z. Košice
Richard Matis 1991 Active life team
Viktor Menyhért 1977 Active life team
Beáta Michelčíková 1977
Barbora Mihalikova 1988
Jozef Mikulášik 1976 GlobalLogic Slovakia
Gabriela Miškovová 1981 Active life team
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Juraj Mokriš 1983
Júlia Muránska 1988
Tamara Nadova 1986
Laura Olexová 2005 GlobalLogic Slovakia
Imrich Olha 1973 GlobalLogic Slovakia
Saskia Oľhová 1971
Daniela Papačová 1983
Martina Pappová 1981 Active life team :)
Veronika Paprčiaková 1995
Alena Paumerová 1983 Activelife
Eva Pavelová 1984
Zdenko Pavlik 1990 GlobalLogic
Martina Pavlikova 1982
Jana Petrikova 1984
Zdenka Petriľakova 1982 Active life team
Tomáš Pilár 1992 Activelife
Branko Pogány 1978 Active Life Team
Janka Pohorelcová 1987 Horehron
Michal Poláček 1993 Activelife
Veronika Polievková 1988
Stanislav Prachař 1987
Martin Priputen 1984
Veronika Prokopova 1983 GlobalLogic
Katarína Radačovská 2004 GlobalLogic
Tibor Radacovsky 1976 GlobalLogic
Andrea Rakacká 1974 Activelife
Maria Repčokova 1968 Active Life team
Róbert Reuter 1973 Active Life
Janko Rezničák 1979 Active Life Team
Judita Rokošná 1995
Zuzana Romanova 1981
Jana Rozhoňová 1992 Active life
Lubomir Rus 1972 GlobalLogic Slovakia
Erik Rybiansky 1973 STG Nové Zámky
Maroš Sabo 1992 Active life
Martina Sabolová 1994 Active life o.z.
Katarína Sabová 1984
Dadka Sahajová 1979 Active life
Silvia Šalatová 1964
Kristína Šaturová 1993 Active Life
Katarína Savková 1982
Daniel Schmidt 1976 Active life team
Monika Sebestian 1975 Active life o.z
Břetislav Sehnal 1951 Active life team
Monika Sehnalová 1977 Active life team
Katarína Sigetová 1995
Igor Valentin Sijka-Salvet 2003
Tomáš Simančík 1989 Active Life Košice
Peter Šimko 1990
Ulrika Simonicsová 1993 Active life
Juraj Šipoš 1974
Ľubomír Škovran 1991
Attila Soltesz 1974 GlobalLogic Slovakia
Katarina Sotáková 1978
Ondrej Štefanko 1970 Trebišovske kosatky
Peter Štober 1988 Active Life
Alena Štorová 1978 Behaj pre Malacky
Michal Straka 1995 Active life team
Katarína Strohnerová 1978 Activelife
Peter Stupňan 1986 Plna palba mx
Martin Šuraba 1986 Active life
Daniela Surmiková 1999
Milan Švider 1983
Zuzana Svitačová 1987 RTT
Tamara Syčová 1989 GlobalLogic
Monika Szabová 1984 Active life
Marek Szakács 1974 Active Life Košice
Peter Takáč 1984
Radoslav Tanuška 1976 GlobalLogic
Lukáš Tóth 1991 Active life
Marek Tóth 1983
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Vladimir Trojanovic 1983 GlobalLogic
Lenka Turoková 1971 Active life
Katarina Ujcová 1980
Iveta Vargová 1977
Vladimír Volek 1981 Active life team
Edita Vrbiakova 1978 Active life
Maria Wencel 1984 Active Life
Zuzana Zábojová 1970 Active life team
Silvia Zákopčanová 1983 Active life
Michal Zemčák 1966 Active life
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií