Zaregistrovaní bežci na podujatie Magna HILL RACE 2022

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 245

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub Trať
Zuzana Andrasiova 1987 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Radoslav Bača 1988 Active Life Kosice Team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jaro Baláž 1958 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jaroslav Balog 1981 Magna VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Zuzana Balogova 1987 STG Kosice BEH (9.10. Zlatá Idka)
Rút Balogová 1995 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martina Baranská 1975 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Michal Bc. Kuruc 1987 Active life Košice VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ivona Bebková 1990 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Vladimir Behula 1983 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Michaela Behulova Vaskova 1985 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Zdenka Behunová 1983 SVETIELKO POMOCI, n.o. PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Jozef Benicky 1986 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Matúš Béreš 1994 MAGNA VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Tibor Béreš 1969 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Dagmar Bérešévá 1970 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Daniela Bérešová 1995 MAGNA VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ivan Berezňanin 1977 Active life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Marek Berezňanin 1990 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Katarína Berezňaninová 1981 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jozef Bernáth 1992 SOPKA Seňa BEH (9.10. Zlatá Idka)
Marián Bialko 1980 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Oliver Bialko 2013 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Jitka Bokotejová 1984 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Terézia Briškárová 1980 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Vladimira Brndiarova 1978 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Tomas Bukovsky 1992 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Michaela Buláková 1989 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martin Čepko 1990 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Anna Čibenková 1984 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Jozef Cienky 1982 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Matúš Čigáš 1986 Magna VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Dominika Čigášová 1997 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Lucia Cmárová 1991 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Michal Čollák 1983 BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Erik Csomor 1970 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Zuzana Damko 1980 Magna VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Róbert Dana 1982 STG Rožňava BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Patrik Dana 2011 STG Rožňava BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Miroslav Demjan 1981 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Richard Demjan 2017 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Viktória Demjanová 2022 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Nikola Demjanová 1991 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Marian Dittrich 1979 MARAS team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Nikoleta Dobošová 1981 MBK Veľké Kapušany VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Jana Dobrovičová 1974 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Rastislav Droppa 1981 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Peter Dunčko 1985 Active Life Team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Miroslava Ďurišová 1985 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Michal Ecker 1989 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ján Faber 1995 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Monika Falisová 1978 Activelife team PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Attila Fazekaš 1983 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Mariya Fedorko 1999 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Tomáš Ferencz 1993 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Sebastian Firkala 2011 Magna VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Šimon Forrai 1994 Realfit BEH (9.10. Zlatá Idka)
Radoslav Gajdoš 1998 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Miroslav Galík 1992 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Tomáš Gáll 1983 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Tomáš Gáll 1983 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Andrea Gaľová 1978 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ingrid Garajová 1981 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martina Gašparínová 1986 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
František Geletka 1988 MAGNA BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jaroslava Geletková 1989 MAGNA BEH (9.10. Zlatá Idka)
Tibor Gergely 1988 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Katarína Gregorčoková 1991 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Nikolas Gróf 1991 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Roman Grof 1979 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Milan Gulika 1979 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Jennifer Gyenesová 1996 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Matej Habas 1991 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Peter Hajduk 1985 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Andrea Halásová 1979 Active Life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Peter Hanušin 1979 Active Life Team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Barbora Hanušinová 2015 Active Life Team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Simona Hanušovská 1994 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Mária Hanušovská 1981 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Lucia Hedvigová 1988 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Matúš Herceg 1985 BIKE (9.10. Zlatá Idka)
František Hmelar 1973 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Veronika Hnatová 1990 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Ladislav Hornak 1982 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Ondrej Horňák 1984 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Marta Horňáková 1952 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Vanesa Hrušovská 1997 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Miroslava Hunčíková 1968 SVETIELKO POMOCI n.o. PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Monika Ihnatová 1967 Active life team, o.z. BEH (9.10. Zlatá Idka)
Zsolt Illés 1977 Veľkomederský bežecký klub VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Kinga Imreczeová 1989 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Slávka Jakubišinová 1972 Active Life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Lucia Jánošíková 1989 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ľuboš Jaško 1991 Active Life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Robert Jopek 1978 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Anita Józsová 1990 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Katarína Juhászová 1978 MAGNA BEH (9.10. Zlatá Idka)
Zuzana Jurčiová 1987 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Lívia Kaduková 1979 Active life team, Košice BEH (9.10. Zlatá Idka)
Lenka Kalafusová 1985 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jakub Kaplavka 1998 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Diana Karpjáková 1975 Active Life time BEH (9.10. Zlatá Idka)
Adrian Kašper 1980 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Adam Kašper 2010 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Miroslav Kavuľa 1972 Active Life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Martina Kebísková 1984 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Lucia Kiss 1985 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Alena Kocanova 1974 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Lucia Kočková 1979 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Vladimír Kohan 1986 Activlife VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Annamária Kohanová 2000 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Zuzana Kohútová 1983 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Lenka Kohútová 1990 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martina Konečná 1976 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Róbert Kováč 1995 Active life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Stanislava Krausová 1983 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Andrea Kšeňaková 1975 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Ladislav Kuba 1989 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Stanislav Kubik 1974 Active Life Team Košice BEH (9.10. Zlatá Idka)
Janka Kudelková 1979 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Tomas Kupec 1984 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Alexandra Kurciková 1987 Active life team PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Annamária Kužmová 1994 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Ondrej Kvaka 1987 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jana Kvaková 1988 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Žaneta Kyseľová 1972 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Mariana Latinakova 1972 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Michaela Laurincova 1973 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Zuzana Lengeňová 1979 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Ľubica Lukáčová 1974 Snina VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ondrej Macko 1990 L.O.R.A.F. BEH (9.10. Zlatá Idka)
Martin Majerníček 1995 BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Miroslava Makajiova 1993 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Pavol Makara 1991 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Rastislav Mantič 1977 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Miroslav Mareš 1981 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Jakub Marton 1993 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Adriána Mateičková 1980 Active life PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Dominik Matis 1970 Active Life Košice VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Eliška Matúšová 1999 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Marek Maurer 1978 Active Life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Viktor Menyhért 1977 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Ján Mesároš 1974 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Miloš Michalčík 1979 Svinica VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martin Michalov 1981 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Barbora Mihalikova 1988 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ján Mikókai 1994 MAGNA BEH (9.10. Zlatá Idka)
Nikoleta Miskovic Kovacsova 1989 Essity Running team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Gabriela Miškovová 1981 Active Life Team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ján Mišlej 1965 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Tomáš Mladanec 1987 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Samuel Mlynár 2017 DHZ Lemešany PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Mária Molnárová 1956 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Roman Mucha 1994 ProSport Team Košice BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Marek Müller 1979 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Júlia Muránska 1988 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martin Mušinský 1985 STG KOŠICE BEH (9.10. Zlatá Idka)
Tamara Naďova 1986 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Emília Nemcová 1964 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Eva Olearova 1979 Active live PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Saskia Oľhová 1971 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Dárius Pacholský 2001 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jiří Pánek 2009 Jirko Athletic Club PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Martina Pappová 1981 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Veronika Paprčiaková 1995 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Eva Pavelová 1984 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martina Pavlikova 1982 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martin Perháč 1985 MAGNA BEH (9.10. Zlatá Idka)
Zdenka Petriľakova 1982 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Ján Podprocký 1993 BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Janka Pohorelcová 1987 Horehron VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Michal Poláček 1993 Activelife VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Peter Polak 1948 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Veronika Polievková 1988 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Veronika Popiková 1986 Mom&kids Kickboxing Team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Stanislav Prachař 1987 MAGNA VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Martin Pramuk 1980 Activelife BEH (9.10. Zlatá Idka)
Andrea Rakacká 1974 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Viktória Ráková 1983 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Janko Rezničák 1979 ActiveLife o.z. BEH (9.10. Zlatá Idka)
Anna Romanova 2010 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Roland Roob 1980 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Roland Roob 1980 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jana Rozhoňová 1992 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Zuzana Ružbašanová 1992 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Marian Rybár 1971 BK Steel Košice BEH (9.10. Zlatá Idka)
Erik Rybiansky 1973 STG_NOVÉ ZÁMKY VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Marek Sabol 1991 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Marek Sabol 1991 Active life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Martina Sabolová 1994 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Dadka Sahajová 1979 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Miriam Sajdáková 1979 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Gabriel Sarkovics 2003 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Katarína Savková 1982 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Daniel Schmidt 1976 Active life team BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Daniel Sedlák 2019 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Břetislav Sehnal 1951 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Monika Sehnalová 1977 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Lukáš Semančík 1996 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Katarína Sigetová 1995 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Tomas Simancik 1989 Activlife PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Peter Šimko 1990 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Jan Simko 1976 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Juraj Šipoš 1974 Košice BEH (9.10. Zlatá Idka)
Veronika Širilová 1994 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Ľubomír Škovran 1991 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Veronika Slebodnikova 1996 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Jozef Stahovec 1987 Hrabkov BEH (9.10. Zlatá Idka)
Ľubomír Stavač 1990 L.O.R.A.F. BEH (9.10. Zlatá Idka)
Ondrej Štefanko 1980 BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Anton Stochla 1960 Saat sport racing team BIKE (9.10. Zlatá Idka)
Zuzana Stramová 1981 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Katarína Strohnerova 1978 Activelife VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Peter Stupňan 1986 Plná paľba mx VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Daniela Surmiková 1999 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Milan Švider 1983 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Zuzana Svitačová 1987 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Monika Szabová 1984 Active life VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Florian Ternei 1971 Magna BIKE (9.10. Zlatá Idka)
František Tóth 1974 Active life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Janka Tóthová 1992 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Annamária Tóthová 1978 Active life BEH (9.10. Zlatá Idka)
Klaudia Trojová 1997 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Martin Uhaľ 1987 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Nela Ujcová 2008 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Miroslava Vargová 1992 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Iveta Vargová 1977 VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Jozef Varhoľák 1979 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Roman Varhoľák 2014 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Matúš Varhoľák 2012 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Liliana Varhoľáková 2010 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Martina Varhoľáková 1981 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Júlia Varhoľáková 2008 Magna PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Štefan Vaško 1978 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Lukáš Vaško 2004 PRECHÁDZKA (9.10. Zlatá Idka)
Ján Virostko 1985 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Vladimír Volek 1981 Active life team VIRTUÁLNE ( kdekoľvek a kedykoľvek v termíne)
Edita Vrbiakova 1978 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Mária Vučevská 1981 BEH (9.10. Zlatá Idka)
Rudolf Wencel 1979 Active Life Team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Zuzana Zábojová 1970 Active life team BEH (9.10. Zlatá Idka)
Anton Záhorák 1967 MAGNA BEH (9.10. Zlatá Idka)
Viktor Želinský 1983 Magna BEH (9.10. Zlatá Idka)
Michal Želizňák 1969 STG KOŠICE BEH (9.10. Zlatá Idka)
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií