Zaregistrovaní bežci na podujatie MARELLI BEH V ZOO 2020

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 557

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub Trať
Pavol Andrasi 1990 Marelli dlhá
Zuzana Andrasiova 1988 Marelli dlhá
Marek Angelovič 1988 DHZ Lemešany dlhá
Natália Angušová 1979 Enduro klub Tepličany virtuálny beh
Anetka Aronová 2014 Marelli SK virtuálny beh
Antónia Babčáková 2002 dlhá
Radoslav Bača 1988 Dvojité Legíny Košice dlhá
Ivana Bakšiová 1990 krátka
Jaro Baláž 1958 Active life krátka
Henrieta Baldysova 1968 Marelli dlhá
Daniel Balint 1983 dlhá
Imad Barakat 1963 Active life dlhá
Tomáš Baráth 1982 dlhá
Mária Beerová 1974 dlhá
Zdenka Behunová 1983 krátka
Ján Samuel Beľan 2005 krátka
Ján Beľan 1972 krátka
Anna Ester Beľanová 2007 krátka
Emma Ráchel Beľanová 2013 krátka
Peter BELEJČÁK 1984 Marelli krátka
Peter BELEJČÁK, ml. 2016 Marelli krátka
Branislav Benko 1970 HK Moldava nad Bodvou dlhá
Helena Benková 1986 Active life dlhá
Lenka Benková 1999 HK Moldava nad Bodvou dlhá
Lucia Benova 1980 dlhá
Bernard Berberich 1968 virtuálny beh
Miloslava Bindasova 1974 dlhá
Marián Bodnár 1987 Active life dlhá
Alexander Boháč 2003 virtuálny beh
Tünde Bók 1983 virtuálny beh
Tomáš Boldižár 1986 Marelli dlhá
Roman Borovský 1994 Spartans Slovakia dlhá
Denisa Brutovszká 1971 krátka
Denisa Brutovszká 1971 krátka
Natália Bucková 2001 dlhá
Miriama Butková 1993 dlhá
Nikola Butková 1992 dlhá
Jarmila Butková 1993 krátka
Katarina Buvalová 1992 virtuálny beh
Katka Byrtusová 2009 krátka
Majka Byrtusová 1986 dlhá
Ladislav Čabai 1984 Active life dlhá
Roman Čalfa 1986 dlhá
Michal Čanda 1992 dlhá
Martin Čepko 1990 Active life dlhá
Pavol Čerticky 1989 dlhá
Milan Chudý 1996 dlhá
Juraj Čirip 1980 dlhá
Stanka Colson 1990 dlhá
Adrien Colson 1986 dlhá
Ľuboš Čomor 1989 dlhá
Renáta Compolyová 1977 virtuálny beh
Simona Čonková 1987 MARAS team dlhá
simona conkova 1987 MARAS team dlhá
Gabriel Čorba 1993 Marelli dlhá
Erik Csomor 1970 virtuálny beh
Maroš Čuba 2006 krátka
Tomáš Cúr 2005 dlhá
Magdaléna Čurillova 1991 virtuálny beh
Darina Czingelyová 1971 virtuálny beh
Andrea Daňková 1977 MARAS team dlhá
Filip Depta 1985 dlhá
Daniel Depta 1961 dlhá
Hilda Dioszegiová 1963 Šemša v pohybe virtuálny beh
Michal Djordjevič 1983 Active life dlhá
Gabriela Dobranská 1964 dlhá
Vlastimil Dobransky 1992 KV&V dlhá
tayfun dogan 1993 virtuálny beh
Denis Drabik 2011 krátka
Lívia Drabiková 1981 krátka
Rastislav Droppa 1981 Activelife dlhá
Eva Droppová 1986 krátka
Marcela Droppova 1978 Active life krátka
Marcela Droppova 1978 Active life dlhá
Henrich Dudáš 1984 Active life virtuálny beh
martina dugasova 1970 krátka
Dianka dugasova 2009 krátka
Dianka Dugasova 2009 krátka
Janka Dulová 1989 Red Ram Crossfit Kosice krátka
Peter Dunčko 1985 krátka
Dávid Durilla 1982 NO-TAK bike team Stropkov dlhá
Miroslava Ďurišová 1985 Active life Košice dlhá
Terezka Ďurišová 2010 Active life Košice krátka
Alžbetka Ďurišová 2012 Active life Košice krátka
Lenka Dutková 1985 dlhá
Milan Dvorscak 1969 MARAS team dlhá
Marianna Džuberová 1974 Šemša v pohybe krátka
Veronika Džubiková 1997 dlhá
Nicol Eftimová 1992 Marelli virtuálny beh
Patrik Fajnor 2009 krátka
Michaela Fajnorová 1990 Enduro klub Tepličany dlhá
Ladislav Fatura 1969 dlhá
Paulína Faturová 2001 krátka
Paulína Faturová 2001 krátka
Miroslav Fazekaš 1987 Active Life Košice dlhá
Marián Fedor 1980 krátka
Samuel Fedor 2011 krátka
Ondrej Fedor 1969 3MR Sport dlhá
Mariya Fedorko 1999 dlhá
René Fedurco 1993 dlhá
René Fedurco 1993 dlhá
René Fedurco 1993 dlhá
Nicolas Ficík 2012 krátka
Zuzana Fornadeľová 1975 SHEruns virtuálny beh
Maxim Fritz 2013 MARAS team krátka
Maxim Fritz 2013 MARAS team krátka
Monika Fügedyová 1976 MARAS team dlhá
Gabriel Galeštok 1979 Active life team, o.z. dlhá
Hugo Galeštok 2000 krátka
Bruno Galeštok 2002 krátka
Stanislav Galik 1966 dlhá
Tomáš Gáll 1983 Active life krátka
Tomáš Gáll 1983 Active life virtuálny beh
Tomas Gall 1983 krátka
Ján Gavenda 1987 Marelli dlhá
Zuzana Gavorová 1985 Eleven Run Team virtuálny beh
Annamária Gazdagová 1998 dlhá
Ladislav golenya 1990 dlhá
Maroš Gonda 1995 virtuálny beh
Daniel Gonos 1992 Vranov dlhá
Marko Grac 1970 Poproč dlhá
Ľubomír Graca 1981 Marelli Gracovci krátka
Jakub Graca 1990 Marelli Gracovci krátka
Juraj Graca 2010 Marelli Gracovci krátka
martin grejtak 1982 Lear dlhá
Vratko Gubaš 2009 Detská organizácia MAMUT krátka
Milan Gulika 1979 Leonidas dlhá
Milan Gulika 1979 virtuálny beh
Andrea Gulová 1985 dlhá
Alexandra Gurčíková 2012 virtuálny beh
Nataša Guth 1986 krátka
Števko Guth 2011 krátka
Nataška Guthová 2013 krátka
Jennifer Gyenesová 1996 dlhá
Peter Hajduk 1985 Active life krátka
Julius Halas 1983 dlhá
Andrea Halásová 1979 Active life dlhá
Martina Halászová 1981 dlhá
Miroslav Hazucha 1972 MARAS team krátka
miroslav Hazucha 1990 MARAS team krátka
Lucia Hedvigová 1988 virtuálny beh
Mikulas Hegedus 1982 Run For Beer dlhá
Štefánia Hegedušová 1984 krátka
Petronela Hegedušová 2010 krátka
Nikola Hegedüšová 2001 dlhá
Barbara Heneková 1990 virtuálny beh
Ludvig Herich 1997 BK Spartak Medzev dlhá
Lenka Hilovska 1984 Active Life dlhá
Lenka Hiľovská 1984 ActiveLife krátka
Lea Hiľovská 2011 ActiveLife krátka
Lukáš Hilovsky 1985 Active Life dlhá
Lukáš Hiľovský 1985 ActiveLife dlhá
František Hmelár 1973 dlhá
Samko Hmelár 2010 krátka
Veronika Hnatová 1990 Active life dlhá
Livia Hodge Lukacova 1981 Celebrity Beauty bar krátka
Zdenka Homolová 1982 dlhá
Zdenka Homolová 1982 Prešov virtuálny beh
Ondrej horňák 1984 dlhá
Maroš Horváth 1990 dlhá
Marek Horváth 1999 dlhá
Silvia Horvathova 1970 Marelli PWT dlhá
Dominika Hozáková 2000 Spartans Zvolen dlhá
Milan Hreso 1978 Marelli dlhá
Juraj Hreso 2008 dlhá
Anna Hresova 2006 dlhá
Daniela Hricová 1972 Košice virtuálny beh
Kristínka Hricová 2003 MARAS team dlhá
Kristína Hricoval 2003 MARAS team dlhá
Vladislav Hrnek 1957 NINJA TURTLES dlhá
Imrich Hromjak 1977 AK STEEPLE POPRAD dlhá
Marek Hudak 1985 Košice-myslava dlhá
Stela Hudakova 1980 dlhá
Miroslava Hunčíková 1968 SVETIELKO POMOCI n.o. krátka
Valéria Hvizdošová 1969 Active life dlhá
Valéria Hvizdošová 1969 Active life virtuálny beh
Mária Hvozdíková 1994 dlhá
Monika Ihnatová 1967 Active life / MARAS team dlhá
Monika Ihnatová 1967 Active life / MARAS team krátka
Soňa Imričková 1975 krátka
Michaela Imričková 2009 krátka
Katarína Imričková 2012 krátka
Richard IVÁN 2015 Marelli krátka
Štefan IVÁN 2010 Marelli krátka
Štefan IVÁN 1986 Marelli krátka
Dušan Ivančo 1980 dlhá
Katarína IVÁNOVÁ 1985 Marelli krátka
Peter Janovič 2011 Active life krátka
Peter Janovič 1962 Active life dlhá
Zuzana Janovičová 2014 Active life krátka
Iveta Janovičová 1971 Active life krátka
Ľuboš Jaško 1991 Active Life dlhá
Daniel Juhás 2008 virtuálny beh
Oliver Juhás 2007 virtuálny beh
Jozef Juhás 1974 virtuálny beh
Mária Juhásová 1983 Enduro klub Teplicany virtuálny beh
Jana Juhásová 1976 Enduro Klub Tepličany virtuálny beh
Katarína Juhászová 1978 dlhá
Peter Juraško 1968 dlhá
Patricia Jurenkova 2000 virtuálny beh
Samuel Jurík 2007 krátka
Richard Jurik Jurík 2005 dlhá
Adriána Juríkova 1977 krátka
Michaela Jurková 1992 Celebrity Beauty bar dlhá
Petra Jusková 1979 virtuálny beh
Patrik Kačmarík 1992 dlhá
Eva Kacvinska 1956 KB Smižany dlhá
Peter Kacvinský 1956 Ja&Sam dlhá
Tomáš Kadoun 1994 dlhá
Jan Kalafus 1988 Kosice dlhá
Lenka Kalafusova 1985 Kosice dlhá
Róbert Kanász 1985 virtuálny beh
Ladislav Kandráč 1986 Marelli dlhá
Tomáš Kapko 1984 Active life virtuálny beh
Mária Kapková 1988 Active life virtuálny beh
Tibor Kaputa 1989 dlhá
Zuzana Kaputová 1999 DHZ Lemešany dlhá
Alica Kaputová 1964 krátka
Jozef Karabin 1979 Občianske združenie Pomoc Perešu dlhá
Jozef Karabin 1979 Občianske združenie Pomoc Perešu dlhá
Veronika Kaščáková 1987 MARAS team dlhá
Martin Kašprišin 1979 dlhá
Marko Kašprišin 2006 dlhá
Vojtech Kassay 1946 MARAS team dlhá
Matúš Kasznár 1990 krátka
Ján Kateržábek 1991 dlhá
Lívia Kerliková 1993 Active life team, o.z. dlhá
Martin Kertesz 2013 virtuálny beh
Kristina Kerteszova 1984 virtuálny beh
Tereza Kerteszova 2013 virtuálny beh
Lubomir Kerul 1987 dlhá
Romana Keruľ-Kmecová 1991 dlhá
Daniel Kinyik 2007 STG Rožňava krátka
Oto Király 1994 AK Sečovce dlhá
Peter Kiselak 1987 dlhá
Vladimira Kitkova 1988 dlhá
Jana Kižiková 1994 Active life dlhá
Róbert Kléri 1985 dlhá
Alžbeta Klímová 1979 dlhá
Viera Klimová 1990 virtuálny beh
Lucia Kocúrová 1980 virtuálny beh
Viliam Kohút 1967 - krátka
Jana Kolesarova 1988 Marelli dlhá
Robert Kopp 1984 krátka
Natalia Koščova 1992 active life krátka
Richard Košík 2002 dlhá
Andrea Košíková 1995 Extreme Obstacle Runners dlhá
Zuzana Kosová 1982 virtuálny beh
Jaroslav Kosť 1970 STG PREŠOV dlhá
Martin Kosticky 1985 virtuálny beh
Pavol Koteles 1990 dlhá
Šimon Kováč 1995 virtuálny beh
Marian Kovač 1971 Hards Stara Lubovňa dlhá
Róbert Kováč 1995 Active life dlhá
Radoslav Kováč 1970 dlhá
Katarína Kováčová 2001 dlhá
Radoslava Kováčová 1997 dlhá
Réka Kovács 1994 dlhá
Ľubica Kovácsová 1990 virtuálny beh
Rastislav Kovalčík 1978 Mubea Automotive Slovakia dlhá
Marianna Kovalčíková 1979 Lear Corporation dlhá
Daniela Kovářová 1989 virtuálny beh
Martin Kozak 1988 ESET dlhá
Františka Kozáková 1978 active life krátka
Erika Kozelova 1985 dlhá
Nikola Krafčiková 1998 krátka
Nikola Krafčiková 1998 virtuálny beh
Kristián Krajník 2001 dlhá
Katarína Krajníková 1988 virtuálny beh
Ladislav Králik 1978 dlhá
Tomáš Kriška 2008 krátka
Martina Krišková 1977 krátka
Michaela Krišková 2005 krátka
Macel Krištof 1979 dlhá
Miroslava Krištofová 1989 virtuálny beh
Maria Kromerova 1972 virtuálny beh
Stanislav Kubik 1974 Active Life Košice dlhá
Evka Kubiková 1971 Active Life Košice dlhá
Katarína Kucková 1994 dlhá
Lenka Kukurova Kalafusova 1985 Kosice dlhá
Marie Kunstátová 1979 Šneci v běhu virtuálny beh
Zuzana Kupčová 1983 virtuálny beh
Alexandra Kurciková 1987 krátka
Samuel Kušnir 2008 FC Košice dlhá
Žaneta Kyseľová 1972 Active life dlhá
Petronela Kyzeková 1989 EGILETTE TEAM krátka
Petonela Kyzeková 1989 dlhá
Mária Labašova 1981 dlhá
Tomáš Labič 1985 dlhá
Ľuboš Lacko 1982 Active life dlhá
Zuzana Lengeňová 1979 Enduro klub Tepličany virtuálny beh
Róbert Leško 1988 dlhá
Kamila Libová 2008 Detská organizácia MAMUT krátka
Kamila Libová 2008 krátka
Richard Lichvár 1982 dlhá
Richard Lichvár 1982 dlhá
Ján Linkner 1981 dlhá
Vratislav Lipovský 1965 MBO Strážske dlhá
Vratislav Lipovský 1965 MBO Strážske dlhá
Martin Lipták 1990 Active Life dlhá
Vladimír Lipták 1969 Active life dlhá
Vladimír Lipták 1969 Active life dlhá
Adela Liptáková 1978 Active life Košice dlhá
Peter Litecký 1998 dlhá
Jozef Lörinc 1982 Active life/o5 BK Furča-Košice dlhá
Mário Los-Chovanec 1994 Vranov nad Topľou dlhá
Dorián Lovič 1990 krátka
Marcel Lovič 1977 ĽadoBorci Slovensko dlhá
Julianna Lovičová 2011 krátka
Miriam Lovičová 1990 dlhá
Peter Lukáč 1956 Peter dlhá
Pavol Makara 1991 Magna dlhá
Ivana Mala 1976 dlhá
Róbert Malý 1980 dlhá
Rastislav Mantič 1977 Active life dlhá
Rastislav Mantič 1977 Active life dlhá
Rastislav Mantič 1977 Active life dlhá
Rastislav Mantič 1977 Active life dlhá
Rastislav Mantič 1977 Active life virtuálny beh
Rastislav Mantič 1977 Active life virtuálny beh
Ladislav Maras 1963 MARAS team virtuálny beh
Gabriela Maurerová 1988 Active life dlhá
Kristina Charlotte Mazancova 2005 virtuálny beh
Adam Medve 2002 dlhá
Andrea Medve 1988 dlhá
Natalia Medveová 2006 dlhá
Viktor Menyhért 1977 Active life dlhá
Ján Mesároš 1974 Active life dlhá
Ján Mesároš 1974 Active life dlhá
Simona Michalivová 1992 dlhá
martin michalov 1981 active life krátka
Adrián Michalov 2005 dlhá
Peter Mičinský 1991 Bujarí Bujaci dlhá
Peter Mičinský 1991 Bujarí Bujaci dlhá
Martin Mičuch 1980 dlhá
Martin Mičuch 2005 dlhá
Lucia Mičuchova 2010 dlhá
Imrich Mihok 1954 Active life dlhá
Vladimír Mihuc 1969 Trebišov dlhá
Nikoleta Miškovič Kovácsová 1989 Runnig team Kunová Teplica dlhá
Gabriela Miškovová 1981 Piešťany virtuálny beh
Eva Mišlaiová 1979 Sime krátka
Eva Mišlaiová 1979 Sime dlhá
Jan Mišlej 1965 T-SYSTEMS SLOVAKIA virtuálny beh
Zoltán Mitro 1980 dlhá
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany krátka
Martina Molnárová 1990 Active life dlhá
Štefan More 1990 Active life dlhá
Marko Mruz 1990 dlhá
Marek Müller 1979 Košice krátka
Martin Mušinský 1985 Stg Košice dlhá
Jakub Naščák 1990 dlhá
Renata Nemergutova 1970 Active life dlhá
Martin Nguyen 1997 virtuálny beh
Štefan Nitkulinec 1989 Active life dlhá
Ján Nižník 1960 Marelli PWT dlhá
Ester Nosáľová 1998 dlhá
Peter Novák 1979 Detská organizácia MAMUT krátka
Katarína Nováková 1994 FPT Slovakia dlhá
Katarína Nováková 1994 FPT Slovakia dlhá
Saskia Oľhová 1971 krátka
Simona Ondasova 1995 Sime dlhá
Ladislav Ontko 1977 dlhá
Jozef Orenič 1984 Športový klub polície Trebišov dlhá
Ahmed Oubenan 1986 krátka
Anna Ovčaríková 1972 Marelli dlhá
Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš virtuálny beh
Jozef Pajtáš 1992 virtuálny beh
Štefan PÁLFI 1982 Active life ,Imkor dlhá
Viktor Pálfy 1989 dlhá
aneta papayova 1991 virtuálny beh
Peter Paška 1980 krátka
Lýdia Pašková 1985 krátka
Katarína Pašková 2005 krátka
Štefania Pašková 1985 krátka
Melany Pašková 2013 krátka
Diana Pašková 2016 krátka
Marek Pataky 1990 active life virtuálny beh
Ján Perduk 1983 krátka
Marek Peško 1972 Čo!, No a Čo. dlhá
Lilien Sára Petriková 2012 MARAS Team krátka
Zdenka Petriľakova 1982 virtuálny beh
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA dlhá
Júlia Piatnicová 1989 virtuálny beh
Dominika Pigulová 2002 AK Sečovce dlhá
Lukáš Pisko 1987 dlhá
Juraj Pitlanič 1979 dlhá
Peter Pivarník 1988 virtuálny beh
Csaba Pleša 1995 Exisport virtuálny beh
Kristína Plšíková 1988 krátka
Rudolf Podoba 1984 krátka
Laura Podolaková 1996 Marelli dlhá
Branko Pogány 1978 Active Life Košice virtuálny beh
Michal Poláček 1993 Activelife krátka
Michal Poláček 1993 Activelife dlhá
Denisa Poľaková 1981 člen active life dlhá
Michal Popik 1984 virtuálny beh
Ivana Potocnakova 1984 3MRsport virtuálny beh
Jaroslav Priehradnik 1987 dlhá
Natalia Pristachova 2020 virtuálny beh
Valéria Ráczová 1979 MARAS team virtuálny beh
Roman Radvák 1975 dlhá
Zuzana Radvaková 1994 dlhá
Zuzana Radvaková 1994 dlhá
Jano Raffaelis 1976 Activelife roadrunner dlhá
Michaela Randliseková 1976 virtuálny beh
Michaela Randliseková 1997 virtuálny beh
miriam reistetterova 1975 LK Metropol dlhá
Robin Repák 2005 krátka
Roman Rončinsky 1978 Celebrity Beauty bar krátka
Matúš Rovňák 1997 dlhá
Miroslava rybarova 1996 virtuálny beh
Richard Rybka 2010 active life krátka
Laura Rybková 2013 krátka
Zuzana Rybková 1978 active life krátka
Elena Sabaková 1990 Kriváň Važec virtuálny beh
Marek Sabol 1991 Active life krátka
Marek Šafárik 1989 bart.sk virtuálny beh
Mária Šafáriková 1989 virtuálny beh
Peter Sakos 1975 Labas dlhá
Peter Sakos 1975 dlhá
Viktoria Salociova 2000 virtuálny beh
Petra Šamuláková 1982 dlhá
Miroslav Šándor 1985 Marelli dlhá
Peter Scholtz 1978 krátka
Zora Scholtzová 2007 krátka
Katarína Scholtzova 2010 krátka
Bretislav Sehnal 1951 dlhá
Monika Sehnalová 1977 dlhá
Marek Šelleng 1983 Labaš Košice dlhá
Marek Šelleng 1983 Labaš Košice dlhá
Lukáš Seman 1997 dlhá
Peter Seman 1990 dlhá
Veronika Semaniková 1992 K V&V dlhá
Štefánia Semanová 1987 dlhá
Katarína Semková 1990 virtuálny beh
Katarína Semková 1990 virtuálny beh
Igor Valentin Sijka 2003 dlhá
Kvetoslava Siládiová 1973 dlhá
Radoslav Šimko 1983 MARAS team dlhá
Katarina Simkova 1984 dlhá
Alexander Sivčo 2004 STG Prešov dlhá
Alena Sivčová 1971 STG Prešov dlhá
Tomáš Skopalík 1979 virtuálny beh
Tomáško Skopalík 2011 virtuálny beh
Šimonko Skopalík 2014 virtuálny beh
René Škrak 1999 dlhá
Ingrid Škraková 1976 dlhá
Karina Šoltésová 1991 Marelli virtuálny beh
Natália Šoltészová 2002 dlhá
Matej Špacai 1992 Active life dlhá
Martin Špak 1980 FRESH Plus dlhá
Martin Špak 1980 FRESH Plus dlhá
Liliana Špavelková 2006 krátka
Róbert Spišák 1971 dlhá
Peter Sreiner 1979 Veruzeajhej virtuálny beh
Jozef Stahovec 1987 Marelli SK dlhá
Martin Stahovec 1977 MARAS team dlhá
Dominika Stahovec 1987 MARAS team dlhá
Veronika Stajková 1988 dlhá
Mária Stanecká 1990 virtuálny beh
Adam Stanovčák 2016 Active Life krátka
Tibor Štefánik 1984 dlhá
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovesko dlhá
Samuel Štefanko 2004 Ľadoborci Slovesko dlhá
Patrícia Stehlíková 1992 virtuálny beh
Peter Štempeľ 1973 Šemša v pohybe dlhá
Richard Števček 1992 virtuálny beh
Zuzana Štofková 1979 MARAS Team krátka
Michal Štrbák 1966 Trixen krátka
Alexandra Štrbáková 2008 Trixen krátka
Tomáš Struhár 1985 dlhá
Marta Struhárová 1984 dlhá
Zuzana Suchá 1976 krátka
Samuel Suchý 2009 krátka
Dávid Suchý 2011 krátka
Miroslav Sulik 1983 virtuálny beh
Milan Švider 1983 dlhá
Marek Svoboda 1977 dlhá
Lucia Szabóová 1990 dlhá
Marek Szakács 1974 Active Life Košice dlhá
Marek Szakács 1974 Active Life Košice dlhá
Alexander Szalai 1979 dlhá
Milan Takac 1985 Marelli dlhá
Zuzana Takáčová 1986 Marelli dlhá
Patrik Takács 1988 krátka
Veronika Takácsová 1990 BANG Team krátka
Lenka Tazsejova 1986 dlhá
Robert Timko 1974 dlhá
Katarína Timurová 1997 Marelli dlhá
Katarína Tirková 1987 virtuálny beh
Patrik Tkáč 2001 virtuálny beh
Dagmara Tkáčová 1996 virtuálny beh
Alzbeta Tokarcikova 1991 dlhá
Hedviga Tomášova 1973 3 MR sport dlhá
Jaroslav Tomko 1991 dlhá
Petra Toporčáková 1995 dlhá
Lukas Torok 1988 dlhá
Lukáš Tóth 1991 Active Life dlhá
Lukáš Tóth 1991 Active Life virtuálny beh
Lukáš Tóth 1994 dlhá
František Tóth 1974 Active life dlhá
Evka Tóthová 1986 STG Rožňava dlhá
Janka Tóthová 1992 Active life dlhá
Annamária Tóthová 1978 Active life dlhá
Ľudmila Tréfová 1978 Enduro Klub Tepličany virtuálny beh
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany dlhá
Stela Tudevdorj 1976 Activelive virtuálny beh
Peter Turčík 1983 dlhá
Vojtech Turoczy 1978 Active life Košice dlhá
Jan Vajda 1983 Marelli dlhá
Miriama Valkova 1984 virtuálny beh
Laura Valkova 2009 virtuálny beh
Nicol Vaľovská 1973 dlhá
Viliam Vaňo 2008 krátka
Natalia Vaňová 1970 Nemocnica Košice Šaca running team dlhá
Natalia Vaňová 1978 dlhá
Ján Varga 1982 MARAS team dlhá
Ján Varga 1982 MARAS team dlhá
Juraj Varga 1964 Zduzenie bezcov Kosic dlhá
Iveta Vargová 1977 Proste bež! virtuálny beh
Martina Vargová 1981 virtuálny beh
Nelka Vargová 2009 virtuálny beh
Jakub Vasil 2009 dlhá
Gabriel Vasil 1984 dlhá
Ema Vasilova 2011 krátka
Dana Vašková 1972 Spider Porúbka virtuálny beh
Daniela vavrekova 1986 dlhá
Bruno Verešpej 2001 Active life krátka
Iveta Verešpejová 1967 Active life krátka
Gabriel Vince 1978 dlhá
Gabriel Vince 1978 dlhá
Samuel Vince 2008 dlhá
Miroslav Vítek 1992 virtuálny beh
Katarina Vojacek 1976 Active life virtuálny beh
Tomáš Vojakovics 1986 TSSK Team Magenta dlhá
Tomas Vojakovics 1986 Spartan Training Club Roznava dlhá
Vladimir Volek 1981 SPOZNAJ TREBIŠOV BEHOM virtuálny beh
Edita Vrbiakova 1978 Active life dlhá
Mária Vučevská 1981 dlhá
Rastislav Vučevski 2011 krátka
Tomáš Výrost 1978 virtuálny beh
Tomáš Jozef Výrost 2011 virtuálny beh
Michaela Výrostová 2014 virtuálny beh
Jaroslav Wiener 1986 Run for Beer dlhá
Roman Zaboj 1967 Active life dlhá
Zuzana Zábojová 1970 Active life team dlhá
Zuzana Zajaková 1981 dlhá
Peter Zicha 1986 dlhá
Peter Žigrai 1975 Šemša v pohybe dlhá
Ingrid Žigraiová 1981 Šemša v pohybe dlhá
Peter Zmoskai 1986 virtuálny beh
Tomáš Zvodár 1981 LEONIDAS SQUAD SLOVAKIA virtuálny beh
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií