Zaregistrovaní bežci na podujatie 11. 12. 2022 Charitatívny Mikulášsky beh 2022 (Žilina)

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 155

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Katharina Bauer 1986 GlobalLogic
Jozef Bazala 1991 Bytca
Zuzana Boráková 1978
Daniel Bosák 1988
Vladimír Buday 1979
Lucia Čabová 1990
Alena Capkova 1992
Lenka Capuliaková 1993 Active life team
Veronika Cavojska 2022 GlobalLogic
Jan Cavojsky 1980 GlobalLogic
Jan Cavojsky 2022 GlobalLogic
Juraj Cavojsky 2022 GlobalLogic
Katka Chovancova 1982
Mariana Chovanová 1980 STG Žilina
Branko Čibenka 2013
Hanka Čibenkova 2015
Anna Čibenkova 1984
Jan Cimbora 1975 GlobalLogic
Jakub Cimbora 2022 GlobalLogic
Viktoria Cimborova 2022 GlobalLogic
Patrik Cipka 1994
Vanesa Cisáriková 2011
Diana Čomorová 1994
Lesanka Čontofalská 2020
Martina Čontofalská Michalková 1988
Tomáš Čontofalský 1983
Tomas Czippel 2022 GlobalLogic
Richard Czippel 2022 GlobalLogic
Martin Czippel 1985 Siemens Mobility
Jitka Czippelova 1992 GlobalLogic
Monika Decká 1998
Božena Diežková 1993
Zuzana Diežková 1989
Jarmila Ďurčová 1971
Miroslav Fazekaš 1987 Active life team Košice
Maria Franekova 1999
Marta Frková 1964 Klub turistov solinky
Martin Fura 1981 GlobalLogic
Martin Fura 2022 GlobalLogic
Marek Fura 2022 GlobalLogic
Jana Furova 1985 GlobalLogic
Simona Furova 2022 GlobalLogic
Timea Furova 2022 GlobalLogic
Karin Furova 2022 GlobalLogic
Tomáš Gáll 1983 Active life team
Andrea Gaľová 1978 Active life
Antonina Galyant 1983 GlobalLogic
Mykyta Galyant 2022 GlobalLogic
Zuzana Gavorová 1985 Penguin Vločky Eleven Run Team
Anna Gerátová 1974 Eleven Run Team
Lucia Gulášová 2022 The RUNNing Team Teplička nad Váhom
Katarína Gulášová 1980 The RUNNing Team Teplička nad Váhom
Tomáš Herman 1983 Nebežíme, utekáme
Jana Hirnerova 1992 Eleven run team
Jana Hirnerova 1992 Pinguin vločky
Zuzana Hodásová 1981 Žilina Bears rugby club, Gorazďáci
Lýdia Hojová 1997
Jan Holubek 1974
Monika Hrabušová 2003
Dominik Hreusik 2022
Samuel Hreusik 2022
Katarina Hreusikova 1987
Anna Hýseková 1982
Žaneta Jurdová 1992
Soňa Karabašová 1994 Active life team
Ondrej Kasaj 1985
Sona Kasajova 1991
Matej Katreniak 1989
Lujáš Kiša 2007
Pavol Kiša 1979
Eva Kišková 1983
Silvia Klestincova 1981
Silvia Kližanová 1976
Lubos Kocvara 1992
Lenka Kocvarova 1992
Alzbeta Kocvarova 2022
Matej Kocvarova 2022
Tereza Kocvarova 2022
Annamária Kohanová 2000
Ivana Kolmanová 1966 Eleven run team
Ivan Koniarik 1982 FC Žolik Malacky
Simona Krajčiová 1998
Michaela Kriva 1982
Rastislav Krivy 1982
Michal Kubaľák 1994 Hasiči Liptovská Teplá
Pavol Kubalik 1992 GlobalLogic
Palko Kubalik 2022 GlobalLogic
Jarko Kubalik 2022 GlobalLogic
Majka Kubalikova 2022 GlobalLogic
Zuzka Kubány 1990 Nebežíme, utekáme
Lenka Kyselicova 1976 Eleven run team
Katarína Lamošová 1974 Eleven Run Team
Lucia Lieskovanová 1987
Aleksandr Makarov 1990 GlobalLogic
Nadezda Makarova 1990 GlobalLogic
Alexandra Makarova 2022 GlobalLogic
Nataša Marčanová 1984
Janka Martiniaková 1995
Zuzana Matejová 1990
Lenka Melicheríková 1989
Zdenka - anjelik Muráňová 1994
Anna Nguyenova 1986 GlobalLogic
Michal Panák 1976
Gabriela Panáková 1975 Eleven Run Team
Zuzana Panáková 2008
Katka Panisová 1975 Eleven Run Team Slovakia
Zdenko Pavlik 1992
Adam Pavlik 2022
Nela Pavlikova 2022
Miroslav Petrík 1977
Ondrej Petrík 2012
Janka Petríková 1981
Rebeka Petríková 2010
Marian Purašik 2006
Gabriela Purasikova 1985
Lucia Puškášová 1987 Milujeme behať Martin
Peter Randa 1978 Eleven Run Team Slovakia
Lubomir Rus 1972 GlobalLogic
Lubomir Rus 1972 GlobalLogic
Marek Sabol 1991 Active life
Lenka Šabová 1987
Vladimír Šadibol 1982
Martin Šadibol 2011
Lukáš Šadibol 2015
Miroslava Šadibolová 1985
Imrich Sedlak 1990
Tomáš Simančík 1989 Activlife
Marian Škola 1974 Žilina
Peter Slávik 1984
Zuzana Slavíková 1990 AK Strečno
Richard Slivka 2010
Eva Slivková 1986
Petra Smetanová 1983 Eleven run team
Richard Šomodský 1994
Marek Špánik 1979
Ján Štolc 1972
Alexandra Štolcová 1997
Viera Štolcová 1971
Katarina Suchomelova 1986
Timea Šumská 1991
Ivana Švalcová Vršanová 1979
Zuzana Svitačová 1987 RTY
Monika Sýkorová 1982
Monika Synakova 1992
Stela Synakova 2022
Martina Tišerová 1990
Anna Tužinčinová 1979 Pinguin vločky
Viera Virdzekova 1988 Triglav Gym
Viera Virdzekova 1988 Triglav Gym
Andrej Viselka 1973 GlobalLogic
Monika Viselkova 1979 GlobalLogic
Andrea Viselkova 2022 GlobalLogic
Sona Viselkova 2022 GlobalLogic
Silvia Zákopčanová 1983 Active life
Martina Zureková 1976
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií