Zaregistrovaní bežci na podujatie Charitatívny Vianočný beh 2022

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 201

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Radoslav Adamjak 1976 Active life team
Lucia Andrejčíková 1991
Marek Angelovič 1988 DHZ Lemešany
Gabriela Angelovicova 1983 Active life
Zuzana Azizi 1983
Zuzana Babisova 2022
Katarína Balušíková 1985 -
Alexandra Barényiová 1984
Michal Bc.Kuruc 1987 Active Life
Zdenka Behunová 1983 Svetielko pomoci
Hana Bendová 1974 Active life team
Marek Berezňanin 1990
Ivan Berezňanin 1977 Active life
Katarína Berezňaninová 1981
Mirka Bobenicova 1972
Michal Bodnár 1983 Stg Košice
Tünde Bók 1983
Terézia Briškárová 1980 Active life team
Vladimira Brndiarova 1978
Michaela Buláková 1989
Martin Čepko 1990 Active life team
Anna Čibenková 1984
Patrícia Čižmariková 1998 Active Life
Martina Čontofalská 1988 Zmysel života n.o.
Lesanka Čontofalská 2020 Zmysel života n.o.
Tomáš Čontofalský 1983 Zmysel života n.o.
Erik Csomor 1970 Active life team
Darina Czingelyová 1971 -
Zuzana Damko 1980 Active life
Mário Daňko 1993
Miroslav Demjan 1981
Richard Demjan 2017
Nikoleta Dobošová 1981
Gabriela Dobranská 1964 Active life team, o.z.
Jana Dobrovičová 1974 Active life, n.o.
Alžbeta Dokoupilová 1987
Marcela Droppova 1978 Active life
Martina Duchoňova 1979 Active life team
Peter Dunčko 1985 Active Life
Miroslava Ďurišová 1985 Active life team
Michal Ecker 1989
Michaela Fajnorová 1990 Enduro klub Tepličany
Monika Falisová 1978 Active life team
Attila Fazekaš 1983 Active life
Mariya Fedorko 1999
Antónia Figľarová 1979
Tibor Filo 1980
Anna Gajdošová 1963
Matej Gaľ 1995 Active Life
Miroslav Galík 1992
Andrea Gaľová 1978 Active life
Ingrid Garajová 1981
Martina Gašparínová 1986
Katarína Gregorčoková 1991
Nikolas Gróf 1991
Milan Gulika 1979 Active life
Andrea Halásová 1979 Active life
Peter Hanušin 1979 Active Life Košice
Barbora Hanušinová 2015 Active Life Košice
Mária Hanušovská 1981 Active life
Lucia Hedvigová 1988
Jožino Herceg 1979 Enduro Klub Tepličany
František Hmelar 1973 Active life
František Hmelar 1973 Active life
Marta Horňáková 1952
Juraj Hraska 1983 Korfbal Nitra
Miroslava Hunčíková 1968 Svetielko Pomoci
Monika Ihnatová 1967 Active life team, o.z.
Zsolt Illés 1977 Veľkomederský bežecký klub
Kinga Imreczeová 1989 Active life team
Slávka Jakubišinová 1972 Active Life
Lucia Jánošíková 1989
Jennifer Jesenská 1991
Robert Jopek 1978 Enduro Klub Teplicany
Anita Józsová 1990 Active life
Monika Juhásová 1987
Katarina Juhászová 1978 Active life
Zuzana Jurčiová 1987
Lívia Kaduková 1979 Active life team Košice
Jan Kalafus 1988
Lenka Kalafusova 1985 Active life team
Soňa Karabašová 1994 Active life team
Zuzana Karčáková 1989 GlobalLogic Slovakia
Miroslav Kavuľa 1972 Active life team
Martina Kebísková 1984
Zdenka Kiseľová 1986 Deva Team
Jana Kižiková 1994 Active life team
Ema Kižiková 2015
Matej Klema 1999 Krevety
Zuzana Kocanová 1996
Katarina Kocisova 1984 Team Anakonda Secovce
Lucia Kocúrová 1980 Active life
Vladimír Kohan 1986 Activlife
Zuzana Kohutová 1983
Lenka Kohútová 1970
Ivan Koniarik 1982 FC Žolik Malacky
Lukáš Kostka 1999 Krevety
Michaela Kováčová 1977
Andrea Kovácsová 1974
Stanislava Krausová 1983 Active life team
Katka Kubicová 1979 Active life team
Stanislav Kubik 1974 Active Life Team Košice
Evka Kubíková 1971 Active Life Team Košice
Janka Kudelková 1979 Active life team
Tomas Kupec 1984
Alexandra Kurciková 1987 Active life team
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Stefan Lacko 1968 GlobalLogic
Ľuboš Lacko 1982 Active life
Stanislava Laksíková 1977 Spolu za športom
Mariana Latinakova 1972 Active life team
Zuzana Lengeňová 1979 Enduro klub Tepličany
Lucia Lieskovanová 1987
jana Lorinc 1974
Ľubica Lukáčová 1974 Snina
Rastislav Mantič 1977 Active life team
Michaela Marková 1996
Adriana Mateickova 1980 Active life
Richard Matis 1991 Active life team
Viktor Menyhért 1977 Active life team
Ján Mesároš 1974 Active life team
Miloš Michalčík 1979 Svinica
Martin Michalov 1981 Active life team
Martina Mikolajová 1982 Active life
Dana Minarovic Matejovicova 1974
Gabika Miskovova 1981 Active life team
Tomas Mladanec 1987
Samuel Mlynár 2017 DHZ Lemešany
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Júlia Muránska 1988
Tamara Nadova 1986
Katarina Nagyova 1978
Ingrid Ney 1969 MKK
Dušan Ney 1967 MKK
Saskia Oľhová 1971
Dávid Olijar 2005 Active life
Marian Oriňak 1991 DevaTEAM
Martina Pappová 1981 Active life team
Veronika Paprčiaková 1995
Alena Paumerová 1983 Activelife
Eva Pavelová 1984
Martina Pavlíková 1982
Petra Petnuchova 1979 Active life
Zdenka Petriľakova 1982 Active life
Tomáš Pilár 1992 Active life team
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Janka Pohorelcová 1987 Horehron
Michal Poláček 1993 Activelife
Veronika Polievková 1988
Veronika Popiková 1986 Mom&kids Kickboxing Team
Stanislav Prachař 1987
Andrea Rakacká 1974 Active life
Viktória Ráková 1983
Renáta Renáta 1976 Active life
Michaela Repická 1994
Renáta Revesová 1976 Active life
Janko Rezničák 1979 Active Life Team ❤️ o.z. , Košice
Dia Rezničáková 2011
Judita Rokošná 1995
Zuzana Romanova 1981
Erik Rybiansky 1973 STG Nové Zámky
Martin Sabo 1978
Martina Sabolová 1994 Active life
Miriam Sajdáková 1979 Active life team
Igor Valentin Salvet 2003
Katarína Savková 1982
Daniel Schmidt 1976 Active life team
Břetislav Sehnal 1951 Active life team
Monika Sehnalová 1977 Active life team
Katarína Sigetová 1995
Tomáš Simančík 1989 Activlife
Lucia Simanová 1981
Peter Šimko 1990
Ulrika Simonicsová 1993 Active life team
Ľubomír Škovran 1991
Dominika Šoltísová 1989
Ondrej Štefanko 1980
Katarína Strohnerová 1978 Activelife
Peter Stupňan 1986 Plná paľba mx
Daniela Surmiková 1999
Milan Švider 1982
Monika Szabová 1984 Active life
Stefan Toma 1981
Marek Tóth 1983
František Tóth 1974 Active life
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Peter Tulak 1958 Activelife team
Lenka Turoková 1971 Active life
Katarína Ujcová 1980
Iveta Vargová 1977
Anka Vargova 1979 Active life
Ivana Vašková 1980
Vladimír Volek 1981 Active life team
Edita Vrbiaková 1978 Active life team
Rudolf Wencel 1979 Active Life
Zuzana Zábojová 1970 Active life team Košice
Silvia Zákopčanová 1983 Active life
Barbora Zákršmidová 1987
Iveta Žecová 1970 Enduro Tepličany
Martina Zureková 1976
Martins Zureková 1976
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií