Zaregistrovaní bežci na podujatie Košický Charitatívny Mikulášsky beh 2019

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 787

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Ján Abosi 2004
Karim Al-Zabidi 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Eva Albertová 1962
Alexandra Alexiová 1998
Peter Andrasi 1989
Pavol Andraši 1990 baba jaga
Pavol Andraši 1990 baba jaga
Ondrej Andrejko 1991 ProRun Moldava
Marek Angelovič 1988
Natália Angušová 1989 Enduro Klub Tepličany
FERNANDO AVILA 1986 T-Systems
Stefan Babeczky 1990
Rastislav Bača 1984
Mario Bača 1966
Barbora Bačová 2004
Anika Bahurinská 1950 MARAS
Ivana Bakšiová 1990
Jaro Baláž 1958 Active life Košice
Pavol Baláž 1991
Henrieta Baldysova 1968 Marelli
Dominika Balogová 1994
Andrea Balogová 1995 MARAS team
Olívia Bandurová 2092
Tomáš Barci 2001 SŠŠ
Tomáš Beer 2010
Matúš Beer 2012
Mária Beerová 1974
Katka Beerová 2007
Zdenka Behunová 1983
Peter Belejčák 1984 Marelli
Erik Belušár 1990
Marcela Bendžuchová 1994
Daniel Benetín 1984
Helena Benková 1986 Active life
Helena Benková 1986 Active life
Stefan Beres 1967
Riana Bérešová 1991
Eva Beresova 1967
František Bernát 1983
Matúš Betuš 2004 ZŠ Hroncova
Marián Bialko 1980 MAGNA
Ján Biľak 1984
Miloslava Bindasova 1974
Tamarka Birková 2013
Lenka Birková 1981
Johana Blaščíková 2006 ZŠ Tomášikova Košice
Mirka Bobenicova 1972
Maxim Bobko 2008
Alena Bobková 1971
Karolina Bobuski 2004 SŠŠ
Stanislav Bocko 1995
Dominika Bódiová 1991 Pampúšikovia
Marián Bodnár 1987 ACTIVE LIFE
Ladislav Bodnár 1960 Bežecký klub OÁZA nádej pre nový život
Viktor Bodnár 1990 T-systems Slovakia
Patrik Body 1993 TBT TEAM
Martina Bodyova 1991 TBT TEAM
Patrícia Boháčová 1994
Martin Borgoň 1994
Michal Borza 1970
Mária Brandtová 1985 MARAS team
Melánia Brodanská 2008 ZŠ Tomášikova Košice
Richard Brunner 1988 Hi G Run
Henrich Bruoth 1971
Denisa Brutovszká 1971 Active life
Adam Bučko 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Karolina Budinská 2007
Peter BUDINSKY 1980 Active life
František Buhla 2004
Katarína Bujňáková 1987
Norbert Burszky 1991
Miriama Butková 1993
Nikola Butková 1992
Michaela Buzogaňová 2002
Nikola Buzogaňová 1999
Mišo Byrtus 1985
Majka Byrtusová 1986
Katka Byrtusová 2009
Kika Byrtusová 2012
Roman Čalfa 1986
Zuzana Čambálová 1990 AffinityAnalytics
Matej Čanda 1996
Michal Čanda 1992
Miroslav Čechovský 1994
Martin Čepko 1990 Active life
Edita Černá 1977
Adrián Chalupa 1995 MARAS team
Anna Chebenová 1990
Tomáš Chládek 2010
Martina Chládková 1974
Erik Chmeľ 1994 MARAS team
Maria Chylikova 1984
Štefania Cingelova 1993 Active life
Adrián Compoly 2002
Renáta Compolyová 1977
Dávid Čorňák 1992 T-Systems Slovakia s.r.o.
Maroš Čuba 2006
Robert Dana 1982
Martina Danišková 1994 TBT team
Marianna Dankova 1979
Natália Danková 2008 ZŠ Tomášikova Košice
Slavomír Demčák 1977
Erika Demčíková 1980
Janka Demčíková 1981
Michal Demčo 1993 Kami
Slavomir Dlugoš 1976 Active life
Nicol Dlugošová 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Réka Dobosová 2002
Gabriela Dojčárová 1982
Lukáš Dombrovský 1993 Bikemagazin.sk
Zuzana Dovalová 1973 DO FÉNIX LEVOČA
Vlastimil Drimák 1975 FŠŠL
Alexandra Drimáková 2004 FŠŠL
Dominika Drimáková 2007 FŠŠL
Denisa Drimáková 1978 FŠŠL
Eduard Dropko 1977
Eduard Dropko 2012
Janka Dropková 2016
Rastislav Droppa 1981
Marcela Droppova 1978
Eva Droppova 1986
Michal Dudas 1991 Active life
SILVIA Dudova 1977
Veronika Dugasová 1990 Maras team
Peter Dunčko 1985 T-Systems Slovakia s.r.o
Adam Ďuríček 2011
Miroslava Ďurišová 1985 Active life
Veronika Dušinská 1991
Štefan Dušinský 1957
Sára Dusková 2010
Lenka Dusková 2009 ZŠ Tomášikova Košice
Petronela Dzianková 1984
Marianna Džuberová 1974 Šemša v pohybe
Veronika Džubiková 1997
Gabriela Džubiková 2010
Sofia Džubiková 2011
Martina Egryová 1981
Damián Eliaš 1999 #ABR
Dominika Eliašová 1992
Matúš Eperješi 1986
Michaela Estok Dutkova 1988
Laura Estokova 2011
Leonard Fabian 1976
Anett Fabianová 1997
Patrik Fajnor 2009
Michaela Fajnorová 1990 Enduro klub Tepličany
Monika Falisová 1978 Mandolinky
Patrik Fazekas 1990 Pampúšikovia
Miroslav Fazekaš 1987 Active Life Košice
Lenka Fazekašová 1992
Zuzana Fedirková 1979
Jana Fejková 1990
Lukáš Fekete 1991 Active life
Viliam Fencik 1990 KST Brzda Vinné
Peter Feňovčík 1980
Kristína Feňovčíková 1983
Daniela Ferčáková 1989
Tibor Ferko 1985 Magna PT
Daniela Ferkova 2005 Magna PT
Zsolt Ferkovics 1979
Matej Ficeri 1985
Nicolas Ficík 2012
Vladimir Filka 1974
Tadeáš Filka 2007
Adriana Filková 1973
Vladimír Fodor 1975
Lívia Fodorová 2008
Lucia Fodorová 2010
Sofia Frigová 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Silvia Frištiková 1977
Monika Fugedyová 1976 Active life
Izabela Fuňová 1983
Mário Sebastian Gábor 2002
Anna Gáborová 1968
Radoslav Gajdoš 2004
Bruno Gål 2008
Gabriel Galestok 1979 Active Life
Gabriel Galestok 1979 Active life
Stanislav Gálik 1966 Active life
Jarmila Galiková 1968
Tomáš Gáll 1983 Active life
Viktória Gavulova 2009 Athletic legion club moldava
Alexandra Gavulova 2007 Athletic legion club
Zuzana Gažiková 1984
Peter Girašek 1990 MARAS team
Noémi Gődérová 1999
Ladislav Golenya 1990
Marko l Grac 1970 Poproč
Edita Grančáková 1973
Benjamin Grega 2010
Naomi Grega 1983
Lukas Gress 2013
Natalia Gressova 1987
Janka Grígerová 1978
Laurika Grígerová 2010
Eva Grosošová 1968 Šemša v pohybe
Milan Grus 1969 activelife
Milan Grus 2002
Vratko Gubaš 2009 Detská organizácia MAMUT
Mária Gubičeková 1983
Milan Gulika 1979 Leonidas
Nataša Guth 1986
Jennifer Gyenesová 1996
Danko Hacio 1984 Cassovia Steelers
Marco Hacio 2014 Cassovia Steelers
Matúš Hadžega 2001
Szabolcs Hajdú 2003
Peter Hajduk 1985 Active life
Robert Halás 1976
Gregor Halás 2009
Andrea Halásová 1979 Gemerunners
Matej Haľko 2002 Hermanovský bežecký oddiel HBO
Anna Halusková 1993
Lenka Hamlíková 1983
Viktória Hamlíková 2006
Nikol Haríňová 2008 ZŠ Park Angelinum
Miroslav Hazucha 1972 MARAS team
Miroslav Hazucha 2010 MARAS team
Zdenka Hazuchová 1975
Jozef Herceg 1979
Katarína Hlubeňová 1992
Veronika Hnatova 1990 AffinityAnalytics
Zoe Hockicková 2009
Michaela Hoľanová 2003
Michaela Hoľanová 1977
Peter Horbulák 1996
Marian Horensky 1984 Dobrovoľnícke centrum Košíc
Juraj Horkay 1981
Michal Horňák 1993
Jérôme HORTELANO 1980 Francúzsky tím
Pavol Hortik 1990 Palko&Palko
Marika Horváthová 1973 Imkor Running Team
Marika Horváthová 1973 Imkor Running Team
Vladyslav Hrabar 2003 SŠŠ
Valentína Hrabčáková 1982
Zuzana Hrabovská 2009 ZŠ Tomášikova Košice
Martina Hrachiar 1982
Jaroslav Hrib 1982 T-systems
František Hric 2001 MARAS team
Kristínka Hricová 2003 MARAS team
Tomáš Hrnčiar 2004
Vladislav Hrnek 1957 Active life
Iveta Hrneková 1970
Tomáš Hudák 1989 Sačurov
Diana Humeňanská 1999
Samuel Hurt 2008
Valéria Hvizdošová 1969 Active life
Sebastian Ihnat 2010
Monika Ihnatová 1967 Active life / MARAS team
Maria Ivankova 2019 imkor running team
Bronislava Jakabová 1976
Jadranka Jakabová 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Alexandra Jakabová 2019 ZŠ Hroncova
Peter Jakubeczy 1991 Cassovia Steelers
Zuzana Jamnická 1990
Aneta Janigová 1990 Nemocnica Košice-Šaca running team
Lubos Jasko 1991 ActiveLife
Anna Javorová 2008 ZŠ Tomášikova Košice
Jana Javorová 1981 ZŠ Tomášikova Košice
Jaroslav Jencár 1977 Nemocnica Košice-Šaca running team
Jaroslava Ježová 1984
Martin Jonek 1970 MARAS team
Maroš Jonek 1997 AOS Liptovský Mikuláš
Lenka Joneková 1985 Lysá Hora
Tamara Jonekova 2015 Lysá Hora
Jozef Juhás 1974 Bažo
Alex Juhás 2003 Bažo
Oliver Juhás 2007 Bažo
Daniel Juhás 2008 Bažo
Jana Juhásová 1976 Active life Košice, Enduro Klub Tepličany
Mária Juhásová 1983 Enduro klub Teplicany
Katarína Juhászová 1978 Active life
Richard Jurík 2005 Active life
Samuel Jurík 2007
Adriána Juríkova 1977 Active life
Ján Jurko 2002 HBO- Hermanovský bežecký oddiel
Daniel Jurko 1967
Martin Jusko 1980 Sportovy klub Kosice
Denisa Justiková 1994
Dominika Kačengová 1994
Miroslav Kačmár 1971 STG Prešov
Miroslav Kačmár 1971 STG Prešov
Patrik Kačmarík 1992
Patrik Kačmarík 1992
Vlado Kačurák 1970
Jana Kačuráková 1973
Benjamín Kádár 2006 ZŠ Hroncova
Tomáš Kaifer 1979
Jan Kalafus 1988
Lenka Kalafusová 1985 Nemocnica Košice-Šaca running team
Dana Kalatova 1974
Kristína Kalinacsová 2005 ZŠ Hroncova
Richard Kalinský 1989
Róbert Kanász 1985
Eszter Kandová 2003
Vladimír Kandričák 1996
Roman Kanka 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Gabriela Kapitánová 1986
Jozef Kapsiar 1981
Michal Kapsiar 2012
Teodor Kaputa 1962
Tibor Kaputa 1989
Zuzana Kaputová 1999
Alica Kaputová 1964
Diana Karpjáková 1975 Maras team
Veronika Kaščáková 1987 Active life
Barbara Kášová 2003
Adrian Kašper 1980 Magna
Adam Kašper 2010 Magna
Ján Kašper 1952 Magna
Vojtech Kassay 1946 MARAS team
Lesana Kastelovičová 2007 FŠŠL
JAroslava Kastelovičová 1978 FŠŠL
Ján Kateržábek 1991
Jakub Keblušek 2009
Zdenka Kellnerova 1990
Alexander Képeš 1977
Soňa Kerekešová 1988
Livka Kerliková 1993 Active Life
Lívia Kerliková 1993 Active life
Dušan Kimpan 1975
Lucia Kimpanová 1983
Oto Király 1994 AK Sečovce
Richard Király 2002
Matúš Kiš 2005
Peter Kiselak 1987
Vladimira Kitkova 1988
Jana Kižiková 1994 Active life
Andrea Kmecova 1994
Daniela Kmecová 1990 MARAS team
Natália Knappová 1990
Alena Kocanova 1974
Katarina Kocisova 1984 Team Anakonda Secovce
Lucia Kočková 1979 Nemocnica Košice-Šaca running team
Marcel Kohlac 1986
Zuzana KOHÚTOVÁ 1967 Relax team
Ján Kolesár 1995 Emkokiller
Daniela Kolesárová 1989 Yogi tím
Ivana Kolesárová 1995 Delava
Dominika Kolesárová 1991 Delava
Daša Kolibárová 1993 T-Systems
Marek Kompuš 1971
Magdaléna Kopasová 1966 WFM
Stanislav Korem 1986 T-Systems
Janka Kormanová 2006 ZŠ Tomášikova Košice
Ján Koša 1974
Adam Koša 2012
Pavol Köteles 1983
Michal Kováč 1988 KEfear
Maros Kovac 1989 T-systems
Róbert Kováč 1995 Active life
Tomáš Kováč 1991
Zuzana Kováčová 1987 Active life
Michaela Kováčová 1977
Katarína Kováčová 1985
Réka Kovács 1994
Mário Kovács 2001
Andrea Kovácsová 1974
Boris Kovalčík 2003 ZŠ Tomášikova Košice
Petra Kovalčíková 1973
Martin Kozak 1988 ESET
Martin Kozár 2001 SŠŠ
Stanislav Kožár 2010
Lucia Sarah Kožárová 2012
Slávka Kozelová 1972
Samuel Krajčír 2007 ZŠ Park Angelinum 8
Ladislav Krajňák 1965 MARAS team
Martin Krajňák 1982
Nicolas Krajňák 2007
Attila Krajňák 1993
Katarína Krajňáková 1967 MARAS team
Natália Krajňáková 2012
Ladislav Králik 1978
Lucia Kravcova 1994
Lucia Kravcova 1994
Martina Krišková 1977
Patrik Krišš 2013 ZŠ Požiarnická 3, Košice
Patrik Krišš 1979 ZŠ Požiarnická 3, Košice
Miroslav Krištan 1983
Marcel Krištof 1979
Erik Kropuch 1976
Stanislav Kubik 1974 Active Life
Stanislav Kubik 1999
Mariana Kubikova 1986
Evka Kubikova 1971 Active Life
Katarína Kucková 1994
Jan Kukurugya 1985
Štefan Kulcsár 1982
Helena Kuncová 1999
Alexandra Kurciková 1987
Samuel Kušnir 2008 FC Košice
Palko Kušnir 2013 FC Košice
Katerina Kutacova 1973 #gladiatorraceteam
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Tadeáš Kytýr 2007
Alžbeta Kytýrová 2013
Petronela Kyzeková 1989 EGILETTE TEAM
Ľuboš Lacko 1982 EGILETTE TEAM
Ľuboš Lacko 1982 EGILETTE TEAM
Samuel Lajoš 2011
Marek Lapár 2000
Veronika Lázárová 1996
Peter Lazor 1977
Michaela Lendelová 1997
Ján Lengeň 1974
Zuzana Lengeňová 1979 Active lide, Enduro klub Tepličany
Vierka Lešková 1987
Dominika Lešková 1997
David Lewis 1994
Kamila Libová 2008 Detská organizácia MAMUT
Radoslav Ličák 1989
Mária Ličáková 1993
Martin Lipták 1990 Active Life
Peter Lipták 1985 Lear
Ján Lipták 1978 Lear
Adela Liptáková 1978 Active life Košice
MAGDALENA LIPTAKOVA 1967
Jozef Lörinc 1982 o5 BK Furča - Košice
Zsuzsanna Lőrincz 1979
Alica Lorková 2011
Zuzana Lucanska 1985 Unique people
Matej Lukáč 1987 ZŠ Park Angelinum
Matej Lukáč 1995 VŠBM Running Team
Alžbeta Lukačková 1980
Lenka Lukačková 2009
Lucia Lukáčová 1992 Marelli
Leona Mackay 1999 Cassovia steelers
Ondre Macko 1990 L.O.R.A.F.
Tomáš Magáč 1984 Presov
Tomáš Magda 1994
Vladimír Majerčák 1989 Yogi tím
Soňa Majerčáková 1987 Yogi tím
Milan Majerník 1970 MARAS team
Miloš Majerník 1982
Viktor Makara 2004
Dana Malachovská 1981
Marcela Maloveská 1975 ZŠ Hroncova
Anna Maňkošová 1990
Rastislav Mantič 1977 Active life
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Valéria Marko 1979 KOB ATU Košice
Michal Marko 2009 KOB ATU Košice
Sofia Marko 2012 KOB ATU Košice
Michal Marko 2019 ZŠ Hroncova
Laura Markovičová 2003 EMPIGO
Pavla Martonová 1997
Štefan Matta 1994 TBT team
Daniel Matta 1998
Ján Matúš 1987
Gabriela Maurerová 1970 ACTIVE LIFE
Štefan Medvecko 1965 MARAS team
Terézia Medvecková 1966 MARAS team
Adam Melničak 2002 EMPIGO
Viktor Menyhért 1977 Active life
Ján Mesároš 1974 Active life
Norbert Michalák 1969
Simona Michaláková 1997
Slavka Michalcova 1987 Labuznik
Martin Michalov 1981 Active life
Martin Mičuch 1980
Martin Mičuch 2005
Lucka Mičuchova 2010
Imrich Mihok 1954 o5 BK Furča - Košice
Vladimir Mihuc 1969 Trebišov
Eva Mihucova 1972 Trebišov
Katarína Miklošová 1995
Ruth Miklošová 1994
Ján Mikókai 1994
Ľuboš Mikovčák 1978 Bubo
Juraj Mikula 1964 bk Furmint
Marcela Mikulčíková 1989 Active life
Natália Milichovská 1992 ZŠ Hroncova
Ján Mišlej 1965 T-SYSTEMS SLOVAKIA
Zoltán Mitro 1980
Jana Mitrova 1981
Nikola Mitrova 1994 T-systems
Mikuláš Molnár 2006 ZŠ Tomášikova Košice
Miroslav Molnár 1977
Štefan More 1990 Active life
Gabriela Moreová 1990
Dominika Morochová 1992
Henrieta Morvayová 1963 Active Life
Eduard Mucha 1984
Andriana Mukha 2000
Nikola Murínová 1995 ZŠ Hroncova
Silvia Murínová 1998 ZŠ Hroncova
Nikola Murínová 1995 ZŠ Hroncova
Martin Mušinský 1985 Spoločnosť detskej onkológie Košice
Dušan Naď 1982 Trebišov
Milada Naďová 1983 Trebišov
Alexandra Nagyová 2004
Renáta Nemergutová 1970 Actiwe life
Martin Nguyen 1997
Katarína Ninčáková 2003 ZŠ Hroncova
Natália Ninčáková 2019 ZŠ Hroncova
Štefan Nitkulinec 1989 Active life
Ján Nižník 1960 Marelli PWT
Nina Nováková 2004
Katarína Nováková 1994
Martina Novotná 1984 Šemša v pohybe
Jozef Obročník 1983
Maksym Odynets 2005 SŠŠ
Pavol Olejár 1988
Šimon Oľha 2004
Jana Oľhová 1975
Stanislava Orečná 1977 Lear
Jozef Orenič 1984 ŠKP Trebišov
Sofia Orlovská 2002
Dušan Orsag 2007
Pavol Osif 1985
ľubomir oswald 1967
Ahmed Oubenan 1986
Peter Pabin 1981 T-Systems
Diana Palaščaková 1999
Bohuš Palečko 1997
Stefan Palfi 1982 Active life, imkor ,stepal
Radko Palfi 1985 Active life StrechySTEPAL
Tereza Papcunová 2006 ZŠ Hroncova
Tibor Parkanský 1994 Sopka Seňa
Tomáš Pavlišin 2011
Patrik Pavlišin 2005
Martina Pavlišinová 1975
Miloš Peržel 1976
Zuzana Perželová 1975
Andrea Péter 1987
Dominika Peterčáková 1994
Jaroslav Petráš 1990 T-Systems Slovakia s.r.o
Lenka Petrášová 1991 T-Systems Slovakia s.r.o
Miroslav Petrov 1974 Tandem
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA
Silvia Petrovová 1974 Tandem
Peter Petruška 1987 Kamikse
Stella Petrušková 1995
Ivana Petty 1976
Dominika Pigulová 2002 AK Sečovce
Slavomír Pijala 1972 Active life Košice
Šimon Pipka 1999
René Pirčák 2010
Renáta Pirčáková 1970
Viktória Pisarčíková 2006 ZŠ Tomášikova Košice
Dominik Pituch 1994 Cassovia Steelers
Dominik Pjecha 1992
Ján Pleva 2009
Jakub Podaný 1985 H24
ludmila podracka 1985
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Robert Pohl 1994 Strechári Košice
Samuel Pohl 2005 ZŠ Tomášikova Košice
Michal Poláček 1993 Activelife
Nikola Poláčková 1995
Jana Poľáková 1980
Jennifer Poláková 1991
Anna Potoniecova 1970 Hotel Bankov
Miroslav Pramuka 1984 Empigo
Peter Prokopovic 1983
Klaudia Proschingerová 1975
Hana Pšenicová 2009 ZŠ Tomášikova Košice
Michal Putnoki 1989
Zuzana Radvaková 1994
Jana Raganová 1977
Jakub Rajnec 1987 T-Systems Slovakia
Simona Rakačová 2002 Ladies Victory club
Silvia Rakárová 1990
Viktória Ráková 1983 Active life
Kamila Reicherova 1957 Spoznaj Trebišov behom
Andrea Remiášová 1983 Active life
Mária Renčková 1977 STG Prešov
Róbert Reuter 1973 Active Life
Ján Rezničák 1989
Diana Rezničáková 2011
Samuel Ričani 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Marián Richveis 1966
Ladislav Rik 1978
Lukáš Riško 2009
Kristína Rišková 2004
Andrea Rišková 1980
Marian Roba 1996 Active life,StrechySTEPAL
Anna Rozsypalova 2000
Ružena Ruščinová 1967
Natália Rusnáková 1976
Marek Ružička 1995
Michaela Ružičková 1996
Zuzana Rybkova 1978 Active life
Daniel Sabol 2005
Oliver Sabol 2009
Marek Sabol 1991 Active life
Simona Sabolová 2000 ABR running club
Simona Sabolová 1989 ABR running club
Katarína Sabolová 1978
Michaela Sabóová 2009 ZŠ Tomášikova Košice
Martina Sabova 1986
Marek Šafárik 1989 bart.sk
Stela Safková 1971 ZŠ Tomášikova Košice
Sami Saleh 2004
Viktória Salóciová 2000
Branislav Samek 1970
Natália Šamuľáková 1988
Andres Sanchez 1977 t systems
Stanislav Schimara 1984
Katarína Schmiesterová 1994
Tomáš Šefara 1977 ATU Košice
Jana Šefarová 1989 ATU Košice
Tamara Segedy 1982
Břetislav Sehnal 1951
Monika Sehnalová 1977
Valerián Selep 1986
Jana Selepova 1987
Christián Seliga 2007
Lukáš Seman 1997
Michal Semančík 1991
Pavol Semančo 1985 Hi G Run
Štefánia Semanová 1987
Juraj Semenov 1992
Vasyl Sevch 2014 SŠŠ
Igor Valentin Sijka 2003 Ilyo Taekwondo ŠKP Kosice
Jaroslav Šimko 1989
Radoslav Šimko 1983 MARAS team
Matej Šimko 2006 ZŠ Park Angelinum
Emil Siska 1966 Lear Prešov
Alexander Sivčo 2004 SRTG Prešov
Alena Sivčová 1971 SRTG Prešov
Evička Sivuľková 2010 Kamienka
Marcela Skálová 1969 Active life
Magdaléna Skoncová 1980
Martin Skrak 1974 Kosice
Ingrid Škraková 1976
Miriam Slavkovska 1976
Miriam Slavkovska 1976
Miloš Šmalec 1977
Katarina Smolnicka 1986
Helena Sokolová 1957 SŠŠ
Michal Solar 2009
Zuzana Solarova 1981
Michaela Šolcová 2008 ZŠ Tomášikova Košice
Zuzana Somoshi 1991
Monika Somošiová 1995
Matej Špacai 1992 Active life
Liliana Špavelková 2006
Veronika Špirengová 1981 Hi G Run
Veronika Špirengová 1981 Hi G Run
PETER SREINER 1979 T-Systems Slovakia
Jozef Stahovec 1987 Marelli SK
Martin Stahovec 1977 MARAS team
Martina Stajkova 1970
Veronika Stajková 1988
Martina Stajková 1989
Šimon Stano 2007 FK Florko
Terezka Stanová 2005 TJ Slavia
Miro Šťastný 1990
Ľubomír Stavač 1990 L.O.R.A.F.
Milan Stavač 1982 Hi G run
Róbert Stavač 1986 Hi G Run
Judita Štefancová 1962
Tibor Štefánik 1991
Jana Štefanová 1989
Alexander Štefkovič 2006 ZŠ Tomášikova Košice
Šimon Štofaník 1999 HC Slovan Bratislava
Dennis Stoľár 2012
Martin Strama 1977
Samuel Strama 2009
Zuzana Stramova 1981
Patrik Strausz 2000 SRTG Košice
Michal Štrbák 1966 Trixen
Alexandra Štrbáková 2008 Trixen
Kamil Štupák 1993
Laura Suchá 2006
Karolína Suchá 2009
Zuzana Suchá 1976
Zdena Sucha 1975
Samuel Suchý 2009
Dávid Suchý 2011
Anna Súkeníková 1986
Ladislav Šuľák 1968
Katarína Šuľáková 1970
Petra Švárna 1990
Vladimír Švec 1977 Active life
Andrea Švecová 1977 Active life
Marek Svoboda 1977
Ivan Szabo 1987
Marek Szakács 1974 Active Life Košice
Gréta Szatmáryová 2003
Karin Szélesová 2010 Active life
Nicol Szélesová 2012 Active life
Erik Telepovský 1988
Peter Težbir 1988 Fpt Slovakia
Šimon Timko 2019 ZŠ Hroncova
Ján Tinta 1992
Emma Tkáčová 2008 ZŠ Tomášikova Košice
Jaroslav Tobeš 1960
Mária Tobešová 1968
Mária Tobešová 1968
Lýdia Tomaščíková 1976 Acitve life
Milan Tomasik 1982
Martina Tomášová 1992
Tamara Tomeckova 2007
Tamara Tomeckova 2007
Ivan Tomko 1995
Alica Tomlainová 1987
Patrik Topoľančin 1987
Katarína Topoľančinová 1991
Radoslav TOPOLČANI 1971
František Tóth 1974
Peter Tóth 1972
Miroslava Tothova 1983
Annamária Tóthová 1978
Monika Tothova 1966
Evka Tóthová 1986 MARAS team
Lea Tóthová 2003
Lenka Tóthová 1974
Edina Tóthová 2004
Slavomír Tramita 1978 STG Prešov
Martina Trčková 1989
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Zuzana Trojčáková 1975
Andrea Trusová 1977 Nemocnica Košice-Šaca running team
Stela Tudevdorj 1976 Active live
Marques Tudevdorj 2012 Active live
Munkhbat Tudevdorj 1975 Active live
Vanessa Tudevdorj 2003 Active live
zuzana tulaiova 1980
Vojtech Turoczy 1978 Active life Košice
Lucia Tverďáková 1991
Michaela Uličná 1985
Michal Utĺák 2003
Lýdia Utľáková 1976
Juraj Vagner 1966
Martin Vajda 1993 Cassovia Steelers
Viktória Vakhtina 2004 SŠŠ
Jan Valko 1985
Marek VALOVIČ 1974
Ľubica Vaňková 1970
Lucia Vankulicova 1977
Eduard Vaňo 1975 Nemocnica Košice-Šaca running team
Natália Vaňová 1978 Nemocnica Košice-Šaca running team
Alexandra Vargová 2004
Liana Vargová 1991
Vladimíra Vargová 1985
Bibiána Vargová 1983
Kristína Vargová 2019
Jana Vargová 1989
TATIANA VARGOVCAKOVA 1963
Lukas Vasilisin 2007
PETRA VASILISINOVA 1975
Ladislav Vasilňák 1994
Marek Vavrek 2008
Lukáš Vavrek 2008
Daniela Vavrekova 1986
Jana Velebirova 1985
Ľudmila Velikaničová 1991
Vladimír Verčimák 1988 3MR sport
Kamila Verčimáková 1992 3MR sport
Alexandra Verebová 2007 ZŠ Tomášikova Košice
Maroš Višňovský 1987
Maroš Vitko 1974 TBT team
Viktória Vitková 1977 TBT team
Juraj Vízi 1985 House of Athletics
Peter Vlčej 2019
Peter Vlčej 2019
Peter Vlcek 1984
Katarína Vojaček 1976 Active life
Jaroslav Vojacek 1970 Active life
Matej Vojtek 2008 ZŠ Požiarnická 3, Košice
Vasyl Voloshyn 2004 SŠŠ
Sofia Vološinová 2004
Samuel Vozak 2008
Mária Vučevská 1981
Rastislav Vučevski 2011
Peter Vysokai 2002
Mária Vysokaiová 1999
Martina Wagnerová 1976 Active life
Roman Záboj 1967 Active life
Zuzana Zábojová 1970 Active life
Lucia Zákutná 1982
Ján Zákutný 1980
Igor Záložný 1984
Jozef Zambory 1992
Tinka Zámbory 1976 Active life
Michal Závatzký 1991 Cassovia Steelers
Jakub Zbojan 1989 STG Košice
Elena Zelená 1983
Kamil Zelenák 1980 Autoservis ERIKA
Jana Zeleňákova 1970
Ingrid Žigraiová 1981 Šemša v pohybe
Oleh Zubenko 2004 SŠŠ
Táto lišta slúži k tomu, aby sa ľudia v Európskej únií naučili bez rozmýšľania čokoľvek odkliknúť. Viac informácií