Zaregistrovaní bežci na podujatie Prešovský Mikulášsky beh 2019

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 481

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub Trať
Peter Andraši 1989 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Pavol Andraši 1990 baba jaga dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Pavol Andraši 1990 baba jaga dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Pavol Andraši 1990 baba jaga dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Pavol Andraši 1990 baba jaga dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marek Andrejcak 1975 Presov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Timotej Andrejko 2004 krátka – cca 3 km
Aneta Andrijková 2004 krátka – cca 3 km
Alexandra Andrijková 2001 krátka – cca 3 km
Alica Andrijková 1998 krátka – cca 3 km
Marek Angelovič 1988 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Vladimír Anguš 1974 Svetielko pomoci krátka – cca 3 km
Františka Angušová 1978 Svetielko pomoci krátka – cca 3 km
Marcela Angušová 2002 Svetielko pomoci krátka – cca 3 km
Rastislav Babjár 1978 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Babjarová 1989 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Imrich Bača 1985 Spider Porúbka krátka – cca 3 km
Tetiana Bačová 1984 Spider Porúbka krátka – cca 3 km
Anna Bahurinská 1950 MARAS team krátka – cca 3 km
Aleš Balocký 1998 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Markus Baloga 2001 Hasiči Ovčie dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ján Baloga 2001 Hasiči Ovčie dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Markus Baloga 2001 Hasiči Ovčie dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Rút Balogová 1995 ziadny krátka – cca 3 km
Andrea Balogová 1995 MARAS team krátka – cca 3 km
Konštantín Balun 1994 krátka – cca 3 km
František Bednár 1958 ZVL Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter BELEJČÁK 1984 Marelli dlhá – cca 5 km (2 kolá)
David Ben Peretz 2009 krátka – cca 3 km
Zuzana Ben Peretz 1976 krátka – cca 3 km
Jozef Bena 1972 BBB Team krátka – cca 3 km
Benjamín Bena 2009 BBB Team krátka – cca 3 km
Helena Benková 1986 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Viera Benova 1980 BBB Team krátka – cca 3 km
Bianka Benova 2008 BBB Team krátka – cca 3 km
Bronislava Benova 2011 BBB Team krátka – cca 3 km
Jana Bialko 1980 MAGNA krátka – cca 3 km
Oliver Bialko 2013 MAGNA krátka – cca 3 km
Marián Bialko 1989 MAGNA dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jozef Biben 1971 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Erika Bibenova 1969 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Katarína Bibková 1993 krátka – cca 3 km
Marek Blichár 1992 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ivan Bobák 1991 krátka – cca 3 km
Martin Bobák 1989 krátka – cca 3 km
Michal Bodnár 1983 Stg Košice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marián Bodnár 1987 ACTIVE LIFE krátka – cca 3 km
Bibiána Borodáč Vargová 1983 krátka – cca 3 km
Filip Brandt 2009 krátka – cca 3 km
Mária Brandtová 1985 MARAS team krátka – cca 3 km
Tomáš Brilla 1991 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Monika Brillova 1988 krátka – cca 3 km
Martin Brincko 1973 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Adam Brincko 2014 krátka – cca 3 km
Eva Brinckova 1970 krátka – cca 3 km
Sara-Helena Brinckova 2012 krátka – cca 3 km
Richard Brunner 1988 Hi G Run dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Karolina Budinska 2007 krátka – cca 3 km
Peter Budinsky 1980 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Veronika Bujňáková 1993 krátka – cca 3 km
Kristína Bujňáková 1997 krátka – cca 3 km
Milan Bukšár 1971 Nemešany Old boys dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Kristián Bukšár 1998 Nemešany Vyšný konec krátka – cca 3 km
Mária Bukšárová 1972 Nemešany Vyšný konec krátka – cca 3 km
Miriama Butková 1993 krátka – cca 3 km
Nikola Butková 1992 krátka – cca 3 km
Radoslav Cabúk 1988 Realfit dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Roman Čalfa 1986 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Šimon Čanda 2001 krátka – cca 3 km
Michal Čanda 1992 krátka – cca 3 km
Zuzana Čechová 1990 krátka – cca 3 km
Martin Čepko 1990 Active life krátka – cca 3 km
Marta Česlová 1978 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Erik Chmeľ 1994 MARAS team krátka – cca 3 km
Peter Čintalan 1980 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marek Čurilla 1986 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Erika Cvancigerová 1997 DHZ Brezovica krátka – cca 3 km
Michal Čverha 1998 Raslavický pedál dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Denisa Daduľakova 1970 krátka – cca 3 km
Robert Dana 1982 krátka – cca 3 km
Martina Danišková 1994 TBT team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Slavomír Demčák 1977 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Michal Demčo 1993 KAMI dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Maroš Dobšinský 1971 krátka – cca 3 km
Karolína Dovalová 1970 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Zuzana Dovalová 1973 DO FÉNIX LEVOČA dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marcela Droppova 1978 krátka – cca 3 km
Michal Dudas 1991 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Patrícia Dudová 1986 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Veronika Dugasová 1990 Maras team krátka – cca 3 km
Martin Ďuríček 1986 krátka – cca 3 km
Daniela Ďuricová 1999 DHZ Brezovica krátka – cca 3 km
Veronika Ďuricová 1995 krátka – cca 3 km
Marta Ďuricová 2000 DHZ Brezovica krátka – cca 3 km
Dávid Durilla 1982 Ondavské utopence dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Veronika Džačárová 1991 Wild runner dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Džalaj 1985 Hasiči Ovčie krátka – cca 3 km
Veronika Džubiková 1997 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jozef Dzurilla 1971 Nemešany Vyšný konec krátka – cca 3 km
Janka Dzurillová 1970 Nemešany Vyšný konec krátka – cca 3 km
Patricia Dzurňakova 1977 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Damián Eliaš 1999 #ABR krátka – cca 3 km
Katarína Eštočinová 1994 krátka – cca 3 km
Slavomíra Eštočinová 1999 krátka – cca 3 km
Patrik Fajnor 2009 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Michaela Fajnorova 1990 Enduro klub Tepličany dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Miloš Farbiak 1988 krátka – cca 3 km
Lukáš Fekete 1991 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dušan Feko 1980 krátka – cca 3 km
Tereza Feková 2008 krátka – cca 3 km
Viliam Fencik 1990 KST Brzda Vinné dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Tomáš Ferjo 2008 krátka – cca 3 km
Katarína Ferjová 1981 krátka – cca 3 km
Matej Ficeri 1985 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Simona Frimerová 1999 krátka – cca 3 km
Marek Galko 1999 Hasiči Ovčie krátka – cca 3 km
Tomáš Gáll 1983 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
František Garčár 1987 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Kristian Gildein 2000 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Girašek 1990 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Noémi Gődérová 1999 krátka – cca 3 km
Ladislav Golenya 1970 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Maria Goliasova 1970 3MR Sport dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Gonda 1998 krátka – cca 3 km
Milan Grus 1969 Active life Košice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Milan Grus 2002 Poproč dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Vratko Gubaš 2009 Detská organizácia MAMUT krátka – cca 3 km
Milan Gulika 1979 Leonidas krátka – cca 3 km
Peter Hajduk 1985 Active life krátka – cca 3 km
Ján Halás 1977 Gemerunners krátka – cca 3 km
Martin Halás 2008 MARAS Team krátka – cca 3 km
Matej Haľko 2002 Hermanovský bežecký oddiel HBO dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Harvanová 1983 3MR Sport dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dominik Havrila 1999 krátka – cca 3 km
Miroslav Hazucha 1972 MARAS team krátka – cca 3 km
Miroslav Hazucha 2010 MARAS team krátka – cca 3 km
Zdenka Hazuchová 1975 krátka – cca 3 km
Jozef Herceg 1979 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Radka Hnatová 1995 Husky dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Michaela Hnatová 2004 Husky dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ivana Holingova 1994 krátka – cca 3 km
Patrik Hoľva 1991 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Daniel Honišek 1985 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Horbulák 1996 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Michal Horňák 1993 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Pavol Hortik 1990 Palko&Palko dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marika Horváthová 1973 Imkor Running Team krátka – cca 3 km
František Hric 2001 MARAS team krátka – cca 3 km
Kristínka Hricová 2003 MARAS team krátka – cca 3 km
Simona Hrošová 2002 krátka – cca 3 km
Valéria Hvizdošová 1969 krátka – cca 3 km
Miloš Ihnát 1984 DHZ Veľký Slivník krátka – cca 3 km
Eva Ihnátová 1987 DHZ Veľký Slivník krátka – cca 3 km
Monika Ihnatová 1967 Active life / MARAS team krátka – cca 3 km
Zuzana Iľovová 1988 Active life krátka – cca 3 km
Peter Imrich 2003 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Ivancenco 1984 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jaroslav Ivanco 1976 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Maria Ivankova 1980 IMKOR Running Team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Michaela Ivanová 2005 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Blanka Ivanovová 1984 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Mikulas Jachym 1984 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Branislav Janoščàk 1978 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Júlia Janoščáková 1988 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lucia Jánošová 1977 GM training dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Miriam Jarošová 2002 krátka – cca 3 km
Martin Jonek 1970 MARAS team krátka – cca 3 km
Maroš Jonek 1997 AOS Liptovský Mikuláš krátka – cca 3 km
Lenka Joneková 1985 Lysá Hora dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Tamara Joneková 2015 Lysá Hora krátka – cca 3 km
Jozef Juhás 1974 Bažo dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Alex Juhás 2003 Bažo dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Oliver Juhás 2007 Bažo dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Daniel Juhás 2008 Bažo dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Juhásová 1976 Active life, Enduro Klub Tepličany dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Mária Juhásová 1983 Enduro klub Teplicany dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Samuel Jurík 2007 krátka – cca 3 km
Richard Jurík 2005 Active life krátka – cca 3 km
Adriana Juríková 1977 Active life krátka – cca 3 km
Ján Jurko 2002 HBO- Hermanovský bežecký oddiel dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Helena Jurkova 1966 krátka – cca 3 km
Denisa Justiková 1994 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Miroslav Kačmár 1971 STG Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Róbert Kanász 1985 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Zuzana Kaputová 1999 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Soňa Karabašová 1994 Košice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Diana Karpjáková 1975 Maras team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lukas Kasak 1993 krátka – cca 3 km
Viktoria Kasak Potockova 1994 krátka – cca 3 km
Veronika Kaščáková 1987 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Mária Kašperová 1992 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Vojtech Kassay 1946 Maras team krátka – cca 3 km
Matúš Kasznár 1990 krátka – cca 3 km
Ján Kateržábek 1991 krátka – cca 3 km
Andrea Kažimírová 2001 krátka – cca 3 km
Peter Kička 1983 ActiveLife dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dušan Kimpan 1975 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lucia Kimpanová 1983 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Oto Király 1994 AK Sečovce dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Kiselak 1987 krátka – cca 3 km
Daniel Kišš 2004 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ivana Kiššová 2001 krátka – cca 3 km
Vladimira Kitkova 1988 krátka – cca 3 km
Elena Kivaderova 1985 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Kizek 2000 TJ Sokol Ľubotice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Kižiková 1994 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Gabriela Kleinová 1973 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Andrej Kmec 1979 DHZ Velky Slivnik krátka – cca 3 km
Peter Kmec 1984 Veľký Slivník krátka – cca 3 km
Daniela Kmecová 1990 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Maria Kmecova 1970 Dhz Veľký slivnik krátka – cca 3 km
Juraj Kobulsky 1971 Spinea Presov krátka – cca 3 km
Alena Kocanova 1989 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Emil KOČIK 1978 krátka – cca 3 km
Marianna Kollarova 1986 Maras team krátka – cca 3 km
Adam Kolpák 1998 krátka – cca 3 km
Katarína Kopnická 1978 - dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Stanislav Kosmač 1991 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Stanislav Kosmač 1991 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jaro Kosť 1970 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Róbert Kováč 1995 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dušan Kováč 1975 krátka – cca 3 km
Michaela Kováčová 1977 krátka – cca 3 km
Jana Kováčová 1975 krátka – cca 3 km
Karolína Kováčová 2008 krátka – cca 3 km
Rastislav Kovalčík 1978 Marelli Running Team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marianna Kovalčíková 1979 Lear dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Robert Kozák 1995 DHZ Veľký Slivník dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Nikola Krafčikova 1998 krátka – cca 3 km
Ladislav Krajňák 1965 MARAS team krátka – cca 3 km
Katarína Krajňáková 1967 MARAS team krátka – cca 3 km
Erik Kropuch 1996 krátka – cca 3 km
Erik Kropuch 1971 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Tomáš Kropuch 1976 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Zuzana Krupova 1984 krátka – cca 3 km
Stanislav Kubik 1974 Active Life krátka – cca 3 km
Evka Kubikova 1971 Active Life krátka – cca 3 km
Pavla Kuchárová 1995 DHZ Brezovica krátka – cca 3 km
Zuzana Kukurová 1986 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Štefan Kulcsár 1982 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Žaneta Kyseĺová 1972 Active life krátka – cca 3 km
Petronela Kyzeková 1989 EGILETTE TEAM dlhá – cca 5 km (2 kolá)
MÁRIA Langerová 1977 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ján Lazor 1980 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Lazor 1977 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lukáš Lazorík 1987 Wild runner dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Zuzana Lazorova 1970 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dominika Ledecká 1999 Bugľovce city krátka – cca 3 km
Katarína Ledecká 1976 Bugľovce city krátka – cca 3 km
Marek Ledecký 1976 Bugľovce city krátka – cca 3 km
Jana Leláková 1968 Gmtrening krátka – cca 3 km
Zuzana Lengeňová 1979 Active life , Enduro klub Tepličany dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dominika Lešková 1997 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Liga 1993 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Matej Lipovský 1993 Cemjata Rangers dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jozef Lörinc 1982 o5 BK Furča - Košice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Zuzana Lucanska 1989 Unique people dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Alexandra Lukačková 1999 krátka – cca 3 km
Lucia Lukáčová 1992 Marelli krátka – cca 3 km
Zuzana Machova 1977 krátka – cca 3 km
Ondrej Macko 1990 L.O.R.A.F. dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Tomáš Magáč 1984 Presov krátka – cca 3 km
Imrich Majoros 1994 krátka – cca 3 km
Filip Makohus 1999 krátka – cca 3 km
Maria Makohusová 1977 krátka – cca 3 km
Zuzana Noémi Maňáková 2009 krátka – cca 3 km
Anna Maňkošová 1990 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Rastislav Mantič 1977 Active life krátka – cca 3 km
Matej Marcinko 1992 krátka – cca 3 km
Lenka Marcinková 1996 krátka – cca 3 km
Lucia Marcinková 1994 krátka – cca 3 km
Dávid Marinica 1993 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Natália Martausova 2007 krátka – cca 3 km
Petra Matijova 1978 krátka – cca 3 km
Gabriela Maurerová 1988 ACTIVE LIFE krátka – cca 3 km
Štefan Medvecko 1965 MARAS team krátka – cca 3 km
Terézia Medvecková 1966 MARAS team krátka – cca 3 km
Viktor Menyhért 1977 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Eva Mertová 1990 krátka – cca 3 km
Ján Mesároš 1974 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marek Meščan 1997 DHZ Veľký Slivnik dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Patrícia Micajová 1970 krátka – cca 3 km
Martin Michalov 1981 Active life krátka – cca 3 km
Lubos Migas 1989 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Imrich Mihok 1954 o5 BK Furča - Košice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Eva Mihucova 1972 Trebišov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Nela Miklošová 2005 ZŠ Lesnícka krátka – cca 3 km
Ján Mikókai 1994 krátka – cca 3 km
Gabriela Mindasova 1989 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Anna Mišeková 1979 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Eva Mišlaiová 1979 VET krátka – cca 3 km
Daniel Mlynar 1974 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Terézia Molčanová 2006 ZŠ Lesnícka krátka – cca 3 km
Zuzana Monoková 2001 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Štefan More 1990 Active life krátka – cca 3 km
Gabriela Moreová 1990 krátka – cca 3 km
Henrieta Morvayová 1963 Active Life krátka – cca 3 km
Natália Mryglotová 1994 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dušan Naď 1982 Trebišov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Milada Naďová 1983 Trebišov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marek Nazarej 1999 FK Pušovce dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Martin Nazarej 1997 krátka – cca 3 km
Valéria Nemčíková 2011 krátka – cca 3 km
Renata Nemergutova 1970 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ingrid Ney 1969 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Štefan Nitkulinec 1989 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ján Nižník 1960 Marelli PWT dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ján Novák 1968 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Katarína Nováková 1994 FPT Slovakia dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dana Nováková 1970 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Natasa Olejarova 1980 krátka – cca 3 km
Veronika Olejnikova 1990 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Šimon Oľha 2004 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ivan Oľha 1996 krátka – cca 3 km
Jana Oľhová 1975 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Saskia Oľhová 1971 krátka – cca 3 km
Michal Onderko 1990 krátka – cca 3 km
Marek Ondrejkovič 2008 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Stanislava Orečná 1977 Lear dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Sofia Orlovská 2002 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Eva Oršuľáková 2002 krátka – cca 3 km
Ahmed Oubenan 1986 krátka – cca 3 km
Miloš Pajdiak 1998 krátka – cca 3 km
Bohuš Palečko 1997 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jozef Palencar 1972 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Filip Paľo 2001 TOOLREX dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Rastislav Paľo 1975 TOOLREX dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Miroslav Paľo 1976 TOOLREX dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Katarína Paľová 1976 TOOLREX dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dominika Paľová 2008 TOOLREX dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jarmila Paľová 1981 TOOLREX dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Pangracova 1980 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Iveta Pavlovská 1968 GM training krátka – cca 3 km
Rastislav Pažin 1977 3MR sport dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Veronika Pecovska 1993 krátka – cca 3 km
Lukasko Pekar 2011 krátka – cca 3 km
Patko Pekar 2014 krátka – cca 3 km
Lukas Pekar 1985 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Eva Pentráková 1978 MŠK Spišské Podhradie dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Simona Pentráková 2001 MŠK Spišské Podhradie krátka – cca 3 km
Lilien Sára Petríková 2012 Nemocnica Košice-Šaca running team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Petrova 1979 Autoservis ERIKA krátka – cca 3 km
Dominika Pigulová 2002 AK Sečovce dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ivana Pitoráková 1992 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Tomaš Pivovar 2009 krátka – cca 3 km
Matej Platko 1996 TJ Sokol Ľubotice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Branko Pogány 1978 Active Life Košice krátka – cca 3 km
Robert Pohl 1994 Strechári Košice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Robert Poklemba 1989 3MR sport dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Michal Poláček 1993 Activelife krátka – cca 3 km
Jennifer Poláková 1991 krátka – cca 3 km
Martin Popadič 1982 Lear krátka – cca 3 km
Anna Potoniecova 1970 Hotel Bankov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Prokopovic 1983 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Matúš Rákoš 1992 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Vladislav Reicher 1953 Spoznaj Trebišov behom krátka – cca 3 km
Mária Renčková 1977 STG Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Róbert Reuter 1973 Active Life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Judita Rokošná 1995 krátka – cca 3 km
Miroslav Rusinko 1967 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Anna Rusinkova 1968 MARAS team krátka – cca 3 km
Nikola Rusinkova 2006 MARAS team krátka – cca 3 km
Maria Rusňáková 1985 krátka – cca 3 km
Maruška Rusňáková 2012 krátka – cca 3 km
Zuzana Rybkova 1978 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Gejza Sabanoš 1961 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marek Sabol 1991 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Martin Jan Sabol 2009 krátka – cca 3 km
Tatiana Sabolová 2004 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Simona Sabolová 2000 ABR running club dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Tamara Segedy 1982 krátka – cca 3 km
Martin Sejut 1984 krátka – cca 3 km
Pavol Semančo 1985 Hi G Run dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jakub Sentivan 1996 krátka – cca 3 km
Lucia Šepeľáková 1985 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Radoslav Šimko 1983 MARAS team krátka – cca 3 km
Emil Siska 1966 Lear. Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Igor Sivák 1990 krátka – cca 3 km
Oto Sivák 1989 Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Petra Siváková 1992 krátka – cca 3 km
Alexander Sivčo 2004 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Alena Sivčová 1971 Spartan race Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Evička Sivuľková 2010 Kamienka krátka – cca 3 km
Martina Skladana 1976 krátka – cca 3 km
Magdaléna Skoncová 1980 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Daniel Slaninka 1997 krátka – cca 3 km
Simona Slaninková 1999 krátka – cca 3 km
Nikola Slaninková 1996 krátka – cca 3 km
Jana Slavkovská 1967 GM training dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Sarah Jana Slavkovská 1999 GM training dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ľubomír Slavkovsky 1969 GM training dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Miloš Šmalec 1977 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Adela Smetanová 1975 Active life Košice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Amália Smetanová 2002 Active life Košice krátka – cca 3 km
Eva Sninčáková 1975 GM training krátka – cca 3 km
Michal Solar 2009 krátka – cca 3 km
Zuzana Solarova 1981 krátka – cca 3 km
Marek Solohub 1976 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Július Šoltis 1993 Dúhová víla dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Taavi Sosa 2010 Šport hrou dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Eduardo Sosa 1979 Presov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Matej Špacai 1992 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Veronika Špirengová 1981 Hi G Run dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Veronika Špirengová 1981 Hi G Run dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lukáš Stach 1988 BSC krátka – cca 3 km
Jozef Stahovec 1987 Marelli SK dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Martin Stahovec 1977 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ľubomír Stavač 1990 L.O.R.A.F. dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Milan Stavač 1982 Hi G run dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Róbert Stavač 1986 Hi G Run dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Adam Štofaník 2002 Hasiči Ovčie dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Šimon Štofaník 1970 Spinea dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Sofia Štofanová 2011 krátka – cca 3 km
Zuzana Štofková 1979 Nemocnica Košice-Šaca running team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Katarína Štoková 1989 krátka – cca 3 km
Patrik Strakay 1996 krátka – cca 3 km
Gabriela Strakayová 1975 krátka – cca 3 km
Maroš Sýkora 1977 krátka – cca 3 km
Katarína Sýkorová 1970 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jaroslav Tarbaj 1985 Ondavské UTOPENCE dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Roman Tarbaj 1991 Ondavské UTOPENCE dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Tartaľová 1973 krátka – cca 3 km
Erik Telepovský 1988 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Težbir 1988 Fpt Slovakia dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dominika Tkáčová 1970 Prešov krátka – cca 3 km
Zuzana Tkáčová 1971 Prešov krátka – cca 3 km
Kamil Tomáš 1997 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lýdia Tomaščíková 1976 Acitve life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Klaudia Tomková 1999 DHZ Veľký Slivník krátka – cca 3 km
Miroslava Tomkova 1978 DHZ Veľký Slivnik krátka – cca 3 km
František Tóth 1974 krátka – cca 3 km
Annamária Tóthová 1978 krátka – cca 3 km
Monika Tothova 1966 Kuzmice dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Evka Tóthová 1986 MARAS team krátka – cca 3 km
Slavomír Tramita 1978 STG Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Slavomír Tramita 1978 STG Prešov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Zuzana Trojčáková 1975 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lenka Turoková 1971 Active life dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Lucia Tverďáková 1991 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Stano Uhrin 1981 Presov dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Juraj Vagner 1966 krátka – cca 3 km
Marek VALOVIČ 1974 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Eben van Ellewee 1980 krátka – cca 3 km
Benjamin Van Ellewee 2009 krátka – cca 3 km
Laura Van Ellewee 2013 krátka – cca 3 km
Nina Van Ellewee 2013 krátka – cca 3 km
Martin Vaňo 1990 Dúhová víla dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jana Vargová 1989 krátka – cca 3 km
Kristína Vargova 2003 krátka – cca 3 km
Iveta Vargová 1977 krátka – cca 3 km
Ondrej Vašíček 1989 krátka – cca 3 km
Tomáš Vaško 1988 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Nela Vaskova 2008 krátka – cca 3 km
Lucia Vašková 1989 krátka – cca 3 km
Daniela Vavrekova 1986 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Vilko Veličko 2008 AM AGRO krátka – cca 3 km
Miro Veličko 1975 AM AGRO krátka – cca 3 km
Mirka Veličková 2003 AM AGRO krátka – cca 3 km
Stanka Veličková 1976 AM AGRO krátka – cca 3 km
Vladimír Verčimák 1988 3MR sport dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Kamila Verčimáková 1992 3MR sport dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Peter Vidašič 1982 GM training dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Jozef Vilček 2000 DHZ Veľký Slivník krátka – cca 3 km
Lukáš Vilček 2004 DHZ VEĽKÝ SLIVNÍK dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Ľubomír Vilček 2001 DHZ Veľký Slivník dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Maroš Vitko 1974 TBT team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Viktória Vitková 1977 TBT team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Juraj Vízi 1985 House of Athletics dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Samuel Vojcovič 2008 krátka – cca 3 km
Martina Vojcovičová 1989 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Mária Vysokaiová 1999 krátka – cca 3 km
Zuzana Wolf 1970 GM training dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Igor Záložný 1983 krátka – cca 3 km
Michal Želizňak 2009 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Martina Želizňaková 1977 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Marek Zimmermann 1994 krátka – cca 3 km
Jana Žipajová 1981 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Mária Zorská 1994 dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Pavol Zubal 1962 MARAS team dlhá – cca 5 km (2 kolá)
Stanislava Žulová 2006 ZŠ Lesnícka krátka – cca 3 km
Táto lišta slúži k tomu, aby sa ľudia v Európskej únií naučili bez rozmýšľania čokoľvek odkliknúť. Viac informácií