Zaregistrovaní bežci na podujatie BEH S ÚSMEVOM

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 248

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Eva Albertová 1962
Zuzana Andrasiova 1987
Gabriela Arvaiová 1983 Active life
Martina Babicová 1997 GlobalLogic
Anna Bahurinska 1960 Marasteam
Jaro Baláž 1958 Active life
Milan Balážik 1970 BB team
Eva Balážiková 1970 BB team
Dagmar Balážiková 1997 BB team
Ivona Baloghova 1970
Viera Banikova 1989
Imad Barakat 1963 Active life
Zdenka Behunová 1983 Svetielko pomoci
Katarína Belková 1987
Hana Bendová 1974 Jozue
Helena Benková 1986 Active life
Branislav Beňo 1975 GlobalLogic
Jozef Biben 1971 Active life
Slávka Bieliková 1974 AK MŠK Žiar nad Hronom
Marián Bodnár 1987 Activelife
Marián Bodnár 1987 Active life
Justin Brat 1977
Miriama Butková 1993
Ladislav Cabai 1984 Active life
Martin Čepko 1990 Active life
Anna Čepková 1989 Active life
Pavol Čertický 1989
Anna Čibenková 1984
Erik Csomor 1970
Darina Czingelyová 1971
Zuzana Damko 1980
Michal Demčo 1993 KAMI Kov
Nikoleta Dobošová 1981
Michaela Dochánová 1987
Rastislav Droppa 1981 Active life
Marcela Droppova 1978 Active life
Eva Droppová 1986
Henrich Dudáš 1984
Michal Dudáš 1991
Veronika Dulinova 1993
Michal Ďuňďa 1989
Ivan Dundek 1974
Miroslava Ďurišová 1985 Active life Košice
Marianna Džuberová 1974 Šemša v pohybe
Veronika Džubiková 1997
Ďoďko Dzureň 2012
Petra Dzureňová 1984
Blanka Forišova 1980
Blanka Forisova 1980
Zuzana Fornadeľová 1975 SHEruns
Stanislav Gaborik 1990
Gabriel Galeštok 1990 Active life
Tomas Gall 1983
Ingrid Garajová 1981
Jakub Geist 1988
Ladislav golenya 1990
Silvia Grnja 1976
Milan Gulika 1979
Nataša Guth 1986
Nataška Guthová 2013
Jennifer Gyenesová 1996
Monika Györiová 1979 Active life
Martin Halas 2014 Globallogic
Andrea Halásová 1979 Active life
Zuzana Hamindova 1987 Activlife
Lukas Hanzlik 1984 BeeeH
Lucia Hedvigová 1988
Barbara Heneková 1990
Zuzana Herková 1978
František Hmelár 1973
Lucia Holíncová 1983
Zdenka Homolová 1970 Prešov
Michal Horňák 1993
Peter Horňák 1969
Pavol Hrabčák 1977 GlobalLogic
Daniela Hricová 1972 Košice
Ivan Hrivnák 1993
Stela Hudakova 1980
Valéria Hvizdošová 1969 Active life
Monika Ihnatová 1967 Active life / MARAS team
Gabriel Jakab 1984 Cseresznyeklub
Monika Jakubčová 1990
Lucia Jančíková 1984
Ján Janočko 1992
Lenka Joneková 1985 Run 4 FUN team
Mária Juhásová 1983 Enduro Klub Tepličany
Jana Juhásová 1976 Enduro Klub Tepličany
Petra Jurčová 1988
Samuel Jurík 2007
Richard Jurík 2005
Adriana Juríková 1977
Adriána Juríková 1977
Silvia Kalkova 1973 TiKaRun
Jan Kall 1979
Róbert Kanász 1985
Gabriela Kapitánová 1986
Michaela Karabčíková 1991
Matúš Kasznár 1990
Baltesová Katarína 1990
Ján Kateržábek 1991
Martin Kertész 2013
Kristína Kertészová 1984
Tereza Kertészová 2013
Jana Kižiková 1994 Active life
Viera Klimová 1972
Michaela Kováčová 1977
Andrea Kovácsová 1974
Františka Kozáková 1978 Active life
Zuzana Kravecova 1978
Michael Kubovic 1992
Stanislav Kudláč 1979 Global Logic
Helena Kuncová 1999
Marie Kunstátová 1979 Šneci v běhu
Alexandra Kurciková 1987
Martin Kušnír 1975
Žaneta Kyseľová 1972 Active life
Wágner Laci 1985 GreenRun
Ľuboš Lacko 1982 Active life
Stefan Lacko 1968 GlobalLogic
Katka Lacková 1991 Run 4 FUN team
Zuzana Lengeňová 1979 Enduro klub Tepličany
Simona Leškova 1985
Richard Lichvár 1982
Barbora Línek 1993 Žilina
Vladimit Lipták 1969 Active life
Adela Liptáková 1978 Active life Košice
Zsuzsanna Lőrincz 1979
Monika Macáková 1990
Matúš Macejko 1977
Anna Majčinová 1984 EmAnTe
Rastislav Mantič 1977 Active life
Rastislav Mantič 1977 Active life
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Dominika Marcinová 1994
Gabriela Maurerová 1988 Activelife
Viktor Menyhért 1977 Active life
Ján Mesároš 1974 Active life
Martin Michalov 1981 Active life
Beáta Michelčíková 1977
Veronika Michelčíková 2020
Beáta Mihelyová 1968 Active life
Klaudia Miklodová 1969 Active life
Gabriela Miškovová 1981
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Štefan More 1990 Active life
Gabriela Moreová 1990
Júlia Muránska 1988
Miriam Nedelkova 1977
Eva Nociarova 1979
Katarína Nováková 1994 FPT Slovakia
Tatiana Nováková 1978
Martina Novotná 1984 Šemša v pohybe
Saskia Oľhová 1971
Juraj Olos 1951 GlobalLogic
Jan Ondko 1988
Kristina Palkova 1988
Beáta Pandyová 1988
Veronika Paprčiaková 1995
Ľubica Pavíleková 1978
Veronika Pentráková 1995 MVP
Iveta Pentráková 1972 MVP
Petra Petnuchova 1979 Active life
Jaro Petráš 1990
Lenka Petrášová 1991
Zdenka Petriľaková 1982
Jana Petrová 1979 Autoservis ERIKA
Ingrid Pitoňáková Jurčová 1976 Tri Tatry Triatlon Team Poprad
Peter Pivarník 1988
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Michal Poláček 1993 Activelife
Michal Popik 1984
Tomas Potocky 1987 Black Tiger Taekwondo Klub Snina
Ivana Potocnakova 1984 3MRsport
Anna Potoniecova 1970
Robert Priehoda 1990 GlobalLogic
Tomáš Puškáš 1988
Valéria Ráczová 1979 MARAS team
Katarina Radacovska 2004 GlobalLogic
Tibor Radacovsky 1976 GlobalLogic
Ján RAKICA 1955 ŠKS JaMaRa
Marta Rakicová 1961 ŠKS JaMaRa
Maria Repčokova 1968 Virtuálny beh
Róbert Reuter 1973 Active Life
Renáta Revesová 1976
Ján Rezničák 1979
Andrea Ročkárová 1984
Denisa Rothmajerová 1994
Roman Rovensky 1978 GlobalLogic
Štefan Rus 1980
Jaroslava Ružinská 1981
Zuzana Rybková 1978 Active life
Marek Sabol 1991 Active life
Maria Sabolova 1974 Záhrada pohybu Lemešany
Eva Sádovská Gregorová 1976
Tomáš Sedlár 1990 GYMHO
Břetislav Sehnal 1951 ProRun
Monika Sehnalová 1977 Activelife
Katarina Simkova 1984
Soňa Šišmišová 1991 GlobalLogic
Matúš Sitár 1997 LK Šachtičky
Radovan Sivý 1988 GlobalLogic
Zuzana Slovíková 1992
Zuzana Šmelková 1967 Šemša v Pohybe
Svetlana Sobinovská 1978
Peter Sreiner 1979 Veruzeajhej
Mária Stanecká 1990
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovensko
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovesko
Dominika Štoberová 1995
Katarína Strohnerová 1978
Lucia Šuleková 1988 BeeeH
Monika Surgentova 1988
Richard Svitek 1994
Lucia Szabóová 1990
Jana Takács 1978 SAK SOM VASA NEEE :)
Jana Tancarová 1989
Zuzana Tereščáková 1989
Jozef Timuľák 1983
Katarína Tirková 1987 Stropkov
Soňa Tkačíková 1992
Dagmara Tkáčová 1996
Denisa Tomastová 1983 Martin
František Tóth 1974 Active life
Lukáš Tóth 1991 Active Life
Dušana Tóthová 1988
Martina Tóthová 1977
Evka Tóthová 1986 STG Rožňava
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Vladimir Trojanovic 1983 Buchtickari
Zuzana Trojčákkvá 1975 Úsmev Ako dar
Vojtech Turoczy 1978 Active life Košice
Zdenka Uličná 1979
Gabriela Vargaeštok 1978
Iveta Vargová 1977
Martina Vargova 1981
Nelka Vargova 2009
Patrik Vaščinec 1988
Gabriel Vasil 1984
Dana Vašková 1972 Spider Porúbka
Tatiana Velesova 1965
Slavomír Venglarčík 1984
Vladimir Volek 1981 SPOZNAJ TREBIŠOV BEHOM
Martina Wagnerová 1976 Active life
Zuzana Zábojová 1970 Active life team
Karolína Elizabeth Zábojová 2007 Active life team
Peter Žigrai 1975 Šemša v pohybe
Ingrid Žigraiová 1981 Šemša v pohybe
Tomáš Zvodár 1981 LEONIDAS SQUAD SLOVAKIA
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií