Zaregistrovaní bežci na podujatie Magna HILL RACE 2020

Ak ste sa zaregistrovali a neprišiel Vám informačný e-mail, odporúčam:

  • pozrieť do spam zložky,
  • pridať email web@projektactivelife.sk medzi Vaše kontakty.

Ak potrebujete pomôcť, kontaktujte ma. Do správy napíšte na aký beh/aktivitu ste sa registrovali.

Zaregistrovaní bežci: 307

Meno Priezvisko Rok narodenia Klub
Zuzana Adamcová 1977 Klub otužilcov YETI
Eva Albertová 1962
Slavomír Albrecht 1975 Magna
Martina Ambrova 1977 Klub Otužilcov Yeti
Zuzana Andrasiova 1987 Mareli
Radoslav Bača 1988 Dvojité Legíny Košice
Martin Bača 1991
Lucia Bakajsová 1989
Barbara Balatova 1976
Jaro Baláž 1958 Active life
Eva Balážiková 1970 BB team
Viera Baníková 1989
Imad Barakat 1963 Active life
Tomáš Baran 1987 Magna
Branislav Baran 1992 Magna
Justinian Bartko 1972 LeuskoAnakin team
Gabika Bartkova 1974 LeuskoAnakin team
Mária Beerová 1974
Zdenka Behunová 1983 Svetielko pomoci,n.o.
Helena Benková 1986 Active life
Lucia Benova 1980
Matúš Béreš 1994 MAGNA
Marián Bialko 1980 MAGNA
Jana Bialko 1979 MAGNA
Oliver Bialko 2013 MAGNA
Rado Bobenic 1971
Marián Bodnár 1987 Activelife
Miriam Bodo Bartošová 1974
Natália Bojnanská 1983 Nitra
Paulína Brajovská 1990
Mária Brandtová 1985 MARAS team
Martin Breza 1967
Martin Brincko 1973
Ingrid Bubeníková 1970 STG Pezinok
Jakub Buček 1988
Larysa Čabala 1965 YETI
Anatolij Čabala 1963 YETI
Martin Čepko 1990 Active life
Anna Čepková 1989 Active life
Jana Červeňáková 1973 LeuskoAnakin team
Anna Čibenková 1984
Roman Cíbik 1970 CK Slimák Púchov
Antónia Cíbiková 1968 CK Slimák Púchov
Matúš Čigáš 1986 Magna
Dominika Čigášová 1997 Magna
Adriána Čigášová 1994 Magna
Štefania Cingelova 1993 Active life
Simona Čonková 1987 MARAS team
Peter Čornej 1978 Geriatrix
Richard Čornej 2006 Heriatrix
Erik Csomor 1970
Darina Czingelyová 1971
Jana Dobrovičová 1974 Active life
Rastislav Droppa 1981 Active life
Marcela Droppova 1970 Active life
Eva Droppová 1986
Štefan Duda 1970 YETI
ALENA Dudová 1960 YETI
Peter Duncko 1985
Miroslava Ďurišová 1985 Active life
Peter Džubera 1970 Šemša v pohybe
Marianna Džuberová 1074 Šemša v pohybe
Veronika Džubiková 1997
Michaela Dzuricová 1997
Michaela Fajnorová 1990 Enduro klub Tepličany
Judita Faragó 1990 Magna
Tibor Ferko 1985 Magna PT
Denis Ferko 2011 Magna PT
Miriama Ferkova 1985 Magna PT
Natália Ferkova 1989 Magna pt
Mirka Francová 1982 IT Girls
Zuzana Frühwirth 1983
Stanislav Galik 1966
Jarmila Galikova 1968
Tomáš Gáll 1983 Active life
Zuzana Gavorová 1985 Eleven Run Team
Zuzana Gažiková 1984
Tibor Gergely 1988 Magna
Alena Griesbachová 1972
Roman Grof 1979 Magna
Nikolas Gróf 1991
Nikolka Grúberová 1996 STG Pezinok
Milan Gulika 1979 Leonidas
Nataša Guth 1986
Števko Guth 2011
Nataška Guthová 2013
Filip Hagovský 2003
Peter Hajduk 1985 Active life
Dušan Halaj 1986
Andrea Halásová 1979 Active life
Ladislav Halász 1988 Magna
Miroslav Hazucha 1972 MARAS team
Lucia Hedvigová 1988
Štefánia Hegedušová 1984 Magna
Emil Henček 1992 gulraw.sk
Barbara Heneková 1990
Veronika Hnatová 1990 Active life
Ondrej Horňák 1984
Kristína Hricová 2003 MARAS team
Kristína Hricová 2003 MARAS team
Daniela Hricová 1972 Košice
Andrea Hudáková 1993 Active life Košice
Stela Hudakova 1980
Vladimír Hudy 1985 B+
Miroslava Hunčíková 1968 SVETIELKO POMOCI n.o.
Valéria Hvizdošová 1969 Active life
Monika Ihnatová 1967 Active life
Tomas Ivan 1983 Magna
Edita Ivanova 1983 Magna
Daniela Ivanova 2015 Magna
Adela Ivanova 2012 Magna
Marianna Izsariková 1974
Karin Izsariková 2003
Zuzana Jamnická 1990
Aneta Janigová 1990
Jaroslava Jankaničová 1987 Magna
Lubos JASKO 1991 Active Life
Jana Juhásová 1976 Enduro Klub Tepličany
Katarína Juhászová 1978 MAGNA
Richard Jurík 2005
Samuel Jurík 2007
Adriána Juríkova 1977
Petra Jusková 1979
Dominika Kačengová 1994
Jan Kalafus 1988 Kosice
Lenka Kalafusova 1985 Active life
Robert Kanasz 1985
Gabriela Kapitánová 1986
Adrian Kašper 1980 Magna
Adam Kašper 2010 Magna
Andrej Kazakov 1980 Yeti
Štefan Kerekes 1992 Magna
Lívia Kerliková 1993
Jana Kižiková 1994 Active life
Viera Klimova 1972
Alena Kocanova 1974 Active life
Lucia Kockova 1979 Active life
Gabriela Kolcunová 1994
Nikola Koložová 1988 Košický samosprávny kraj
Pavol Köteles 1983
Róbert Kováč 1995 Active life
Andrea Kovácsová 1974
Martin Kozak 1988 ESET
Františka Kozáková 1978 Active life
Viktória Krajňáková 1992 Magna
Jana Krajňáková 1980
Ivana Kralovičová 1972
Soňa Kúdelová 1994 STG Pezinok
Marie Kunstátová 1979 Šneci v běhu
Alexandra Kurciková 1987
Petronela Kyzeková 1989
Ľuboš Lacko 1982 ACTIVE LIFE
Milan Lalinský 1969 FATRAnci
Renáta Lašutová 1974 Magna
Simona Leškova 1985
Kamila Libová 2008 Detská organizácia MAMUT
Richard Lichvár 1982
Lucia Lihocká 1990
Vladimír Lipták 1969 Active life
Adela Liptáková 1978 Active life Košice
Zsuzsanna Lőrincz 1979
Ilirjana Loshi 1984 Magna
Dagmar Lučanská 1968
Marek Lukac 1982
Ingrid Luptakova 1990
Rastislav Mantič 1977 Active life
Ladislav Maras 1963 MARAS team
Juraj Margeta 1986 Active life
Erika Mariňaková 1990 Magna
Valéria Marko 1979 KOB ATU Košice
Diana Marková 1970
Marián Mati 1958 Klub otužilcov extrémnych športov Yeti
Marek Maurer 1990 Active Life
Gabriela Maurerová 1988 Activelife
Janka Mažgútová 1985
Andrea Medve 1988
Natália Medveová 2006 Magna
Gabriela Meluchova 1980
Viktor Menyhért 1977 Active life
Ján Mesároš 1974 Active life
Ladislav Mester 1961 Magna
Miloš Michalčík 1979 Magna
Ingrid Michalcová 1968 Leuško Anakin Team
Martin Michalov 1981 Active life
Gabriela Miškovová 1981 Piešťany
Andrea Mlynárová 1989 DHZ Lemešany
Štefan More 1990 Active life
Eva Mravec Chrenková 1973 Magazin Radar
Lisa Msjerova 1973
Marek Múdry 1981
Štefan Nitkulinec 1989 Active life
Peter Novák 1979 Detská organizácia MAMUT
Ján Novák 1967 Magna
Katarína Nováková 1994 FPT Slovakia
Saskia Oľhová 1971
Michaela Olšavská 2000
Gabriel Ondič 2002
Katarína Ondočiková 1979 Yeti
Lenka Ondrášová 1980 FATRAnci
Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš
Miloš Pajdiak 1998
Silvia Palečková 1975
Štefan PÁLFI 1982 Active life
Lukáš Pekár 1985
Martin Perháč 1985 Magna
Zdenka Petriľakova 1982
Jana Petrová 1979 Autoservis ERIKA
Martina Petrová 1994
Lukáš Pisko 1987
Peter Pivarník 1988
Patrik Podolinský 1993 STG Pezinok
Branko Pogány 1978 Active Life Košice
Michal Polacek 1993 Activelife
Jennifer Poláková 1991
Michal Popik 1984
Anna Potoniecova 1970
Stanislav Prachař 1987 MAGNA
Klaudia Proschingerová 1975 Rožňava
Tomáš Puškáš 1988
Marta Puzová 1977
Valéria Ráczová 1979 MARAS team
Peter Randa 1978 Eleven Run Team
Michaela Randliseková 1997
Patrik Repčok 1997
Maria Repčokova 1968 Active life,n.o.
Róbert Reuter 1973 Active Life
Viktoria Rjabincakova 1990
Ľubomír Rusnák 1982 Active life Košice
Janka Ružbacka 1987
Zuzana Rybková 1978 Active life
Róbert Sabol 1997 Magna
Marek Sabol 1991 Active life
Tatiana Sabolová 1990
Maria Sabolova 1970 Yety
Marek Šafárik 1989 bart.sk
Tomáš Sedlár 1990 GYMHO
Bretislav Sehnal 1951 MAGNA
Monika Sehnalova 1977 MAGNA
Nori Seligová 1977 IT Girls
Štefánia Semanová 1987
Igor Valentin Sijka 2003
Radoslav Šimko 1983 MARAS team
Petronela Školníková 1979
Miloš Šmalec 1977
Zuzana Šmelková 1967 ProRun Moldava nad Bodvou
Adela Smetanová 1975 Active life
Maroš SOCHA 1992 kukuRICKA tím
Matej Špacai 1992 Active life
Lucia Špavelkova 1990
Liliana Špavelkova 2006
Peter Sreiner 1979 Veruzeajhej
Ján Štafura 1970 YETI
Peter Štefanko 1975 Magna
Kristínka Štefanko 2010 Magna
Ondrej Štefanko 1980 Ľadoborci Slovensko
Nadežda Štefanková 1949 Magna
Peter Štober 1988
Martin Straka 1983 ŠK KOMPAS
zuzana stramova 1981
Miroslava Sučková 1986
Ladislav Šuľák 1968
Vladimír Švec 1977 Magna
Andrea Švecová 1977 Magna
Milan Švider 1983
Slávka Svozilová 1979
Veronika Takácsová 1990 BANG Team
Vladimíra Tehlárová 1974 Magazín Radar
Zuzana Telepakova 1986
Lýdia Tomaščíková 1976
Jana Tomášova 1986 Active life
Lukáš Tóth 1991 Active Life
František Tóth 1074 Active life
Evka Tóthová 1986 STG Rožňava
Monika Tóthová 1966
Dana Tresová 1986 Enduro Klub Tepličany
Stela Tudevdorj 1976 Active live
Vojtech Turoczy 1978 Active life team
Monika Valúchova 1972 Láb
Tomáš Vaňo 1981
Zuzana Vaňová 1983
Viktor Varanai 1987
Martina Vargová 1981
Nelka Vargová 2009
Patrik Vaščinec 1988
Jarmila Vašková 1970
Danka Vašková 1972 Spider Porúbka
Ivana Vašková 1980 Active life
Tatiana Velesova 1965
Julius Vilk 1976 Magna
Ján Virostko 1985 GoPassive
Vladimír Volek 1981 SPOZNAJ TREBIŠOV BEHOM
Zuzana Wolf 1981 GM training
Roman Záboj 1967 Active life
Zuzana Zábojová 1970 Active life team
Karolína Zábojová 2007 Active life
Anton Záhorák 1967 MAGNA
Daniela Záhoráková 1995 MAGNA
Daniela Zajaková 1978
Lívia Zajaková 2003
Martin Žákovič 1989 Magna
Erika Žákovičová 1991 Magna
Peter Žigrai 1975 Šemša v pohybe
Ingrid Žigraiová 1981 Šemša v pohybe
Tímea Župčanová 1993
Jozef Zuščák 1979 ZuscakFamily
Tomáš Zvodár 1990 LEONIDAS SQUAD SLOVAKIA
Používaním tohto webu dávate súhlas na zhromažďovanie informácií prostredníctvom cookies. Viac informácií